تست کرونا در منزل

ایرنا نوشت: دو شرکت آمریکایی با همکاری یکدیگر در حال توسعه فناوری هستند که در آن با استفاده از نانوذرات و تلفن همراه می‌توان ویروس کرونا را به سرعت در منزل تشخیص داد. در این فناوری، بیمار مخاط بینی خود را با مواد حاوی نانوذرات ترکیب کرده و با تلفن همراه از آن عکس می‌گیرد، […]

لیپوماتیک معجزه نابودی چربی‌ها

جراحی لیپوماتیک؛ لیپوساکشنی راحت‌تر با دوره نقاهت کمتر است. افرادی که به دنبال داشتن اندامی لاغر و متناسب هستند می‌توانند عملی سریع و با عوارض جانبی کمی را انجام دهند که لیپوماتیک نام دارد

رژیم کانادایی ۱۵ روزه

نکات مهم رژیم 15 روزه 1- سه روز آخر رژیم به رژیم نگهدارنده معروف است (روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم). 2- در طول روز بین 6-8 لیوان اب بنوشید تا سموم بدن تخلیه شود و زودتر وزن کم کنید. 3- پس از 15 روز میتوانید به صورت معمولی غذا مصرف کنید. 4- با این رژیم […]

برای لاغری صورت چه بخوریم

لاغری صورت در یک هفته امکان پذیر نیست اما با روش های متفاوت و به مرور زمان می توان به نتیجه ی مطلوب درست یافت. این بسته به انتخاب شما دارد که کدام راه را برای لاغر شدن صورت انتخاب می کنید. گاهی اوقات ترکیب چند روش می تواند سرعت این روند را بیشتر کند […]

انواع گِن طبی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

انواع گِن طبی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

من و شما می‌دانیم که تحقیق قبل از انجام جراحی مهم است اما تا به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که بعد از عمل هم باید از خود مراقبت کنید. پوشیدن یک گِن مناسب یکی از مهمترین کارهایی است که باید بعد از عمل جراحی زیبایی آن را تحمل کنید.

مقایسه ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک

مقایسه ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک

بعد از پرس‌وجوی کامل در ارتباط با انتخاب بهترین روش برای پیکرتراشی، حتما این سوال به ذهنتان رسیده است که لیپوماتیک بهتر است یا ابدومینوپلاستی؟ انتخاب هر کدام از این دو روش کاملا به اولویت شخصی و وضعیت جسمانی شما دارد. در این مقاله سعی شده است که به این دو موضوع بپردازیم.

لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو

اگر دور کمر لباسی که اخیرا آن را خریده‌اید تنگ شده، وقتی هم برای ورزش کردن و حوصله‌ای برای رژیم گرفتن ندارید، لیپوماتیک پهلو همان راه سریع و آسانی است که به کمک‌تان می‌آید.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

کشیده و خوش‌تراش بودن اتفاق نمی‌افتد مگر پاهایی کشیده و زیبا داشته باشید. با لیپوماتیک بخش زیادی از این آرزو تحقق پیدا می‌کند. اما چگونه؟

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

از بین تمام چربی‌های اضافی بدن، چربی دور کمر و شکم از همه آزار دهنده‌تر است. لیپوماتیک شکم خیلی سریع و آسان، خیال‌مان را از بابت این همه چربی اضافی راحت می‌کند.

کاهش ورم پس از عمل جراحی پلاستیک

کاهش ورم پس از عمل جراحی پلاستیک

عوارض بعد از هر عمل زیبایی، یکی از مهم‌ترین موضوعات برای هر علاقه‌مند به این جراحی است. اگر در این مورد نگرانی دارید و به‌دنبال رفع آن هستید حتما سری به این مقاله بزنید.

نکات قبل و بعد از لیپوماتیک

نکات قبل از لیپوماتیک و بعد از لیپوماتیک

اگر به مرحله‌ای رسیدید که می‌خواهید عمل لیپوماتیک را انجام دهید، بهتر است که اطلاعات کافی در مورد این عمل، نکات قبل و بعد از انجام آن را کسب کنید. این مقاله اطلاعات کافی در این ارتباط را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کاشت مو موقت (کاشت مو غیرجراحی)

کاشت مو موقت (کاشت مو غیرجراحی)

یکی از راهکارهای متداول بازسازی و ترمیم برای آقایان کاشت مو موقت است که برای پوشاندن طاسی سر مورد استفاده قرار می‌گیرد. متخصصانی که از تکه‌های مو برای این کار استفاده می‌کنند اذعان دارند که روز به روز افراد بیشتری این روش را انتخاب می‌کنند. حتی برخی از سلبریتی‌ها برای اینکه در برنامه‌های تلویزیونی ظاهری بهتر داشته باشند از مزایای این کاشت مو موقت بهره‌مند می‌شوند.