هایومکس یک فیلر اسید هیالورونیک است که تکنولوژی آن توسط دانشمندانی از کشورهای مختلف توسعه داده شده است. شرکت هایومکس در زمینه تولید پلیمرهای زیستی (بیوپلیمر) و فیلرهای تزریقی 15 سال تخصص و تجربه دارد. محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند می‌تواند نیازهای دکتر و بیمار را کاملاً پوشش دهد. ایمنی و اثربخشی دو هدف اصلی این شرکت است. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

محصولات هایومکس قابل تجزیه زیستی بوده و ریشه غیر حیوانی دارند. پیوندهای ایجاد شده در ژل هایومکس با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ایجاد شده و محصولی که تولید می‌شود در واقع یک ژل اسید هیالورونیک مستحکم، با ثبات و تک فاز است. محصولات هایومکس ژل‌های اسید هیالورونیک تک فازی با پیوند خالص می‌باشند.

اصلاح چین و چروک‌ها با ژل هایومکس نتایجی هموارتر، یکپارچه‌تر و مطلوب‌تر را به ارمغان خواهد آورد.

شکست پیوندهای ژل تک فازی اجماعاً اتفاق می‌افتد و زمانی که ژل جذب پوست شد هیچ اثری از آن در پوست باقی نمی‌ماند. پس دیگر نیازی نیست که دکتر چین و چروک‌ها را بیش از حد اصلاح کند، در صورتی که ژل‌های اسید هیالورونیک دو فازی نیاز به این کار دارند. اصلاح چین و چروک‌ها با تزریق ژل هایومکس نتایجی هموارتر، یکپارچه‌تر و مطلوب‌تر را به ارمغان خواهد آورد، در نتیجه میزان رضایت دکتر و بیمار از تزریق ژل هایومکس بیشتر خواهد بود.

مزایای تزریق ژل هایومکس

مزایای تزریق ژل هایومکس

  • درمان ایمن: اسید هیالورونیک موجود در این ژل از منابع غیر حیوانی تهیه می‌شود و در صورتی که از بین برود به طور طبیعی جذب بدن می‌گردد. تزریق ژل هایومکس فرآیندی کمتر تهاجمی و غیرجراحی است.
  • نتایج موثر و ماندگار: نوع پیوندهای این ژل و غلظت بالای اسید هیالورونیک در آن (25 mg/ml) باعث می‌شود که نتایج به دست آمده از این درمان ماندگاری و دوام بالایی داشته باشند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰
  • ایجاد تغییرات فوری: بلافاصله پس از تزریق ژل هایومکس متوجه تغییر چهره خود خواهید شد.
  • تزریق آسان: این ژل به آسانی توسط سوزن‌های BD تزریق می‌شود.
  • دوره نقاهت بسیار کوتاه: داوطلبان می‌توانند بلافاصله پس از تزریق ژل به فعالیت‌های روزانه خود باز گردند.

انواع ژل هایومکس

انواع ژل هایومکس

هایومکس دیپ (Hyamax® Deep)

فیلری ماندگار است که می‌تواند خطوط سطحی و عمیق صورت را درمان کند. این ژل توسط سوزن نازک 27G تزریق می‌شود و درد بسیار کمی ایجاد می‌کند. ماندگاری ژل هایومکس دیپ چیزی بین 9 الی 12 ماه می‌باشد. از ژل هایومکس دیپ برای درمان خطوط نازولبیال، خطوط ظریف صورت، چانه، گونه، پیشانی، خطوط پنجه‌کلاغی و چروک‌های اطراف چشم استفاده می‌شود.

هایومکس اکسترا دیپ (Hyamax® Extra Deep)

هایومکس اکسترا دیپ (Hyamax® Extra Deep)

این محصول یک ژل اسید هیالورونیک شفاف است. نتایج بلند مدت این ژل آن را برای بازیابی حجم نواحی مثل گونه‌ها، چانه، تیغه بینی و خطوط نازولبیال مناسب کرده است. این ژل با سوزن نازک 27G تزریق شده و با تزریق آن به لایه‌های عمیق پوست می‌توان چین و چروک‌های عمیق را هموار کرد. ساختار ژل هایومکس اکسترا دیپ پس از 12 الی 18 ماه در هم شکسته و به طور طبیعی جذب بدن می‌شود.

هایومکس لیپز (Hyamax Lips)

این محصول یک ژل اسید هیالورونیک شفاف است که فرمولی منحصر به فرد دارد. این ژل پس از تزریق به شبکه متحرک و متراکم رگ‌های خونی داخل لب می‌چسبد. ماندگاری نتایج تزریق ژل هایومکس لیپز طولانی مدت است و از آن برای برجسته‌سازی لب‌ها و شکل دادن به خط لب استفاده می‌شود. این ژل هم با سوزن نازک 27G تزریق می‌شود. هایومکس لیپز پس از 9 الی 12 ماه از بین رفته و به طور طبیعی جذب بدن می‌شود.