تزریق ژل یا تزریق فیلر

کلینیک پوست و موی رخ‌آرا مجموعه‌ای کامل از مقالات علمی در زمینه تزریق ژل و تزریق فیلر را جمع‌آوری و فراهم کرده است.

همه چیز درباره تزریق ژل

همه چیز درباره تزریق ژل

تزریق ژل یا تزریق فیلر با نصف هزینه‌های فِیس‌لیفت به شما ظاهری جوان‌تر می‌دهند. روند درمان تزریق ژل یا تزریق فیلر سریع و آسان است و اکثرا حفره‌ها، خطوط اخم و لبخند و چین و چروک‌ها را در کمتر از ۳۰ دقیقه پر کرده و نتایج آن نیز از ۴ ماه تا بیش از یک سال ماندگاری دارد.

تزریق ژل تا چه مدت دوام دارد؟

تزریق ژل تا چه مدت دوام دارد؟

اگر قصد دارید با تزریق ژل چین و چروک‌های صورت خود را کاهش داده و حجم صورت را بازیابی کنید، حتماً می‌خواهید بدانید که تزریق ژل تا چه مدت دوام دارد، تفاوت فیلرها در چیست و آیا واقعاً ارزشش را دارد یا خیر. تزریق‌های اولیه فیلرهای پوستی بر اساس نیازهای افراد مختلف متفاوت است.

حساسیت به تزریق ژل

حساسیت به تزریق ژل

فیلرها عمدتاً از مواد مصنوعی یا مواد طبیعی که در بدن وجود دارند ساخته می‌شوند. با تزریق فیلرهای پوستی می‌توان خطوط و چین و چروک‌های صورت را کاهش داده، حجم بخش‌هایی از صورت مثل لب‌ها، گونه‌ها، چانه و خط فک را افزایش داده و ظاهری جوان‌تر برای افراد ایجاد کرد.

آیا تزریق ژل سرطان زاست؟

آیا تزریق ژل سرطان زاست؟

به طور کلی نه تزریق ژل و نه بوتاکس هیچ تاثیری بر روی سیستم ایمنی بدن نمی‌گذارند و هیچ مشکلی در این زمینه ایجاد نمی‌کنند. در حال حاضر مدت زمان زیادی است که از تزریق ژل برای درمان مشکلات پوستی استفاده می‌شود و تا به حال شنیده نشده که فیلرهای پوستی باعث افزایش احتمال ابتلا به سرطان گردند.

آیا تزریق ژل قبل از بارداری خطرناک است؟

آیا تزریق ژل قبل از بارداری خطرناک است؟

زیبایی در اطراف ما وجود دارد. همه ما به نوعی زیبا هستیم اما جنب و جوش زندگی‌ها و عدم توانایی در تنظیم زمان باعث می‌شود که طراوت و شادابی خود را از دست بدهیم. در واقع هدف اصلی فیلرها هم بازیابی زیبایی طبیعی شما و بهبود ویژگی‌های چهره است. تنها با صرف کسری از هزینه‌های درمان‌های سنتی می‌توانید با استفاده از این درمان مدرن به ظاهری جوان‌تر دست پیدا کنید.

تزریق ژل در حاملگی

تزریق ژل در حاملگی

اگر شما هم در مسیر حاملگی و بزرگ کردن بچه هستید حتماً برایتان این سوال پیش آمده که با چین و چروک‌های دوران بارداری خود چه کنید؟ آیا در این دوران می‌توان تزریق ژل را انجام داد؟ کلینیک پوست و مو رخ آرا در این مقاله به این موضوع پرداخته است.

جوان‌سازی واژن با تزریق ژل یا چربی

جوان‌سازی واژن با تزریق ژل یا چربی

بدن خانم‌ها و مخصوصاً ناحیه آلت تناسلی‌شان در اثر زایمان یا بالا رفتن سن دچار تغییرات زیادی می‌شود. اما روند طبیعی زندگی و تجربیاتی که در این مسیر کسب می‌کنید نباید توانایی لذت بردن از بدن‌تان را از شما بگیرد.

تزریق ژل سوئیسی (ژل تئوسیال)

تزریق ژل سوئیسی (ژل تئوسیال)

محصولات تئوسیال فیلرهای اسید هیالورونیک ساخت کشور سوئیس می‌باشند. محصولات تئوسیال دارای غلظت‌های مختلف و خواص منحصر به فرد خود هستند و هر کدام برای ناحیه خاصی از صورت استفاده می‌شوند. با تزریق ژل سوئیسی می‌توان خطوط و چین و چروک‌های ظریف و شدید صورت را برطرف کرده و صورت را کانتور کرد.

تزریق ژل هایومکس

تزریق ژل هایومکس

هایومکس یک فیلر اسید هیالورونیک است که تکنولوژی آن توسط دانشمندانی از کشورهای مختلف توسعه داده شده است. شرکت هایومکس در زمینه تولید پلیمرهای زیستی (بیوپلیمر) و فیلرهای تزریقی 15 سال تخصص و تجربه دارد. محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند می‌تواند نیازهای دکتر و بیمار را کاملاً پوشش دهد.

درمان چروک‌های صورت با تزریق ژل نورامیس

درمان چروک‌های صورت با تزریق ژل نورامیس

این فیلر یکی از بهترین محصولات برای درمان چین و چروک‌های متوسط و عمیق، حجم دادن به صورت و جوان‌سازی پوست می‌باشد. محصولات نورامیس توسط لابراتوار Medytox تولید می‌شوند.

تزریق ژل کلاژن

تزریق ژل کلاژن

تزریق ژل کلاژن به پوست حجم داده و ظاهر آن را هموارتر می‌کند. درست است که کلاژن یکی از شناخته شده‌ترین فیلرهاست اما فیلرهای بسیار دیگری هستند که دکتر می‌تواند از آن‌ها برای حجم دادن به پوست استفاده کند. کلینیک پوست و مو رخ آرا در این مقاله نحوه عملکرد کلاژن و جزئیات کاملی از این درمان را توضیح داده است.

آیا تزریق ژل سیلیکون بی‌خطر است؟

آیا تزریق ژل سیلیکون بی‌خطر است؟

پس از اینکه بسیاری از سلبریتی‌ها تزریق ژل سیلیکون را انجام دادند و نتایج مطلوبی دریافت نکردند، این مسئله بسیار بحث برانگیز بوده است و خبرها و شایعات زیادی پیرامون آن شکل گرفته است. هنوز هم دکترها و متخصصان زیادی هستند که از مزایای تزریق ژل سیلیکونی طرفداری می‌کنند. اما آیا واقعاً تزریق این ژل به منظور اهداف زیبایی بی‌خطر است؟