امروزه تزریق ژل لب یکی از بهترین انواع مدل های لب می باشد که در بین خانم ها از رواج بالایی برخوردار است.

دلایل تزریق ژل لب

مهم ترین دلیلی که افراد تزریق ژل لب را انجام می دهند، زیباتر شدن است. تقریبا همه افراد دوست دارند که لب های زیبا داشته باشند، به همین دلیل تزریق ژل لب مدل باربی می‌ تواند این زیبایی را به لب های شما ببخشد.

معایب ژل لب مدل باربی

معایب ژل لب مدل باربی

شاید به تزریق ژل لب علاقه دارید اما از عوارض آن می ترسید باید بگوییم که این کار نیز مانند سایر عمل های زیبایی دردسرها و عوارض مخصوص خودش را دارد و شما باید با آگاهی و بینش درست انتخاب خود را انجام دهید.

از مضرات ژل لب مدل باربی می‌ توان به وادار کردن شما به عمل‌ های زیبایی دیگر اشاره کرد. یعنی افراد برای نزدیک کردن قیافه شان به باربی دست عمل‌ های زیبایی بسیاری می زنند.

اما با توجه به این موضوع که معیارهای زیبایی از سال‌های بسیار گذشته تا به حال تغییر کردند، افراد بدون توجه به مضرات تزریق ژل لب مدل باربی آن را انجام داده و از آن لذت می برند.

به همین دلیل اشخاصی که دارای لب های باریکی هستند به دنبال حجیم کردن لب های خود با تزریق ژل لب مدل باربی هستند.

باربی، عروسکی است که در اسباب بازی‌ های دختران یافت می شود. اگر به شکل و ظاهر او دقت کنید متوجه زیبایی شناسی در آن می شوید. به همین دلیل است که در چند سال اخیر افراد به دنبال تغییر ظاهر خود و شبیه سازی آن به یک عروسک باربی هستند.

ژل لب مدل باربی از انواع تزریق ژل است که در عصر حاضر در بین جوانان رایج تر شده است. از ایراداتی که می‌ توانیم به این کار بگیریم این است که تمامی افراد ظاهری شبیه به هم پیدا کرده و اگر همین طور پیش برود قیافه آن ها را نمی‌ توان از همدیگر تشخیص داد.

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا قبل از تزریق ژل لب مدل باربی با پزشک مشورت کرده و نظرشان را در رابطه با این موضوع بپرسید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد که در انتخاب خود به مشکل بر نخورده و از این کار پشیمان نشوید.

دلایل دوری از تزریق ژل لب مدل باربی

دلایل دوری از تزریق ژل لب مدل باربی

در ادامه دلایلی برای عدم ژل لب مدل باربی برای شما بیان خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که این کار برای چه کسانی خطرناک می باشد.

 1. افرادی که قبلاً سکته مغزی داشته اند به هیچ عنوان نباید تزریق ژل انجام دهند.
 2. همچنین اگر دچار آلرژی هستید یا آسم دارید نباید تزریق ژل لب مدل باربی انجام دهید.
 3. اشخاصی که خونشان لخته می شود نباید این کار را انجام دهند.
 4. خانم های باردار و شیرده به هیچ عنوان نباید تزریق ژل لب مدل باربی را انجام دهند چون برای خودشان و نوزاد ضررهایی خواهد داشت.
 5. افرادی که سابقه لختگی خون یا غلظت خون دارند و داروهایی مانند آسپرین مصرف می‌ کنند به هیچ عنوان نباید این کار را انجام دهند.
 1. ژل لب مدل باربی برای کسانی که دیابت دارند سم می باشد. پس به سمت چنین کارهایی نروند و از آن دوری کنند.

مراقبت های پس از تزریق ژل لب مدل باربی

مراقبت های پس از تزریق ژل لب مدل باربی

در این قسمت به مراقبت های پس از انجام ژل لب مدل باربی هایم پرداخت و آن ها را به طور مفصل توضیح خواهیم داد.

 1. اگر در گذشته دچار تبخال شده‌ اید با نسخه پزشک داروهای ضد ویروس تهیه کرده و از آنها استفاده کنید.
 2. اگر خون مرده شدن لب ها پس از چند روز برایتان بسیار مهم است و می خواهید خیلی سریع از بین برود از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 3. تا هنگامی که بی حسی لب هایتان به طور کامل برطرف نشده است، به هیچ عنوان خوردن و آشامیدن انجام ندهید. چرا که در این زمان ممکن است به دلیل بی حسی لب ها با دندان آنها را گاز گرفته و آسیب بزنید.
 4. به هیچ عنوان پس از تزریق ژل، نوشیدنی های الکل دار ننوشید. چون اثر مواد ژل لب مدل باربی را از بین می برد.
 5. تا 24 ساعت پس از تزریق ژل لب مدل باربی از فعالیت های سنگین ورزشی دوری کنید.
 6. تا اتمام دو هفته بعد از تزریق ژل به هیچ عنوان در معرض گرمای مستقیم و شدید نباشید. حتی از حمام های طولانی، استخر، سونا، جکوزی و کارهایی از این قبیل بپرهیزید تا دچار مشکل نشوید.

ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی

ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی

اگر در خصوص ماندگاری ژل لب مدل باربی برایتان سوال هایی پیش آمده است، باید بگوییم که این موضوع با توجه به شرایط بدنی و فیزیولوژیکی تغییر می کند و متفاوت است. مثلا شاید کسی پس از 6 ماه باید ترمیم ژل لب را انجام دهد اما شخص دیگری تا 9 ماه هم مشکلی نداشته باشد.

اما در حالت کلی باید بدانید که تزریق ژل لب از ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر ژل ها در قسمت های دیگر بدن برخوردار است.

ملاک های انتخاب تزریق ژل لب مدل باربی

ملاک های انتخاب تزریق ژل لب مدل باربی

اگر می خواهید تزریق ژل لب مدل باربی را انجام دهید، باید به یکسری نکات دقت کنید که ما در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 1. لطفا قبل از انجام ژل لب مدل باربی به تناسبات صورت خود بسیار دقت کنید. در انجام این کار فاصله لب ها و بینی بسیار مهم می باشد.
 2. اگر دوست دارید بین لب هایتان فاصله ایجاد شود می توانید این مدل از تزریق را انتخاب کنید
 3. کسانی که به داشتن خط لب برجسته علاقه دارند می توانند ژل لب مدل باربی را تزریق کنند.
 4. اگر لب هایتان متقارن نیستند و کی از یکی از لب هایتان از دیگری کوچک تر یا بزرگ تر است می توانید با تزریق ژل لب مدل باربی این تناسب را ایجاد کرده و از آن لذت ببرید.

هزینه تزریق ژل لب مدل باربی

هزینه تزریق ژل لب مدل باربی

اگر از بابت تزریق ژل لب مدل باربی سوالاتی دارید می توانید با پزشکان ما تماس حاصل فرمایید و با آن ها در این خصوص صحبت کنید.

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با در دست داشتن بهترین امکانات و پزشکان در مرکز، برای ارائه و انجام نازل ترین خدمات به شما آماده است.