طی سال‌های اخیر روش میکرو پیگمانتاسیون (SMP) پیشرفت‌های خوبی داشته است. اگر این درمان در شرایط درست و برای کاندیدای مناسب این روش انجام شود نتایجی مطلوبی را در پی خواهد داشت. میکرو پیگمانتاسیون در واقع کاشت مو نیست اما انجام آن باعث می‌شود که ظاهر موها پُرتر به نظر برسد. کاشت مو ترکیبی معمولاً نتایج بهتری را در پی دارد. با ترکیب کاشت مو FUE با میکرو پیگمانتاسیون می‌توانید به موهایی پُر پشت، طبیعی و کامل دست پیدا کرده و به مرحله مورد نظر خود در مقیاس نوروود برسید.

دکتر باید احتمال ریزش مو در آینده را هم مد نظر قرار داده و خط مو را طوری طراحی کند که نتایجی طبیعی حاصل شود که بالا رفتن سن تاثیر زیادی بر روی آن نگذارد.

کاشت مو با روش FUE

کاشت مو با روش FUE

در این روش فولیکول‌های مو به صورت تک به تک و با استفاده از ابزار پانچ استوانه‌ای شکل از ناحیه پشت یا کناره سر برداشته می‌شوند. پس از این مرحله گرافت‌های مو تمیز شده و کیفیت آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد، سپس در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود. با استفاده از روش استخراجی که در FUEانجام می‌شود هیچ بخیه‌ای لازم نیست و هیچ اِسکاری بر جای نمی‌ماند، بنابراین بعدها به راحتی می‌توانید موهای خود را کاملاً کوتاه کرده و یا به هر مدل دلخواه در آورید.

با ترکیب FUE با میکرو پیگمانتاسیون می‌توان تارهای مو را در سطح وسیعتری از سر پخش کرد.

به طور کلی در هر جلسه از روش FUE می‌توان گرافت‌های مو کمتری نسبت به روش FUT کاشت، زیرا در این روش استخراج فولیکول‌های مو بیشتر طول می‌کشد. اما با ترکیب FUE با میکرو پیگمانتاسیون می‌توان تارهای مو را در سطح وسیعتری از سر پخش کرد. میکرو پیگمانتاسیون (SMP) باعث می‌شود که فواصل خالی میان گرافت‌های مو پُر به نظر برسد. بنابراین با کاشت مو ترکیبی می‌توان نتایج مطلوبی را برای افرادی که در مراحل پیشرفته ریزش مو هستند به ارمغان آورد.

میکرو پیگمانتاسیون (SMP)

با ترکیب این دو روش می‌توانید به نتایجی طبیعی‌تر دست یابید. ما ابتدا کاشت مو با روش FUE را با دقت زیاد برای شما انجام داده و پس از آن باید 3 الی 4 ماه صبر کنید تا روند طبیعی درمان طی شود. پس از این مدت میکرو پیگمانتاسیون (SMP) را برایتان انجام می‌دهیم. نتایج SMP فوراً قابل مشاهده خواهد بود، فقط ممکن است که جهت دستیابی به نتایج مطلوب نهایی نیاز باشد که این درمان را دو یا سه جلسه ادامه دهید.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

ترکیب FUE و SMP این فرصت را به بسیاری از داوطلبان می‌دهد که بتوانند به موهایی کامل دست پیدا کنند در صورتی که ممکن است بسیاری افراد فقط با انجام FUE نتوانند به چنین نتایجی دست پیدا کنند. حتی اگر در مراحل پیشرفته ریزش مو قرار داشته باشید و یا موهای زیادی را از دست داده باشید، پس از انجام کاشت مو ترکیبی به موهایی پُر پشت دست خواهید یافت و همچنین می‌توانید موهای خود را کاملاً کوتاه کنید.