لیزر موهای زائد

کلینیک پوست و موی رخ آرا مجموعه ای از کامل ترین مقالات علمی در زمینه لیزر موهای زائد را جمع آوری و فراهم کرده است.

رژیم کانادایی ۱۵ روزه

نکات مهم رژیم 15 روزه 1- سه روز آخر رژیم به رژیم نگهدارنده معروف است (روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم). 2- در طول روز بین 6-8 لیوان اب بنوشید تا سموم بدن تخلیه شود و زودتر وزن کم کنید. 3- پس از 15 روز میتوانید به صورت معمولی غذا مصرف کنید. 4- با این رژیم […]

برای لاغری صورت چه بخوریم

لاغری صورت در یک هفته امکان پذیر نیست اما با روش های متفاوت و به مرور زمان می توان به نتیجه ی مطلوب درست یافت. این بسته به انتخاب شما دارد که کدام راه را برای لاغر شدن صورت انتخاب می کنید. گاهی اوقات ترکیب چند روش می تواند سرعت این روند را بیشتر کند […]

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

زمانی که نوبت لیزر موهای زائد بدن می‌رسد گزینه‌های زیادی را پیش رو دارید و باید پیش از انجام لیزر همه آن‌ها را مد نظر قرار دهید. می‌توانید موهای زائد خود را شِیو کنید اما دوباره پس از چند روز رشد می‌کنند.

آنچه که درباره لیزر موهای زائد نمی‌دانید

آنچه که درباره لیزر موهای زائد نمی‌دانید

لیزر موهای زائد یک روش درمانی است که در آن از اشعه لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود. اشعه‌ای که از لیزر خارج می‌شود توسط رنگدانه (ملانین) موها جذب می‌شود. انرژی نوری به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود و به کیسه‌های لوله مانند درون پوست (فولیکول‌های مو) که تولید مو می‌کنند آسیب وارد می‌کند.

8 نکته مهم در مورد لیزر پوست

لیزر پوست راهی اثبات شده برای کاهش چین و چروک‌ها، لک‌های پوستی، اِسکارهای آکنه و همچنین کشیدن پوست و بهبود بافت آن است. لیزرها کاربردهای مختلفی دارند و به منظور درمان مشکلات مختلف پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با یک جستجوی ساده می‌توانید بفهمید که رقابت زیادی میان انواع دستگاه‌های لیزر و روش‌های لیزر پوست وجود دارد. ما قصد داریم تا در طی این مقاله نکات کلیدی لیزر پوست را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

10 نکته‌ای که باید پیش از لیزر اِسکار بدانید

10 نکته‌ای که باید پیش از لیزر اِسکار بدانید

ممکن است لیزر مانند یک چوب جادویی به نظر برسد که می‌تواند هر گونه اِسکار (اثر زخم) را از بین ببرد؛ اما برای اینکه به بهترین نتایج دست یافته و از عوارض جدی جلوگیری کنید، بسیار مهم است که پیش از لیزر اِسکار خود نکات پایه‌ای این درمان را بشناسید.

پنج نوع لیزر پوست و مزایای آن‌ها

پوست وسیع‌ترین و نمایان‌ترین قسمت بدن است. پوست وظایف زیادی را از انتقال حس تا محافظت بر عهده داشته و همواره در معرض عوامل محیطی مختلف و همچنین عوامل درونی بدن قرار دارد. هر مشکلی که در هر قسمت از بدن رخ دهد بر روی پوست تاثیر می‌گذارد. سن عامل دیگری است که بر روی پوست تاثیر می‌گذارد.

از سیر تا پیاز لیزر پوست

از سیر تا پیاز لیزر پوست!

لیزر پوست، درمانی برای کاهش چین و چروک‌های صورت و ناهمواری‌های پوستی مانند لک‌ها یا اِسکارهای آکنه است. در این درمان با تاباندن اشعه‌های کوتاه و متمرکز نور لایه‌های پوست با دقت و یکی پس از دیگری برداشته می‌شوند. این درمان محبوب با نام‌های لازابراسیون و لیزر تبخیری هم شناخته می‌شود.

ممنوعیت لیزر موهای زائد

ممنوعیت لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای افرادی مناسب است که پوست روشن و موهای ضخیم و تیره دارد. لیزر موهای زائد همچون هر گونه عمل زیبایی دیگری برای برخی افراد کاربرد چندانی ندارد یا ممنوع است و استفاده از آن باعث آسیب رساندن به پوست بدن می‌شود.

همه چیز در مورد لیزر ناحیه بیکینی

همه چیز در مورد لیزر ناحیه بیکینی

مهم نیست آخرین بار کِی اپیلاسیون یا شِیو کرده‌اید، حقیقت این است که ناحیه بیکینی هیچ وقت کاملاً هموار و بدون مو نیست. هر چقدر هم سعی کنید تا این ناحیه را خوب شِیو کنید باز هم می‌بینید که موهای زائد همچنان وجود دارند و یا روز بعد دوباره رشد خود را آغاز می‌کنند. این […]

جشنواره تخفیف 5 + 5 کلینیک پوست و موی رخ آرا

تخفیف های ویژه خدمات کلینیک پوست و مو رخ آرا

بنر مقاله لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

در دوران حاملگی دسترسی به برخی از قسمت‌های بدن با بزرگ شدن شکم دشوارتر می‌شود و بسیاری ممکن است برای رهایی از موهای زائد به فکر استفاده از لیزر بیفتند. اما سؤالی که ممکن است ذهن زنان باردار را به خود مشغول کند این است که آیا لیزر موهای زائد در این دوران ضرر دارد؟

  • 1
  • 2