موفقیت هر جراحی پلاستیکی نه تنها به مهارت و تجربه دکتر جراح بستگی دارد بلکه به کیفیت مراقبت‌های پس از درمان نیز وابسته است. استفاده از گن‌های طبی لیپوماتیک بخشی بسیار مهم از فرآیند درمانی در دوره نقاهت لیپوماتیک است و جهت دستیابی به نتایج مطلوب باید حتماً از آن‌ها استفاده نمود. ثابت شده که پوشیدن گِن لیپوماتیک مناسب فرآیند بهبودی را تا درصد بالایی تسریع کرده و موجب کاهش ورم، کبودی و درد بعد از عمل لیپوماتیک می‌شود. پس پوشیدن این لباس پس از عمل لیپوماتیک بخشی بسیار مهم از روند درمانی محسوب می‌شود و نباید آن را دست کم گرفت. گزارش شده افرادی که پس از عمل لیپوماتیک از گِن طبی استفاده کرده‌اند به نتایج بسیار مطلوب‌تر و رضایت‌بخش‌تری دست یافته‌اند. با استفاده از تیم مشاوره‌ی کلینیک زیبایی رخ آرا می‌توانید به بهترین انتخاب برسید.

گن عمل جراحی لیپوماتیک به نگاه داشتن ماهیچه‌ها در سر جای خود کمک می‌کند و ورمی که احتمالاً به دلیل انباشته شدن مایعات زیر پوست می‌باشد را تا حد زیادی کاهش داده و از بین می‌برد. فشار و پشتیبانی مناسب بسیار ضروری است پس در هنگام انتخاب گن لیپوماتیک باید همه جوانب و عوامل مورد نیاز مانند فیت بودن، راحتی، شکل، سایز و میزان فشار را در نظر داشته باشید.

گن لیپوماتیک، ماهیچه‌ها را سرجای خود نگاه می‌دارد و ورم ناشی از انباشته شدن مایعات در زیر پوست را کاهش می‌دهد.

طبیعی است که بیمار پس از انجام لیپوماتیک قابلیت حرکتی کمتری خواهد داشت بنابراین گن‌های طبی لیپوماتیک کاملاً متناسب با نیازهای او طراحی شده‌اند. طراحی گن لیپوماتیک توسط معتبرترین متخصصان انجام گرفته در نتیجه بیمار می‌تواند بدون هیچ‌گونه ناراحتی در طول دوره نقاهت آن را بپوشد. طراحی و تولید این لباس‌ها به شیوه‌ای است که هیچ اختلالی را در فعالیت‌های روزمره بیمار ایجاد نمی‌کند.

گن لیپوماتیک شکم

گن مخصوص لیپوماتیک شکم

این گن پس از جراحی لیپوماتیک شکم مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته پس از انجام عمل‌هایی نظیر جراحی ابدومینوپلاستی، لیزرلیپو و لیپوماتیک باسن، کفل، ران، زانو و کمر هم می‌توان از آن استفاده نمود. این لباس بدن شما را به خوبی فرم داده، نتایج حاصل از عمل را حفظ نموده و بهبودی مطلوبی را برایتان به ارمغان می‌آورد. این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است.

گن طبی سینه

گن جلیقه‌ای

این گن که طراحی آن مانند جلیقه است دارای طرح‌های آستین‌دار و بدون آستین می‌باشد. این لباس مخصوص پس از عمل‌هایی که مختص نیم‌تنه بالایی بدن هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان از گن جلیقه‌ای پس از عمل لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پهلو، لیپوماتیک کمر، لیپوماتیک بازو و عمل جراحی انواع پروتز سینه استفاده نمود. این لباس ویژه شما را به خوبی فرم داده، نتایج حاصل از عمل را حفظ نموده و بهبودی مطلوبی را برایتان به ارمغان می‌آورد. این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است.

گن طبی یکسره

گن یکسره

طراحی این گن‌ها به شکلی است که می‌توان از آن‌ها پس از عمل‌های لیپوماتیک مختلف استفاده نمود. گاهی اوقات ممکن است چندین ناحیه از بدن تحت عمل لیپوماتیک یا جراحی‌های زیبایی دیگر قرار بگیرد که در این صورت می‌توان از گن طبی یکسره استفاده نمود. از این لباس می‌توان پس از لیپوماتیک بازو، کمر، شکم، پهلو، باسن، ران، زانو، ساق پا، پروتز سینه و ابدومینوپلاستی استفاده کرد.

از گن طبی یکسره می‌توان برای چندین ناحیه از بدن که تحت عمل لیپوماتیک قرار می‌گیرد،  استفاده کرد.

