امروزه تکنیک‌های مدرن بسیاری در زمینه کاشت مو وجود دارند که یکی از آن‌ها برداشت گرافت‌های مو به صورت چند واحدی (Multi-Unit) است. بدین ترتیب ترکیبی از گروه‌های مختلف گرافت مو برداشت شده و با دقت بسیار و در جهت رشد طبیعی موهای سر کاشته می‌شوند. نتایج حاصل از این درمان بسیار طبیعی هستند و در یک جلسه می‌توان موهای بیشتری را کاشت، در نتیجه در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شده و دوره نقاهت کمتری را سپری خواهید کرد.

تکنیک‌های استخراج واحد فولیکولار (FUE) و پیوند واحد فولیکولار (FUT) بهترین روش‌‍های کاشت مو مدرن و ترمیم مو هستند.

با برداشت گرافت‌های مو به صورت چند واحدی می‌توان فارغ از نوع موها، تراکم موی بیشتری برای خانم‌ها و آقایان ایجاد کرد؛ تکنیک‌های استخراج واحد فولیکولار (FUE) و پیوند واحد فولیکولار (FUT) بهترین روش‌‍های کاشت مو مدرن و ترمیم مو هستند.

گرافت موی چند واحدی، دستیابی به ترکیبی از واحدهای فولیکولار و میکرو گرافت‌ها با قدرت‌های مختلف را ممکن می‌سازد، در نتیجه می‌توان خط مویی کاملاً طبیعی و بی نقص ایجاد کرد که متناسب با سن و جنسیت فرد باشد.

مزایای گرافت مو چند واحدی (مالتی یونیت)

مزایای گرافت مو چند واحدی (مالتی یونیت)

اگر قصد دارید که کاشت مو به روش مالتی یونیت را انجام دهید بهتر است که از مزایای این روش کاشت مو مدرن آگاه شوید:

  • در این روش امکان دستیابی به حداکثر حجم و تراکم مو وجود داشته و در مقایسه با روش‌های دیگر عملکرد بهتری در این زمینه دارد.
  • با انتخاب این روش می‌توانید در تعداد جلسات کمتری به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید بنابراین در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود.
  • افزایش تراکم کلی موها و امکان دستیابی به نتایج طبیعی‌تر با استفاده از سایزها و گروه‌بندی‌های مختلف گرافت. این امر باعث می‌شود تا رشد دسته‌های مو هماهنگی بیشتر و طبیعی‌تری داشته باشد.
  • کاشت مو مدرن فارغ از نوع موها، راهکاری عالی برای درمان ریزش موی متوسط و شدید در خانم‌ها و آقایان است.
  • با کاشت مو مالتی یونیت می‌توانید به نتایجی بی‌نظیر دست پیدا کنید.

مهمترین دلیل انتخاب گرافت مو مالتی یونیت امکان دستیابی به تراکمی کلی و نتایجی طبیعی است. با این روش در یک جلسه می‌توان دو برابر روش‌های معمولی FUT و FUE گرافت مو کاشت.

نتایج کاملاً طبیعی

نتایج کاملاً طبیعی

در این تکنیک کاشت مو مدرن می‌توان با ترکیب سایزهای مختلف گرافت به تراکم مو خوبی دست پیدا کرد، علاوه بر این استفاده از واحدهای فولیکولار متعدد باعث می‌شود که الگوهای کاشت مو کاملاً طبیعی به نظر برسند. در این روش یک نوار باریک یک سانتی‌متری از نواحی پُر تراکم کنار یا پشت سر برداشته می‌شود و موهای نواحی اطراف آن دست نخورده باقی می‌ماند در نتیجه در صورت لزوم می‌توان در آینده از آن‌ها استفاده کرد. این تکنیک بر خلاف روش‌های قدیمی FUT ناحیه‌ای که موها از آن برداشته می‌شود را به خطر نمی‌اندازد، بنابراین احتمال نیاز به کاشت مجدد مو و انجام جلسات درمانی متعدد کاهش پیدا می‌کند.

اگر قصد انجام کاشت مو را دارید بهتر است که اطلاعات جامعی درباره این فرآیند درمانی کسب کنید تا بتوانید بهترین روش را برگزینید. به همین منظور می‌توانید در جلسه مشاوره کاشت مو مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا شرکت نمایید تا دکتر پس از انجام بررسی‌های لازم بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کند.