یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های حذف موهای زائد بدن لیزر کردن می باشد. بر اساس تحقیقات انجام گرفته بر روی این موضوع و با اعتماد بر پژوهش های صورت گرفته این عمل را بهترین روش برای نابودیه موهای زائد دانسته اند. با توجه به این که افراد زیادی در این روش رضایت خود را اعلام کرده اند اما گاه با نتایج نامطلوبی هم مواجه شده ایم.

برای کسب رضایت حداکثری شما عزیزان برآنیم تا شما را با بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران آشنا کرده و به مواردی که باعث شده است تا این مرکز از بقیه کلینیک های لیزر مو متمایز شده و پیشی بگیرد اشاره کنیم.

ما در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران از روش های تاثیر گذار برای لیزر موهای زائد استفاده کرده و امکاناتی را برای بهبود کیفیت لیزر درمانی بکار گرفته ایم.  بهترین کلینیک لیزر موهای زائد از بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند و ما نیز با استفاده از دستگاه های پیشرفته در کلینیک خود و با انجام متد روز دنیا و استفاده از روش های مطمئن و نیز کادر درمانی با تجربه، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران بشمار می آییم.

چرا مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا، بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران است؟

۱.داشتن مجوز های لازم

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران است مجوز های لازم برای این کار را از وزارت بهداشت دریافت کرده است و دارای پروانه اشتغال است.

بدلیل اینکه دستگاه های مورد استفاده در کلینیک های لیزر موهای زائد نیازمند مهارت و دقت کافی در این زمینه است،  پس از افرادی که در این زمینه آموزش های لازم را دیده و به مهارت کافی رسیده اند بهره می بریم ونیز از کادر درمانی که مجوز استفاده از این دستگاه را دریافت کرده اند، استفاده می کنیم.

۲. پیش از انجام لیزر موهای زائد متقاضی ابتدا باید با پزشک متخصص مشاوره ای در این زمینه داشته باشد و پزشک می تواند سوالاتی را که مراجعه کننده برای لیزر دارد را پاسخ دهد و همچنین در جلسه های اول نیز همان پزشک در حین لیزر درمانی حضور دارد . همانطور که اکثر روش های درمانی با عوارضی همراه است این روش نیز عوارض خاص خود را دارد به همین دلیل ادامه ی جلسات لیزر درمانی نیز فرد مراجعه کننده باید تحت نظارت پزشک متخصص خود باشد.

۳.‌ بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران از بهترین دستگاه ها استفاده می کند؛ همواره دستگاه هایی که در مراکز درمانی استفاده میشوند تأثیرشان بیشتر است و در دراز مدت باعث از بین رفتن دائمی موهای زائد می شود. با این حال دستگاه های زیادی امروزه برای این کار ساخته شده اند که برخی دستگاه های پیشرفته برای کلینیک های تخصصی هستند و از برخی دیگر در آرایشگاه ها نیز استفاده می شود که این دستگاه ها حرفه ای نیستند و با تکنولوژی IPL کار می کنند. این دستگاه در ابتدا برای از بین بردن مشکلات پوستی استفاده می شد که بعد ها پزشکان متوجه این موضوع شدند که دستگاه هایی که با تکنولوژی IPL کار می کنند در کاهش موهای زائد نیز اثرگذارند که با پی بردن به این موضوع استفاده از آن هم بیشتر شد. دستگاه های حرفه ای از تنوع بالایی برخوردار هستند و برندهای مختلفی دارند و یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد استفاده از دستگاه های حرفه ای می باشد. برخلاف تنوع برندهای دستگاه های لیزر، تکنولوژی استفاده شده در آن ها بیش از چند مورد نیست که از میان اینها هم نمی توان بهترین را انتخاب کرد چون هر کدام نسبت به دیگری دارای معایب و مزایا می باشد و این تکنولوژی ها شامل لیزر الکساندرت ، دیود ولیزر NDYag می باشد.

لیزر الکساندرت برای پوست روشن ،ان دی یاگ برای پوست تیره مناسب است و لیزر دیود هم نسبت به اینها دارای قدرت بیشتری بوده و درد کمتری دارد. اما انتخاب اینکه از کدام دستگاه برای لیزر موهای زائد شما استفاده شود پزشک متخصص در جلسه قبل از لیزر و در مشاوره آنرا تشخیص می دهد.

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا از کدام دستگاه ها استفاده می کند؟

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران می باشد از همه ی تکنولوژی های الکساندرت ، دیود و ان دی یاگ استفاده می کند و این کلینیک دستگاه های خود را از معتبرترین شرکت ها خریداری کرده و با توجه به این تنوع راحت تر می تواند درمانی موثر و بهتر را برای مراجعه کنندگان خود داشته باشد.

امروزه مبنای انتخاب بعضی از افراد از روی قیمت می باشد . همچنین است که قیمت کلینیک های مختلف نسبت به یکدیگر متفاوت است ، از اینرو در بعضی مواقع اگر افراد مراجعه کننده با قیمت پایین تری نسبت به دیگر مراجع روبه رو شوند به کیفیت پایین و نداشتن شرایطی که در جملات قبل ذکر شد را می پندارند.

در کلینیک های لیزر مو بعضی از لوازم باید بعد از مدتی استفاده تعویض شوند و هم چنین قبل از استفاده از  دستگاه ها باید از ایمنی و کارکرد درست آنها با خبر باشیم لذا دستگاه ها دائم باید توسط نمایندگان آنها چک شده و تعمیرات لازم انجام پذیرد و باید به این موضوع هم اشاره کرد که کادر درمانی کار لیزر را انجام می دهد نه دستگاه ، پس علاوه بر وجود دستگاه های حرفه ای باید اپراتور حرفه ای نیز در کلینیک های خود داشته باشیم و دستمزد با توجه به مهارت آنها پرداخت می شود و طبیعتا اپراتور های متبحر دستمزدهایی بالایی هم دارند و ما نیز در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا، بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران، به این موضوع هم پرداخته و از بهترین دستگاه ها و پزشک های متخصص در مراحل درمان استفاده می کنیم.