بهترین برند ژل لب کدام است؟ آیا قصد تزریق لب دارید و به دنبال بهترین برندهای آن هستید؟ با ما همراه باشید، در ادامه به معرفی برخی از مهمترین برندهای تزریق لب خواهیم پرداخت و راهنمای کاملی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بهره مندی از بهترین برند ژل لب می تواند  هم کیفیت عالی داشته و هم ماندگاری بیشتری فراهم کند .اگرچه ممکن است هزینه ی پرداختی برای به کار گیری چنین ژل هایی به مراتب بیشتر است ولی ارزش آن را دارد، زیرا در این حالت می توانید  بعد از تزریق، بیشترین رضایت را داشته باشید. از بهترین برند ژل لب میتوان موارد زیر را نام برد:

 • ژل لب بلترو BELOTERO
 • ژل لب استایلج Stylage
 • ژل لب رستیلن RESTYLANE
 • ژل لب تئوسیال Teosyal
 • ژل ژوویدرم Juvederm کمپانی Allergan

هر یک از ژل های یاد شده به عنوان بهترین ژل لب دارای مزایای و کارایی منحصر به فردی هستند و به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرند. ماندگاری آنها متفاوت است و اصول خاصی برای تزریق هر یک از آنها در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال ماندگاری  تزریق ژل لب  رستیلن 6 ماه بوده ، در حالی که ماندگاری ژل لب تئوسیال می تواند بیش از 12 ماه باشد. پزشک مربوط با ارزیابی دقیق شرایط، نمونه های مناسب را به منظور تزریق لب به شما معرفی خواهد کرد.

نکات مهم مراقبتی بعد از تزریق ژل لب

 

 

نکات مهم مراقبتی بعد از تزریق ژل لب

با در اولویت قرار دادن نکات مراقبتی پس از تزریق بهترین برند ژل لب می توانید هم کارایی و هم کیفیت این نوع از تزریق ها را افزایش دهید. توجه کنید که کبودی و تورم جزیی پس از تزریق، امری کاملا طبیعی است. البته اگر با گذر زمان برطرف نشود در این صورت با پزشک خود در تماس باشید. از جمله مهمترین راهکارها برای افزایش ماندگاری و کارایی  بهترین برند ژل لب میتوان موارد زیر را نام برد:

 • خودداری از لمس محل تزریق به مدت 6 ساعت بعد از تزریق
 • نخوابیدن بر روی صورت به مدت دو هفته
 • به کارگیری ژل آلوورا
 • آفتاب نگرفتن حداقل به مدت یک هفته بعد از تزریق
 • پرهیز از مصرف الکل حداقل به مدت دو روز

به منظور کاهش میزان تورم و کبودی ایجاد شده نیز می توانیم از کمپرس گرم استفاده کنیم، شما می توانید این فرایند را هر روز چندین بار تکرار کنید. در صورتی که در دوره ی مراقبت شاهد هر گونه عارضه ی خاصی بودید بلافاصله با پزشک خود در تماس باشید. ترفندهای یاد شده همچنین در کاهش میزان تورم و کبودی موجود بعد از تزریق نیز کارساز است. توجه کنید که حتی اگر بهترین برند ژل لب را نیز در اولویت قرار دهید ممکن است شاهد تورم و کبودی بعد از تزریق باشید.

ماندگاری بهترین برند ژل لب

ماندگاری بهترین برند ژل لب

ماندگاری تزریق ژل انجام شده به پارامترهای مختلف وابسته است به مراتب به کارگیری بهترین برند ژل لب می تواند به راحتی میزان ماندگاری آن را افزایش دهد. هرگز به منظور پرداخت هزینه ی کمتر، نمونه های بی کیفیت را در اولویت قرار ندهید زیرا در این صورت گرفتار مشکلات آن خواهید بود. بهترین برند ژل لب به دلیل داشتن کارایی مطلوب و کیفیت مناسب نه تنها کیفیت عالی خواهد داشت، بلکه ماندگاری بیشتری نیز داشته و در مرحله ی بعدی مقرون به صرفه خواهد بود. به منظور افزایش میزان ماندگاری نیز حتما مراقبت های قبل و بعد را در اولویت قرار دهید و از انجام اقدامات خودسرانه پرهیز کنید. پزشک مربوط می تواند اطلاعات کامل در این زمینه در اختیار شما قرار دهد.

هزینه ی بهترین برند ژل لب

هزینه ی بهترین برند ژل لب

هزینه ی تزریق بهترین برند ژل لب به پارامترهای مختلفی وابسته است و در سال های اخیر به دلیل تورم و نوسانات شدید نمی توان قیمت مشخصی را در نظر گرفت. قیمتی که برای تزریق هر سی سی این نوع از ژل ها به شما پیشنهاد می شود به فاکتورهای زیر وابسته است:

 • میزان تزریق
 • نوع ژل
 • تکنیک به کار رفته
 • کلینیک و پزشک مربوط

به منظور بهره مندی از خدمات زیبایی حتما کلینیک و مراکز معتبر را هدف قرار دهیم زیرا سهل انگاری در این مورد می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد. مراکز نامعتبر بسیاری هستند که به منظور جلب توجه کاربران، معمولا هزینه های کمتری را درخواست می کنند. توجه کنید هیچ ارزانی، بی دلیل نیست.