هایومکس یک فیلر اسید هیالورونیک است که تکنولوژی آن توسط دانشمندانی از کشورهای مختلف توسعه داده شده است. شرکت هایومکس در زمینه تولید پلیمرهای زیستی (بیوپلیمر) و فیلرهای تزریقی 15 سال تخصص و تجربه دارد. محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند می‌تواند نیازهای دکتر و بیمار را کاملاً پوشش دهد. ایمنی و اثربخشی دو هدف اصلی این شرکت است. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

 

محصولات هایومکس قابل تجزیه زیستی بوده و ریشه غیر حیوانی دارند. پیوندهای ایجاد شده در ژل هایومکس با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ایجاد شده و محصولی که تولید می‌شود در واقع یک ژل اسید هیالورونیک مستحکم، با ثبات و تک فاز است. محصولات هایومکس ژل‌های اسید هیالورونیک تک فازی با پیوند خالص می‌باشند.

اصلاح چین و چروک‌ها با ژل هایومکس نتایجی هموارتر، یکپارچه‌تر و مطلوب‌تر را به ارمغان خواهد آورد.

شکست پیوندهای ژل تک فازی اجماعاً اتفاق می‌افتد و زمانی که ژل جذب پوست شد هیچ اثری از آن در پوست باقی نمی‌ماند. پس دیگر نیازی نیست که دکتر چین و چروک‌ها را بیش از حد اصلاح کند، در صورتی که ژل‌های اسید هیالورونیک دو فازی نیاز به این کار دارند. اصلاح چین و چروک‌ها با تزریق ژل هایومکس نتایجی هموارتر، یکپارچه‌تر و مطلوب‌تر را به ارمغان خواهد آورد، در نتیجه میزان رضایت دکتر و بیمار از تزریق ژل هایومکس بیشتر خواهد بود.

مزایای تزریق ژل هایومکس

مزایای تزریق ژل هایومکس

  • درمان ایمن: اسید هیالورونیک موجود در این ژل از منابع غیر حیوانی تهیه می‌شود و در صورتی که از بین برود به طور طبیعی جذب بدن می‌گردد. تزریق ژل هایومکس فرآیندی کمتر تهاجمی و غیرجراحی است.
  • نتایج موثر و ماندگار: نوع پیوندهای این ژل و غلظت بالای اسید هیالورونیک در آن (25 mg/ml) باعث می‌شود که نتایج به دست آمده از این درمان ماندگاری و دوام بالایی داشته باشند.

 

  • ایجاد تغییرات فوری: بلافاصله پس از تزریق ژل هایومکس متوجه تغییر چهره خود خواهید شد.
  • تزریق آسان: این ژل به آسانی توسط سوزن‌های BD تزریق می‌شود.
  • دوره نقاهت بسیار کوتاه: داوطلبان می‌توانند بلافاصله پس از تزریق ژل به فعالیت‌های روزانه خود باز گردند.

انواع ژل هایومکس

انواع ژل هایومکس

هایومکس دیپ (Hyamax® Deep)

فیلری ماندگار است که می‌تواند خطوط سطحی و عمیق صورت را درمان کند. این ژل توسط سوزن نازک 27G تزریق می‌شود و درد بسیار کمی ایجاد می‌کند. ماندگاری ژل هایومکس دیپ چیزی بین 9 الی 12 ماه می‌باشد. از ژل هایومکس دیپ برای درمان خطوط نازولبیال، خطوط ظریف صورت، چانه، گونه، پیشانی، خطوط پنجه‌کلاغی و چروک‌های اطراف چشم استفاده می‌شود.

هایومکس اکسترا دیپ (Hyamax® Extra Deep)

هایومکس اکسترا دیپ (Hyamax® Extra Deep)

این محصول یک ژل اسید هیالورونیک شفاف است. نتایج بلند مدت این ژل آن را برای بازیابی حجم نواحی مثل گونه‌ها، چانه، تیغه بینی و خطوط نازولبیال مناسب کرده است. این ژل با سوزن نازک 27G تزریق شده و با تزریق آن به لایه‌های عمیق پوست می‌توان چین و چروک‌های عمیق را هموار کرد. ساختار ژل هایومکس اکسترا دیپ پس از 12 الی 18 ماه در هم شکسته و به طور طبیعی جذب بدن می‌شود.

 

هایومکس لیپز (Hyamax Lips)

این محصول یک ژل اسید هیالورونیک شفاف است که فرمولی منحصر به فرد دارد. این ژل پس از تزریق به شبکه متحرک و متراکم رگ‌های خونی داخل لب می‌چسبد. ماندگاری نتایج تزریق ژل هایومکس لیپز طولانی مدت است و از آن برای برجسته‌سازی لب‌ها و شکل دادن به خط لب استفاده می‌شود. این ژل هم با سوزن نازک 27G تزریق می‌شود. هایومکس لیپز پس از 9 الی 12 ماه از بین رفته و به طور طبیعی جذب بدن می‌شود.

محصولات تئوسیال فیلرهای اسید هیالورونیک ساخت کشور سوئیس می‌باشند. محصولات تئوسیال دارای غلظت‌های مختلف و خواص منحصر به فرد خود هستند و هر کدام برای ناحیه خاصی از صورت استفاده می‌شوند. با تزریق ژل سوئیسی می‌توان خطوط و چین و چروک‌های ظریف و شدید صورت را برطرف کرده و صورت را کانتور کرد.

