اگر می‌خواهید از شر چربی‌های اضافه نواحی مختلف بدن خود خلاص شوید، درمان هایفو بهترین راهکار است. با تکنولوژی هایفو می‌توان پوست را کشیده و چربی‌های اضافه را نیز آب کرد. تکنولوژی هایفو برای لیفت باسن و کشیدن پوست شکم بسیار مناسب است. می‌توان از تکنولوژی هایفو برای درمان کفل، پهلو، ناحیه بیرونی ران‌ها و ناحیه بند سوتین استفاده کرد.

هیچ درمان دیگری وجود ندارد که بتواند به طور همزمان سلول‌های چربی را تخریب کرده و پوست را لیفت کند.

تکنولوژی هایفو سه بُعدی یک تکنولوژی پیشرفته است که یکی از اهداف آن آب کردن چربی‌های سخت می‌باشد. هیچ درمان دیگری وجود ندارد که بتواند به طور همزمان سلول‌های چربی را تخریب کرده و پوست را لیفت کند.

بسیاری از داوطلبان هستند که روش‌های گوناگون آب کردن چربی از جمله ورزش کردن، رژیم غذایی، انواع روش‌های متعارف و غیرمتعارف را امتحان کرده‌اند اما نهایتاً نتوانسته‌اند به موفقیت چندانی در این زمینه دست پیدا کنند.

تکنولوژی هایفو

تکنولوژی هایفو از امواج فراصوتی (اولتراسوند) بهره می‌برد. با تکنولوژی هایفو می‌توان فرم بدن را تغییر داده و پوست نواحی مورد نظر را کشیده و لیفت کرد.

در این درمان امواج اولتراسوند توسط دستگاه هایفو به عمق 1.3 سانتی‌متری پوست و 8 میلیمتر زیر لایه درمیس نفوذ می‌کند. این امر باعث نکروز یا مردن سلول‌های چربی می‌شود. پوست کاملاً دست نخورده باقی خواهد ماند و آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

در لیفت هایفو سه بعدی امواج فراصوتی باعث گرم شدن ناحیه تحت درمان می‌شوند در نتیجه سلول‌های چربی در هم شکسته شده و فرآیند تولید کلاژن در پوست تقویت می‌شود. بدن سلول‌های چربی آب شده را در یک بازه زمانی سه ماهه و به طور طبیعی دفع می‌کند. با گذشت زمان و بهبود بدن شاهد نتایج شگفت‌انگیزی خواهید بود.

نتایج آب کردن چربی با تکنولوژی هایفو

نتایج آب کردن چربی با تکنولوژی هایفو

برخی افراد پس از جلسه درمانی فوراً متوجه اثرات آن می‌شوند. اما نتایج نهایی هایفو پس از 4 ماه قابل مشاهده خواهد بود. معمولاً یک جلسه درمانی برای هر ناحیه کافیست اما ممکن است درمان نواحی بزرگتر نیازمند دو یا سه جلسه درمانی باشد. در این درمان از هیچ‌گونه برش یا جراحی استفاده نمی‌شود و دوره نقاهت ندارد. باید پیش از انجام این درمان جلسه مشاوره‌ای را در مورد عمل زیبایی لیفت در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا داشته باشید.