ژل پرفکتا یک فیلر اسید هیالورونیک ساخت کشور فرانسه است که به منظور درمان چین و چروک‌های صورت، کانتور کردن صورت و بازیابی حجم آن ساخته شده است. نتایج تزریق ژل پرفکتا کاملاً طبیعی است و فوراً قابل مشاهده خواهد بود.

 

در سال‌های اخیر محبوبیت تزریق ژل یا فیلرهای پوستی به سرعت افزایش پیدا کرده، زیرا با تزریق آن‌ها می‌توان به نتایجی دست پیدا کرد که در گذشته فقط با انجام عمل جراحی زیبایی می‌توانستید به آن‌ها دست پیدا کنید. هزینه کمتر و دوره نقاهت کوتاهتر تزریق ژل هم در محبوبیت بیشتر آن تاثیر زیادی داشته است.

ژل پرفکتا

  • فیلرهای اسید هیالورونیک ایمن‌تر هستند زیرا اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن تولید شده و از هیچ‌گونه محصولات حیوانی یا انسانی تهیه نمی‌شود، بنابراین احتمال بروز واکنش آلرژیک در اثر تزریق آن بسیار کم است.
  • ژل پرفکتا مانند یک بالش حجیم عمل کرده و از ساختار و بافت‌های صورت که به دلیل بالا رفتن سن، حجم و انعطاف‌پذیری خود را از دست داده‌اند پشتیبانی می‌کند. با تزریق ژل پرفکتا می‌توان خطوط و چین و چروک‌های صورت را کاهش داده و درمان کرد، صورت را کانتور کرده و حجم آن را بازیابی نمود.

 

  • تزریق ژل پرفکتا درمانی غیرتهاجمی است که در مدت زمان کمی انجام شده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
  • تزریق ژل پرفکتا نتایجی عالی را در بر خواهد داشت. تزریق این ژل باعث به حداقل رسیدن تاثیر اکسیداسیون در بدن می‌شود، بنابراین نتایج آن تا 18 ماه ماندگاری دارند.

ایمنی محصول

ایمنی محصول

بیش از 10 سال حضور موفق

ژل پرفکتا 10 سال است که در بازار فیلرها حضور مداوم و موفق دارد. تا به حال بیش از 3.5 میلیون سرنگ از این ژل در سر تا سر جهان فروخته شده است و عوارض جانبی که گزارش شده بسیار کم بوده‌اند.

 

پرفکتا به عنوان یکی از ایمن‌ترین فیلرها در بازار شناخته می‌شود. این ژل در 70 کشور دنیا به فروش می‌رسد و هزاران دکتر و داوطلب به آن اطمینان دارند.

تطبیق با مقررات بین‌المللی

همه محصولات پرفکتا دارای نشان CE بوده و دارای استاندارد جهانی ISO 13485 می‌باشند. این ژل با تمام استانداردهای ایمنی وزارت‌های بهداشت مطابقت دارد.

 تولید با بهترین کیفیت

ژل پرفکتا از بهترین متریال‌های خام تهیه شده و ترکیبات آن دارای بالاترین کیفیت هستند؛ به همین دلیل نتایجی عالی را در بر دارد.

استفاده از تکنولوژی ایبرید (E-BRID) در ژل پرفکتا

استفاده از تکنولوژی ایبرید (E-BRID) در ژل پرفکتا

پرفکتا از پیوند ژل اسید هیالورونیک با 20 mg/ml محلول نمک فسفات با خاصیت بافری ساخته می‌شود. پیوند بین این دو باعث به وجود آمدن ذرات میکرو ژل می‌شود. چیزی که باعث تفاوت محصولات پرفکتا با یکدیگر می‌شود سایز این ذرات میکرو ژل است. این ذرات میکرو ژل بعداً با محلول پلیمری اسید هیالورونیک ترکیب می‌شوند. میزان درجه پیوندها نشان‌دهنده ظرفیت لیفتینگ و حجم‌دهندگی ژل پرفکتا می‌باشد.

 

تکنولوژی ایبرید باعث ایجاد پیوند‌های کوالانسی بیشتر می‌شود که این امر باعث کاهش سرعت تجزیه آنزیمی شده و به ژل اجازه می‌دهد که مدت بیشتری در پوست ماندگاری داشته باشد. اضافه شدن محلول پلیمری اسید هیالورونیک به ذرات میکروژل هم باعث ایجاد مایعی حفاظتی شده و فرآیند از بین رفتن ژل را کُندتر می‌کند، بنابراین نتایج به دست آمده از تزریق ژل پرفکتا ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

 

علاوه بر این محلول پلیمری اسید هیالورونیک مانند یک عامل روان‌کننده عمل کرده و تحرک و جابجایی ذرات میکروژل را آسان می‌کند بنابراین فرآیند تزریق ژل راحت‌تر شده و دکتر تسلط بیشتری در انجام آن خواهد داشت.

جلسه مشاوره تزریق ژل پرفکتا

جلسه مشاوره تزریق ژل پرفکتا

تزریق فیلرهای اسید هیالورونیک عملی کمتر تهاجمی محسوب می‌شود که به راحتی در کلینیک انجام می‌پذیرد. پیش از تزریق ژل باید جلسه مشاوره‌ای را در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا داشته باشید تا اهداف و نگرانی‌های شما کاملاً توسط دکتر مورد بررسی قرار بگیرد.

از آنجایی که تزریق ژل هم مانند هر درمان دیگری خطراتی را در بر دارد پس در این جلسه باید همه سوابق پزشکی خود را در اختیار دکتر قرار دهید.

