لاغری صورت در یک هفته امکان پذیر نیست اما با روش های متفاوت و به مرور زمان می توان به نتیجه ی مطلوب درست یافت. این بسته به انتخاب شما دارد که کدام راه را برای لاغر شدن صورت انتخاب می کنید. گاهی اوقات ترکیب چند روش می تواند سرعت این روند را بیشتر کند .  این مسئله به عوامل مختلف از جمله سن و جنسیت نیز بستگی دارد. مثلا استخوانی کردن صورت مردان با خانم ها متفاوت است. علاوه بر موارد ذکر شده از جمله رژیم غذایی سالم و ورزش، می توان به صورت موردی به موارد زیر نیز برای لاغر شدن صورت اشاره کرد:

– آب فراوان بنوشید. هنگامی که بدن با کمبود آب مواجه می شود سبب پف کردن صورت می گردد. برای لاغر کردن صورت و خواباندن پف آن، حداقل 8 لیوان در روز آب بنوشید.

– مصرف زیاد شکر و نمک تصفیه شده سبب تمایل بیشتر بدن به نگه داشتن آب می شود. این دو ماده نیز باعث چاق تر شدن صورت می شوند. اما از آنجا که نمی توان آن ها را از برنامه ی غذایی حذف کرد، می توان با مصرف کمتر آن ها را کنترل کرده تا صورتی لاغری داشته باشید.

– مصرف مواد غذایی با کلسیم زیاد مانند شیر و ماست می تواند به کاهش وزن و لاغر شدن صورت کمک کند. همچنین کلسیم به کاهش آب ذخیره شده در صورت کمک کرده و صورت شما را لاغرتر می کند.

– جویدن آدامس نیز خود یک ورزش برای صورت محسوب می شود و بدین ترتیب به لاغری صورت شما کمک می کند.

– اگر می خواهید لاغری صورت شما به صورت موضعی و ناحیه ای باشد می توانید از  روش های مثل RF و هایفو استفاده کنید.

– مزوتراپی لاغری مخصوصا ناحیه غبغب از روش های موثر و رایج در حوزه زیبایی می باشد.

– برای مشاوره رایگان تلفنی با متخصص پزشکی ورزشی کلینیک تماس حاصل فرمائید.