لیزر موهای زائد

کلینیک پوست و موی رخ آرا مجموعه ای از کامل ترین مقالات علمی در زمینه لیزر موهای زائد را جمع آوری و فراهم کرده است.

بنر مقاله لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

در دوران حاملگی دسترسی به برخی از قسمت‌های بدن با بزرگ شدن شکم دشوارتر می‌شود و بسیاری ممکن است برای رهایی از موهای زائد به فکر استفاده از لیزر بیفتند. اما سؤالی که ممکن است ذهن زنان باردار را به خود مشغول کند این است که آیا لیزر موهای زائد در این دوران ضرر دارد؟

راه‌های کاهش درد لیزر موهای زائد

راهکارهای کاهش درد لیزر موهای زائد

در روش لیزر موهای زائد با سوزندان ریشه مو توسط اشعه لیزر موهای زائد از بین می‌روند که قطعا این پروسه درمان بدون درد نخواهد بود کلینیک رخ آرا طی این مطلب کارهایی که باعث کاهش درد می‌شود را برای شما توضیح داده است.

18 نکته که باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید

18 نکته که باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید

شاید برای خیلی از شماها سخت باشد که صبح‌ها زودتر از آنچه که باید از خواب بیدار شوید و مشغول شیو کردن پوست خود شوید؛ یا تنها چند روز از شیو پاهایتان گذشته اما با نگاهی به آنها می‌بینید که شبیه آمازون در فصول بارانی شده‌اند! اگر برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال راهکاری دائمی هستید کلینیک رخ آرا همراه شماست.

لیزر موهای زائد برای ورزشکاران

لیزر موهای زائد برای ورزشکاران

بسته به ورزشی که هر فرد انجام می‌دهد، دلایل مختلفی برای اصلاح کردن موهای زائد وجود دارد. لیزر موهای زائد یک روش دائمی و همیشگی برای رهایی از شر موهای زائد می‌باشد.

پرکاربردترین نواحی لیزر موهای زائد در مردان

پرکاربردترین نواحی لیزر موهای زائد در مردان

همانطور که داشتن پوستی صاف و بدون مو برای بانوان حائز اهمیت است، برای مردان هم یک مسئله مهم محسوب می‌شود که با توجه به نوع مو و پوست اولین انتخاب آقایان لیزر موهای زائد می‌باشد.

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد برای داشتن پوستی لطیف‌تر

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

پیش از لیزر موهای زائد، یک وقت مشاوره با پزشک متخصص پوست و مو برای شما تعیین می‌شود. پزشک در این جلسه سابقه‌ی پزشکی شما از جمله داروهای مصرفی را بررسی می‌کند. خطرات، مزایا و انتظارات و آنچه که با روش لیزر موهای زائد قابل دستیابی است را با شما مورد بحث قرار می‌دهد.

عوامل رشد و افزایش موهای زائد

عوامل رشد و افزایش موهای زائد

موهای زائد بر خلاف آنچه که فکر می‌کنید یک مساله عادی نیست و به سلامتی بدن شما مربوط می‌شود. چندین مشکل در وضعیت سلامتی موجب به وجود آمدن موهای زائد می‌شود. با هم به بررسی این دلایل می‌پردازیم.

موهای زائد و علل آن

موهاى زائد و علل آن

در این مطلب به پاسخگویی چندین سؤال در زمینه موهای زائد که از متخصصان کلینیک تخصصی پوست و موی رخ آرا به دفعات پرسیده شده بود می‌پردازیم.

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با لیزر؛ مزایا، عوارض و هزینه

لیزر موهای زائد زیر بغل ؛ مزایا، عوارض و هزینه

لیزر موهای زیربغل نتیجه‌ای طولانی دارد و پوستی نرم و تمیز در قسمت زیربغل را برای شما به ارمغان می‌آورد. هرکس که از موهای زائد زیربغل رنج می‌برد می‌تواند متقاضی انجام لیزر موهای زائد زیربغل باشد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

چند نوع دستگاه لیزر رفع موهای زائد وجود دارد که با توجه به نوع اشعه لیزر مزایا معایب و کیفیت متفاوت می‌باشند. دستگاه لیزر موهای زائد کلینیک رخ آرا نسل جدید سیستم حذف موهای زائد دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلانتیوم می‌باشد.