برخی افراد به دنبال تقویت خطوط چانه، برجسته‌سازی آن و به طور کلی بهبود ظاهر چانه خود هستند. داشتن یک چانه قوی و زیبا باعث جلوه‌گر شدن و تعادل دیگر ویژگی‌های صورت می‌شود. برای افرادی که به دنبال درمان‌های غیرجراحی هستند و یا می‌خواهند پیش از انجام جراحی نتایج بالقوه آن را ببینند، تزریق ژل چانه گزینه‌ای عالی خواهد بود. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

تزریق ژل چانه و برجسته‌سازی آن یک هنر محسوب می‌شود. دکتر تزریق کننده ژل باید علاوه بر درک صحیح آناتومی چانه، خطوط سه‌بُعدی بافت‌های نرم و چهارچوب استخوان‌بندی زیرین آن را به خوبی بشناسد. چانه یکی از قسمت‌های بسیار موثر در ظاهر صورت است، که هم به صورت شکل می‌دهد و هم به گردن. با بالا رفتن سن چانه حجم و برجستگی خود را از دست می‌دهد. با تقویت طبیعی چانه می‌توان به جوان‌تر شدن آن کمک کرد. از مزایای این درمان این است که نتایج حاصله غیرطبیعی نیستند و دوام و ماندگاری خوبی دارند.

تزریق ژل چانه و برجسته‌سازی آن

حتی با تزریق میزان کمی فیلر می‌توان ظاهر چانه را تا حد زیادی بهبود بخشید. در بسیاری موارد می‌توان خط فک را نیز بهبود بخشید و این باعث زیبایی بیشتر گردن هم می‌گردد. افرادی که می‌خواهند چانه خود را به سمت جلو برجسته کنند نیز می‌توانند با تزریق ژل چانه به نتایج خوبی دست یابند.

ژوویدرم ولوما و رادیس فیلرهای متداولی هستند که برای درمان چانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. طرح درمانی با توجه به اهداف و خواسته‌های داوطلب و ویژگی‌های چهره او تنظیم می‌شود. برخی افراد نگران درد این درمان هستند، اما استفاده از بی‌حسی موضعی باعث می‌شود که هیچ دردی را در طی تزریق ژل احساس نکنید.

ژوویدرم ولوما چیست؟

ژوویدرم ولوما چیست؟

ژوویدرم فیلری مخصوص صورت است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود و به پیوند آب و سلول‌ها در بدن کمک می‌کند. ژوویدرم ولوما فیلری بسیار چسبناک است که برای تزریق به گونه و چانه بسیار عالیست. مطالعات بالینی نشان می‌دهد که این فیلر تا 2 سال ماندگاری دارد. این فیلر هم مانند دیگر فیلرهای اسید هیالورونیک پس از تزریق به چانه نتایجی کاملاً طبیعی را در بر خواهد داشت.

رادیس چیست؟

رادیس چیست؟

رادیس از کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته شده است. این فیلر برای تزریق به گونه‌ها و چانه بسیار عالیست. تزریق ژل رادیس نتایجی بسیار طبیعی را در بر دارد که 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد.

در تزریق ژل چانه از چه نوع بیهوشی استفاده می‌شود؟

اکثر درمان‌های برجسته‌سازی چانه تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. تزریق ژل چانه عموماً درد بسیار کمی دارد.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

دوره نقاهت تزریق ژل چانه چقدر طول می‌کشد؟

انتظار می‌رود که محل تزریق ژل تا یک الی دو روز کمی ورم داشته باشد. درصد کمی از افراد هم دچار کمی کبودی می‌شوند که می‌توان با آرایش آن را به راحتی پوشاند. باید تا 24 ساعت پس از تزریق ژل از ورزش کردن اجتناب کنید تا ورم فروکش کند. البته پس از جلسه درمانی می‌توانید کارها و فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرید.

برجسته‌سازی لیکوئید چانه چیست؟

برجسته‌سازی لیکوئید چانه چیست؟

با این درمان که در مطب دکتر انجام می‌شود می‌توان چانه و نیمه پایینی صورت را تقویت و برجسته‌سازی کرد. فیلرهایی که معمولاً برای این عمل زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند ژوویدرم ولوما و رادیس هستند.

افرادی که به دنبال برجسته‌سازی چانه خود هستند معمولاً می‌خواهند که برآمدگی و خطوط چانه بهبود پیدا کنند. با حجم داده به چانه و فک پایین، پوست زیر چانه هم کشیده شده و باعث می‌شود تا خط گردن هم بهبود پیدا کند.

چه کسانی کاندیدای خوبی برای تزریق ژل چانه هستند؟

هر فردی که قصد دارد شکل و برجستگی چانه خود را بهبود بخشد، کاندیدای خوبی برای این درمان است. افرادی که نمی‌خواهد عمل جراحی یا پروتز چانه را انجام دهند هم کاندیداهای خوبی برای تزریق ژل چانه می‌باشند.

ماندگاری نتایج تزریق ژل چانه چقدر است؟

نتایج این درمان برای افراد مختلف متفاوت است. اگر تزریق ژل توسط دکتری متخصص و با تجربه انجام شود نتایج آن 9 الی 12 ماه و یا حتی در برخی موارد تا 2 سال هم ماندگاری خواهد داشت.