تزریق بوتاکس

کلینیک پوست و موی رخ آرا مجموعه ای از کامل ترین مقالات علمی در زمینه بوتاکس و تزریق بوتاکس را جمع آوری و فراهم کرده است.

تزریق ژل یا بوتاکس

تزریق همزمان ژل و بوتاکس؛ راه حلی بهتر برای جوانسازی

هرچند که تزریق ژل راه‌حلی کاربردی و آسان برای از بین بردن چین و چروک‌های صورن و جوان‌سازی آن است اما تزریق همزمان بوتاکس، ماندگاری و نتیجه بخشی آن را افزایش می‌دهد. در این مقاله به چگونگی این مساله می‌پردازیم.

لیفت یا بوتاکس

لیفت یا بوتاکس؛ کدام بهتر است؟

حتما تا به حال پیش آمده که وقتی از افراد مختلف، راه حلی را برای رفع افتادگی پوست تان پرس و جو کرده اید، لیفت صورت یا بوتاکس را به شما پیشنهاد کرده اند. این دو روش بسیار مفید هستند اما باید شرایط پوست شما و اولویت های درمانی را در نظر بگیرید. در ادامه متوجه خواهید شد که چه زمانی به بوتاکس نیاز دارید و چه زمانی باید لیفت صورت انجام بدهید.

لیفت یا بوتاکس

لیفت یا بوتاکس؛ مزایا و معایب

لیفت صورت و بوتاکس دو راه مرسوم برای رفع افتادگی پوست است. اما اینکه کدام بهتر است بستگی میزان چین و چروک صورت و ترجیحات شخصی شما دارد. در این مقاله مزایا و معایب هر دو روش توضیح داده شده است.

درمان تعریق دست به کمک تزریق بوتاکس

درمان تعریق دست به کمک تزریق بوتاکس

با وجود راه‌های درمانی که ذکر شد؛ قطعا متوجه شده‌اید که لزومی ندارد تعریق دست بر روی زندگی روزمره‌تان تاثیر بگذارد. توصیه کلینیک پوست و مو رخ آرا برای درمان این عارضه این است که حتما به متخصص پوست و مو مراجعه کرده و از او در مورد روش مناسب جهت درمان تعریق دست خود پرس و جو کنید.

درمان میگرن با تزریق بوتاکس

درمان میگرن با تزریق بوتاکس

اگر شما هم جز افرادی هستید که از میگرن شدید رنج می‌برید و تا کنون راه‌حلی برای آن نیافته‌‍اید، به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مطرح نمودن سوالات خود در خصوص درمان میگرن با بوتاکس یا رزرو وقت در کلینیک پوست و مو رخ آرا می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۶۰۱۹۰۰ - ۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

بوتاکس درمانی برای تعریق بیش ازحد

بوتاکس زیربغل درمانی برای تعریق بیش ازحد

اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس را انجام دهید، به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مطرح نمودن سوالات خود در خصوص تزریق بوتاکس یا رزرو نوبت در کلینیک پوست و مو رخ آرا می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۶۰۱۹۰۰ - ۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

جلوگیری از چروک صورت با استفاده از مواد غذایی

جلوگیری از چروک صورت با کمک مواد غذایی

همانطور که می‌دانیم با گذشت زمان و بالا رفتن سن، با خطوط ریز و درشتی به نام چین و چروک بر روی پوست خود مواجه می‌شویم. ظاهر شدن این خطوط یا همان چروک‌ها تقریبا اجتناب‌ناپذیر است چون در واقع این خطوط بخشی از پروسه پیر شدن پوست ماست. اما باید گفت که این خطوط قابل پیشگیری بوده و درمان آنها غیر ممکن نیست. چروک صورت را می‌توان به کمک روش‌های درمانی جدیدی که روز به روز پیشرفته‌تر می‌شوند، مانند تزریق بوتاکس درمان کرد. اما کلینیک تخصصی پوست و موی رخ آرا در ادامه این مطلب به راهکارهایی که موجب جلوگیری از چروک صورت با کمک مواد غذایی می‌شود می‌پردازد.

همه چیز درباره دیسپورت و تفاوت آن با بوتاکس

دیسپورت

دیسپورت(Dysport) روش درمانی غیرجراحی است که برای رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و خطوط عمیق روی پیشانی به کار برده می‌شود. طبق نتایج کلینیک رخ ‌آرا این روش درمانی باعث می‌شود که شما جوان‌تر، شاداب‌تر و آرام‌تر به نظر برسید.

مدت تاثیر هر بار تزریق بوتاکس چقدر است؟

اثر تزریق بوتاکس کم کم از بین می رود و چروک ها دو  مرتبه ظاهر می شوند. لذا برای اینکه بتوان نتیجه خوبی برای کاهش خط اخم و چروک های پیشانی و اطراف چشم حاصل شود لازم است تزریق بوتاکس خداقل سالی دو بار انجام شود. به نقل از خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، ابتدا […]