داشتن پوستی هموار و شفاف نشانه سلامتی و سرزندگی است. اگر صورت‌تان با بالا رفتن سن لاغر شده یا اساساً صورتی استخوانی دارید می‌توانید به تزریق ژل به صورت لاغر خود، آن را حجیم‌تر کرده و به ظاهری جوان‌تر دست پیدا کنید. انواع مختلفی از فیلرهای صورت در بازار موجود است که هر کدام از آن‌ها مزایای مخصوص خود را دارند. مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا در این مقاله به چگونگی کانتورینگ و جوان‌سازی صورت با فیلرها می‌پردازد.

تزریق ژل به صورت لاغر

تزریق ژل به صورت لاغر

فیلرهای پوستی استفاده‌های زیادی دارند، مثلاً با تزریق ژل می‌توان لب‌ها را برجسته کرد، کانتورها و خطوط سطحی صورت را تقویت کرد و چین و چروک‌های صورت را هموار نمود. اگر تزریق ژل توسط یک متخصص با تجربه انجام شود حتی می‌توان ظاهر اِسکارهای موجود در صورت را نیز بهبود بخشید.

با بالا رفتن سن صورت چربی زیر پوستی خود را از دست می‌دهد. از آنجایی که عضلات صورت به پوست نزدیکترند، در نتیجه خطوط ظریف و چین و چروک‌های صورت بیشتر نمایان می‌شوند. طبیعتاً بالا رفتن سن موجب کشیده شدن پوست و کاهش هر چه بیشتر حجم صورت می‌شود. با تزریق ژل به صورت لاغر، بافت نرم زیر پوست حجیم‌تر می‌شود. فیلرها شامل فیلرهای طبیعی و مصنوعی و فیلرهای قابل جذب و غیر قابل جذب می‌باشند.

تزریق فیلر به صورت لاغر

تعداد تزریق‌ها و عمق تزریق‌ها به نوع فیلر و اهداف زیبایی شما بستگی دارد. برای راحت‌تر کردن درمان و به حداقل رساندن درد، پیش از تزریق ژل بر روی ناحیه مورد نظر کرم بی‌حسی مالیده می‌شود.

پس از تزریق ژل فوراً می‌توانید به کارهای روزمره خود باز گردید. ماندگاری نتایج تزریق ژل به نوع فیلر بستگی دارد و ممکن است بین 6 ماه تا 2 سال ماندگاری داشته باشد.

انواع فیلرهای صورت

انواع فیلرهای صورت

تکنیک‌های مختلفی برای تزریق ژل به صورت لاغر وجود دارد که یکی از متداول‌ترین آن‌ها ” لیفت مایع ” یا ” لیکوئید لیفت ” است. این تکنیک خاص نتایجی طبیعی را به ارمغان آورده و با استفاده از آن می‌توان ویژگی‌های چهره را بهبود بخشید.

این درمان چیزی بین 30 الی 60 دقیقه طول کشیده و نتایج آن فوری است.

برای مثال می‌توان پُف زیر چشم‌ها را درمان کرده، چین و چروک‌های صورت را کاهش داده و ظاهری جوان‌تر و پُر انرژی‌تر برای داوطلب ایجاد نمود. این درمان چیزی بین 30 الی 60 دقیقه طول کشیده و نتایج آن فوری است. می‌توان از این تکنیک برای تزریق ژل بینی یا برجسته‌سازی چانه نیز استفاده کرد.

  • ژل اسید هیالورونیک: یکی از عواملی که این فیلر را موثرتر می‌کند این است که اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به صورت طبیعی در بدن تولید می‌شود. اسید هیالورونیک در بدن مسئول حفظ استحکام و انعطاف‌پذیری پوست است. این فیلر قابلیت بهبود خطوط ظریف، پُف زیر چشم و خطوط میان بینی و لب را دارد. می‌توان از این فیلر برای گونه‌ها، لب‌ها، چانه و تیغه بینی نیز استفاده نمود.
  • میکروسفرهای ساخته شده از کلسیم: ساختار این فیلر هم شبیه به مواد معدنی طبیعی است که در بدن یافت می‌شود، به همین دلیل دیگر نگرانی برای واکنش‌های آلرژیک وجود ندارد. به مرور زمان بدن به طور طبیعی میکروسفرها را جذب کرده و کلاژن طبیعی در جای خود باقی می‌ماند. یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها فیلر رادیس (Radiesse) است به پوست حجم داده و تورفتگی‌ها را پُر می‌کند، با این کار ظاهر پوست بهبود پیدا کرده و جوان‌تر می‌شود.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

داشتن صورتی لاغر و استخوانی باعث می‌شود که سن‌تان بالاتر به نظر برسد. با تزریق ژل به صورت لاغر می‌توانید صورت خود را سال‌ها جوان‌تر کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا وقت مشاوره بگیرید.