این لباس مخصوص، بدن شما را به خوبی فرم داده، نتایج حاصل از عمل را حفظ نموده و بهبودی مطلوبی را برایتان به ارمغان می‌آورد. این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است. این محصولات در جلوی خود دارای زیپ بوده و دارای پشت‌بند و قلاب می‌باشند که این ویژگی پوشیدن و در آوردن این لباس‌ها را بسیار راحت کرده است. مدل‌های بلندتر این گن یکسره در دو طرف ناحیه پاها دارای زیپ است. تا اینجا با چندین نوع گن و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها آشنا شده‌اید. شاید به‌ذهن‌تان برسد که رفع چاقی بدون جراحی لاغری بهتر است؛ اما ما به شما می‌گوییم که این عمل چربی‌هایی را برمی‌دارد که با ورزش و رژیم به‌راحتی آب نمی‌شوند پس راحت‌ترین راه را انتخاب کنید.

گن طبی تزریق چربی

گن مخصوص تزریق چربی

در عمل تزریق چربی، چربی‌های اضافه از یک ناحیه بدن استخراج شده و برای برجسته‌سازی نواحی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن مخصوص پیوند چربی نیز در راستای نیازهای پس از این عمل طراحی شده است. محصولی که ما در اینجا ارائه می‌دهیم مخصوص عمل تزریق چربی باسن است. طراحی منحصر به فرد این محصول به شما اجازه می‌دهد که در تمام دوره نقاهت بدون داشتن هیچ‌گونه ناراحتی یا محدودیتی آن را بپوشید.

گن لیپوماتیک غبغب

گن مخصوص صورت

از این گن‌ها پس از جراحی‌های زیبایی نظیر لیپوماتیک صورت، لیفت صورت (فیس‌لیفت)، بازسازی صورت، اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)، لیفت گردن، عمل لیپوماتیک غبغب، پروتز گونه و چانه و… استفاده می‌شود. پوشیدن لباس مخصوص صورت پس از عمل‌های زیبایی صورت بسیار ضروری است و به کسب نتایج بهینه کمک شایانی می‌کند. این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است.

شکم‌بند لیپوماتیک

قابلیت‌های حرکتی بیمار پس از جراحی بسیار کاهش پیدا می‌کند و هرگونه حرکت غیرضروری می‌تواند دردناک باشد، مخصوصاً اگر لیپوماتیک شکم را انجام داده باشید. شکم‌بندهای لیپوماتیک دارای پنل‌های جداگانه هستند که بستن و باز کردن آن‌ها را بسیار آسان کرده است. بسیاری از افراد اذعان دارند که بستن شکم‌بندهای تک پنِله سخت است و می‌تواند موجب درد بیشتر شود، برخی افراد حتی قادر به بستن آن‌ها نیستند. به همین دلیل محصولات جدید با طراحی چند پنله به بازار عرضه شده‌اند که بستن آن‌ها راحت‌تر است. طراحی منحصر به فرد این محصول به شما اجازه می‌دهد که در تمام دوره نقاهت بدون داشتن هیچ‌گونه ناراحتی یا محدودیتی این لباس ویژه را بپوشید.

شکم‌بندهای لیپوماتیک به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که درد کمتری را پس از عمل احساس خواهید کرد.

می‌توان این شکم‌بند لیپوماتیک را پس از عمل ابدومینوپلاستی و فتق نیز پوشید. فشار بهینه‌ای که این محصول پس از عمل لیپوماتیک بر روی ناحیه مورد نظر اعمال می‌کند و پشتیبانی آن از حالت بدن در روند بهبودی و کسب نتایج مطلوب بسیار موثر است. نکته قابل توجه این است که می‌توان این لباس مخصوص شکم را بر روی گن مخصوص لیپوماتیک نیز بست.

گن لیپوماتیک بازو

گن مخصوص لیپوماتیک بازو

این گن پس از عمل لیپوماتیک بازو مورد استفاده قرار گرفته و به خوبی بازوها را فرم می‌دهد. فشاری که این لباس تَنگ ایجاد می‌کند بسیار بر روی کسب نتایج بهینه موثر است. جهت تهیه‌ی بهترین نوع آن باید با دکتر خود مشورت کنید.

گن لیپوماتیک مردان

گن شلواری (مردانه)

این گن مخصوص آقایان طراحی شده و می‌توان آن را پس از عمل‌های جراحی نظیر لیپوماتیک ران، پهلو، باسن، شکم و پوشید. گن شلواری (مردانه) به خوبی بدن شما را فرم داده و با پوشیدن آن می‌توانید مطمئن باشید که بهترین نتایج دست خواهید یافت. این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است.