دکتر در جلسه مشاوره انتظارات شما را مورد ارزیابی قرار داده و سوابق پزشکی شما را بررسی می‌کند. از آنجایی که تزریق ژل هم مانند هر درمان دیگری خطراتی را در بر دارد پس در این جلسه باید همه سوابق پزشکی خود را در اختیار دکتر قرار دهید. برخی آلرژی‌های پوستی، مشکلات عصبی یا مصرف برخی داروها می‌تواند سلامت شما را به خطر انداخته یا باعث عدم دستیابی به نتایج مطلوب شود.

تزریق ژل پرفکتا

ژل پرفکتا برای لب

دکتر پیش از درمان نیازهای شما را مورد بررسی قرار داده و فرآیند تزریق ژل را برایتان توضیح می‌دهد. پیش از تزریق ژل نواحی مورد نظر کاملاً تمیز و استریل شده و کِرِم بی‌حسی موضعی بر روی نقاط لازم اعمال می‌شود. برخی فیلرها حاوی لیدوکائین هستند که این باعث به حداقل رسیدن دردها در طی روند تزریق ژل و پس از آن می‌شود.

عمق تزریق ژل به نوع فیلر اسید هیالورونیک و نتایج دلخواه شما بستگی دارد.

دکتر با استفاده از یک سرنگ استریل و سوزنی نازک (کانولا) ژل پرفکتا را در زیر پوست تزریق می‌کند. عمق تزریق ژل به نوع فیلر اسید هیالورونیک و نتایج دلخواه شما بستگی دارد. تزریق سطحی به درمان خطوط ظریف کمک کرده و با تزریق در لایه‌های عمیق‌تر پوست می‌توان حجم آن را بازیابی کرد.

پس از تزریق ژل پرفکتا

پس از تزریق ژل پرفکتا

پس از درمان بسته به نوع محصول و نواحی تحت درمان باید فوراً متوجه تغییرات و نتایج به دست آمده شوید. برخی افراد کمی ورم و کبودی را تجربه می‌کنند اما این عارضه‌ها موقتی بوده و باید پس از چند روز از بین بروند.

 

چند ماه پس از تزریق ژل اسید هیالورونیک به طور طبیعی تجزیه شده و مانند دیگر اجزای طبیعی پوست جذب می‌شود. ماندگاری نتایج تزریق ژل پرفکتا در افراد مختلف متفاوت است. دکتر توصیه‌هایی را در مورد مراقبت‌های پس از درمان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

توصیه‌های پس از درمان

توصیه‌های پس از درمان

  • گذاشتن کمپرس یخ بر روی نواحی تحت درمان برای چند دقیقه، این کار باعث کاهش ورم می‌شود.
  • اجتناب از آرایش کردن تا 24 ساعت پس از تزریق ژل
  • قرار نگرفتن در معرض اشعه UV

 

  • اجتناب از قرار گرفتن در معرض دمای زیر صفر درجه
  • اجتناب از رفتن به سونا تا 2 الی 3 هفته پس از درمان
  • اجتناب از حمام آب داغ و یا ورزش شدید تا 24 ساعت پس از درمان و تمیز نگاه داشتن ناحیه تحت درمان در طول این مدت.

سوالات متداول

سوالات متداول

نتایج تزریق ژل پرفکتا چقدر ماندگاری دارند؟

نتایج این درمان بلند مدت است و مطالعات نشان می‌دهند که تا 18 ماه ماندگاری دارد. پرفکتا از تکنولوژی ایبرید (E-Brid) بهره می‌برد و این باعث شده تا اثر ژل ماندگاری بیشتری داشته باشد.

تزریق ژل پرفکتا باید هر چند وقت یکبار انجام شود؟

دو بار در سال. بهتر است پیش از اینکه تاثیر ژل کاملاً از بین برود دوباره تزریقی را جهت حفظ نتایج انجام دهید.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

پیش از درمان باید چه کارهایی را انجام دهم؟

ژل پرفکتا نیاز به تست اولیه ندارد اما پیش از تزریق آن باید چند نکته را رعایت کنید. از مصرف آسپیرین و داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی اجتناب کنید. اگر قبلاً در صورت خود دارای تبخال یا تاول بوده‌اید این موضوع را با دکتر در میان بگذارید تا در صورت نیاز داروهایی را جهت جلوگیری از بروز دوباره آن‌ها برایتان تجویز کند.

آیا تزریق ژل پرفکتا درد دارد؟

معمولاً مقادیر کمی از ژل پرفکتا توسط سوزنی بسیار ظریف به صورت تزریق می‌شود تا درد ناشی از آن به حداقل برسد. فرآیند این درمان ساده و راحت است و پس از تزریق ژل فوراً می‌توانید شاهد نتایج باشد. ممکن است دکتر برای راحتی بیشتر شما پیش از تزریق ژل ناحیه مورد نظر را با کرم موضعی بی‌حس کند. مطمئن باشید که این درمان درد چندانی ندارد.

هزینه تزریق ژل پرفکتا چقدر است؟

هزینه این درمان به نیازها و اهداف افراد بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. هزینه این درمان مانند درمان‌های مشابه است. از آنجایی که نتایج تزریق ژل پرفکتا طولانی مدت است بنابراین در بلند مدت مقرون به صرفه خواهد بود. بهتر است که جهت تخمین دقیق هزینه‌ها جلسه مشاوره‌ای را در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا داشته باشید.