 

محصولات TEOSYAL® RHA توسط لابراتوارهای TEOXANE و طی فرآیندی ویژه ساخته می‌شود. استفاده از این تکنولوژی خاص در ساخت فیلرهای تئوسیال باعث شده تا ژل‌هایی تولید شوند که به دلیل خلوص زیاد خواص طبیعی مولکول‌های اسید هیالورونیک را دارند. تزریق ژل تئوسیال درمانی مناسب برای نواحی متحرک صورت می‌باشد. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

مزایای فیلرهای اسید هیالورونیک

مزایای تزریق ژل اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک در زمینه مراقبت از پوست و سلامت پوست مزایای بسیاری دارد. این ماده در پوست، مفاصل، چشم‌ها و بافت‌های پیوندی بدن یافت می‌شود. مهمترین قابلیت اسید هیالورونیک ظرفیت بالای آن در حفظ آب است.

اسید هیالورونیک نقشی مهم در ترمیم بافت و زخم دارد.

اسید هیالورونیک در ماتریکس خارج سلولی (ECM) پوست وجود دارد. این ماده مولکول‌های آب را جذب کرده و از این طریق ساختار و حجم پوست را حفظ می‌کند. کُلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک با یکدیگر ساختار، چهارچوب و بافت پوست را شکل می‌دهند. اسید هیالورونیک نقشی مهم در ترمیم بافت و زخم دارد. اسید هیالورونیک همچنین در غضروف‌ها وجود داشته و مانند یک روان‌کننده و جذب کننده عمل می‌کند.

نقش اسید هیالورونیک در محافظت از پوست

نقش تزریق ژل اسید هیالورونیک در محافظت پوست

با بالا رفتن سن پوست آب خود را از دست داده و فیبرهای کُلاژن و الاستین ساختار خود را از دست می‌دهند، بنابراین حجم پوست کاهش یافته و چین و چروک‌ها بر روی صورت شکل می‌گیرند. اسید هیالورونیک باعث رطوبت مداوم پوست می‌شود و تنها ماده بیولوژیکی است که می‌تواند حجم زیادی از آب را حفظ کند. در واقع یکی از نشانه‌های جوانی پوست مرطوب بودن پوست است که باعث می‌شود پوست نرم، هموار، سالم و شاداب به نظر برسد.

ژل هایومکس سوئیسی | ژل لب سوئیسی

با بالا رفتن سن قابلیت پوست برای تولید اسید هیالورونیک کاهش پیدا می‌کند، در نتیجه پوست رطوبت و آب خود را از دست داده، سفت شده و انعطاف‌پذیری خود را از دست می‌دهد. اسید هیالورونیک نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اُکسیداتیو که ناشی از عوامل داخلی و خارجی (مثلاً اشعهUV ) می‌باشند نیز دارد. اولین چیزی که کمک می‌کند اسید هیالورونیک ظاهر پوست را بهبود بخشد هیدراته کردن اپیدرم است. البته پیری پوست به دلیل تغییرات هورمونی نیز اتفاق می‌افتد. کاهش تولید هورمون استروژن می‌تواند باعث کاهش کلاژن شده و نهایتاً منجربه خشکی پوست، فقدان انعطاف‌پذیری و به وجود آمدن چین و چروک بر روی پوست می‌شود.

تزریق ژل سوئیسی باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شده و ظرفیت بالای آن در نگاه داشتن آب باعث می‌شود که پوست نرم، هموار و هیدراته باشد.

نسل جدید فیلرهای اسید هیالورونیک طوری طراحی و ساخته شده‌اند که با دینامیک و حرکات صورت وفق پیدا کنند. تزریق ژل سوئیسی که از خانواده فیلرهای اسید هیالورونیک می‌باشد فوراً باعث افزایش حجم پوست شده و به وسیله آن می‌توان صورت را زاویه‌سازی کرد. تزریق ژل سوئیسی باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شده و ظرفیت بالای آن در نگاه داشتن آب باعث می‌شود که پوست نرم، هموار و هیدراته باشد.

انواع ژل‌های تئوسیال

انواع ژل‌های تئوسیال

TEOSYAL RHA® 1

از این ژل برای درمان خطوط ظریف صورت و گردن استفاده می‌شود.

TEOSYAL RHA® 2

از این ژل برای درمان چروک‌های متوسط نواحی بالایی صورت مثل خط اخم، پیشانی، خطوط پنجه‌کلاغی و حجیم کردن و کانتور کردن لب‌ها استفاده می‌شود.

TEOSYAL RHA® 3

از این ژل برای درمان چین و چروک‌های عمیق صورت استفاده می‌شود. درمان خطوط اطراف بینی، خطوط عمودی لب، خطوط و چین و چروک‌های عمیق صورت، بازیابی شکل صورت و برجسته‌سازی گونه‌ها از کاربردهای این ژل سوئیسی است.

تزریق فیلر سوئیسی

TEOSYAL RHA® 4

این ژل به منظور حجیم کردن و برجسته‌سازی گونه‌ها و کانتورهای صورت ساخته شده است.

5 TEOSYAL®ULTRA DEEP

این ژل به منظور حجیم کردن و برجسته‌سازی استخوان گونه و چانه ساخته شده است.

6 TEOSYAL® ULTIMATE

این ژل برای بازیابی حجم نواحی پهن صورت (استخوان گونه، چانه، خط فک و شقیقه‌ها) ساخته شده است.