امروز داوطلبان گزینه‌های متعددی برای جوانسازی چهره نسبت به گذشته دارند. علاوه بر روش‌های سنتی همانند لیزر و لایه‌برداری، تزریق چربی و فیلر گزینه‌هایی مناسب برای داوطلبانی هستند که می‌خواهند بافت‌های صورتشان را پر حجم کنند اما تمایلی به لیفت صورت و جراحی زیبایی ندارند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

با بالارفتن سن، رنگ پوست تغییر کرده و بافت‌های بدن از جمله گونه کم‌حجم می‌شود. البته باید بدانید که اگر بخش زیادی از بافت‌های بدن کم‌حجم شده باشند، لیفت صورت بهترین روش درمان نخواهد بود. به عنوان مثال پر حجم کردن بافت‌های نرم صورت، تنها از طریق جابه‌جایی بافت، امکان‌پذیر است. این شیوه بیشتر زمانی کاربرد دارد که چهره تقارن نداشته و توازن کافی بین بخش‌های مختلف صورت، وجود نداشته باشد.

با وجود تمام ویژگی‌های موجود، کدام گزینه می‌تواند بهترین راهکار برای پر حجم کردن، ایجاد تقارن و توازن بین اجزای مختلف صورت باشد؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی چیست؟

اگر با بالا رفتن سن، چهره‌ی داوطلب پیرتر شده و بافت‌های آن کم حجم‌تر شود، تزریق چربی می‌تواند چهره را جوان‌تر و شاداب‌تر کند. با تزریق چربی می‌توان صورت را پر حجم‌تر کرده، عدم تقارن و توازن بخش‌های مختلف آن را از بین برد.

مزایای تزریق چربی

  • نتایج ماندگار
  • مناطقی که چربی از آن‌ها جدا شده، لاغرتر خواهد شد.
  • چربی‌های تزریق شده، شامل سلول‌های بنیادی هستند که فاکتورهای مورد نیاز برای رشد بافت را بهبود می‌بخشند.
  • دارای دوره نقاهت کوتاه

معایب تزریق چربی

  • تزریق چربی به مهارت بیشتری نسبت به تزریق فیلرهای پوستی نیاز دارد
  • برخی چربی‌های تزریق شده توسط بدن جذب می‌شوند و همه‌ی آن‌ها دارای ماندگاری دائمی نیستند
  • برای دستیابی به نتایج مطلوب چندین جلسه درمانی مورد نیاز است

کدام روش برای شما مناسب‌تر است؟

کدام روش برای شما مناسب‌تر است؟

شرایط هیچ کدام از داوطلبان تزریق چربی یا تزریق ژل مشابه یکدیگر نیست. همچنین یک روش درمانی یکسان را نمی‌توان برای دو مشکل مختلف استفاده کرد. برای انتخاب بهترین روش درمانی جوانسازی پوست، حتماً باید جلسه مشاوره‌ای را با دکتر داشته باشید.