ممکن است بسیاری از افرادی که در مراحل پیشرفته ریزش مو قرار دارند جهت دستیابی به موهایی پُر مجبور شوند تا چندین جلسه کاشت مو را انجام دهند. اکثر افراد صرفنظر از میزان طاسی، دارای گرافت‌های کافی برای کاشت مو هستند. البته برخی افراد هم به دلیل فقدان کیفیت فولیکول‌های مو نمی‌توانند به موهایی پُر و مطلوب دست پیدا کنند. این افراد معمولاً خانم‌ها یا آقایانی هستند که از الگوی طاسی پیشرفته رنج می‌برند و موهای ناحیه پشت و کناره سرشان بسیار کم پشت و نازک است. ممکن است در این افراد نتوان تعداد کافی فولیکول مو استخراج کرد، بنابراین نمی‌توان تمامی نواحی طاسی سر آن‌ها را پوشش داد.

بهترین راه حل برای درمان این افراد این است که با همان تعداد فولیکول‌های قابل برداشت، کاشت مو در جلو و کناره‌های سر را انجام داده و خط مویی طبیعی را برایشان ایجاد کنیم. دکتر علیرغم تعداد فولیکول‌های محدودی که در اختیار دارد می‌تواند ناحیه کوچکتری از سر را با تراکم موی زیاد ایجاد کند. دکتر با این کار می‌تواند ناحیه جلوی سر را پُر کرده و خط مویی دقیق‌تر و برجسته‌تر ایجاد کند.

عملکرد سیستم مو (مو مصنوعی) چگونه است؟

عملکرد سیستم مو (مو مصنوعی) چگونه است؟

نواحی از پشت سر را که نمی‌توان کاشت مو را در آنجا انجام داد می‌توان با سیستم مو پُر کرد. مو مصنوعی بر اساس جنس موهای داوطلب انتخاب شده و با چسب‌های طبی بر روی نواحی مورد نظر و پشت خط مو چسبانده می‌شود. با این کار داوطلب می‌تواند از خط موی طبیعی و پُر شدن موها در پشت خط موها لذت ببرد. نتایج این کاشت مو ترکیبی به اندازه‌ای طبیعی است که تشخیص آن از موهای طبیعی بسیار سخت است.

نحوه ترکیب کاشت مو با سیستم مو

نحوه ترکیب کاشت مو با سیستم مو

موهای کاشته شده در ناحیه جلوی سر و خط موها دائمی هستند اما سیستم مو چسبانده شده هر از چند وقت نیاز به تعویض دارد. بدون ترس از کنده شدن موهای مصنوعی می‌توانید به ورزش کردن، فعالیت‌های بیرون از خانه و شنا کردن بپردازید. در این روش موهای کاشته شده در جلوی سر به منزله پوشش و محافظی برای موهای مصنوعی عمل می‌کنند، در نتیجه سیستم مو ثبات بیشتری در جای خود خواهد داشت.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

ما توصیه می‌کنیم که جهت دستیابی به نتایجی بهتر روش‌های کاشت مو ترکیبی را انتخاب کنید. اکثر خانم‌ها یا آقایانی که مقدار زیادی از موهای خود را از دست داده‌اند و فولیکول‌های کافی برای کاشت مو ندارند  با استفاده از این روش‌های ترکیبی می‌توانند به نتایج مطلوبی دست پیدا کنند. همچنین سلبریتی‌هایی که می‌خواهند به بیشترین تراکم مو دست یابند می‌توانند از مزایای کاشت مو ترکیبی بهره‌مند گردند. بهتر است که جهت تعیین بهترین گزینه‌های درمانی ابتدا جلسه مشاوره‌ای را در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا داشته باشید.