چندین روش مختلف برای جراحی بینی وجود دارد. در اکثر روش‌های جراحی، بینی شکسته شده و استخوان و غضروف‌های اضافی برداشته می‌شوند؛ زیرا با این کار جراح می‌تواند شکلی دلخواه برای بینی ایجاد کند. اما در طی عمل لیفت بینی با لیزر، تغییر شکل بینی فرایندی متفاوت دارد. در این روش برای تغییر شکل بینی، غضروف‌ها و استخوان‌های آن برداشته نمی‌شوند بلکه تغییر و اصلاح فرم بینی تنها با تغییر شکل غضروف‌ها و استخوان‌ها امکان‌پذیر است. لیفت بینی در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با بهترین امکانات صورت می‌گیرد. روش لیفت بینی نسبت به روش‌های دیگر مزایایی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

در عمل لیفت بینی با لیزر غضروف‌ها و استخوان‌های آن برداشته نمی‌شوند بلکه تنها تغییر شکل می‌یابند.

دوره‌ی نقاهت پس از لیفت بینی با لیزر در مقایسه با روش‌های جراحی مرسوم بسیار کوتاهتر است و داوطلبان پس از گذشت ۵ روز می‌توانند فعالیت‌های روزمره را دوباره شروع کنند. همچنین برخلاف روش جراحی، پس از لیفت با لیزر، به پانسمان بینی نیاز نیست. همچنین در طی این روش هیچ زخمی روی صورت ایجاد نمی‌شود. به طور کلی روش لیفت با لیزر نسبت به دیگر روش‌ها، عوارض جانبی کمتری دارد.

لیفت بینی یا جراحی بینی

جراحی بینی با لیفت بینی با لیزر چه تفاوتی دارد؟

هر دکتری برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه روشی مخصوص دارد. از آنجایی‌که در جراحی بینی بخشی از غضروف و استخوان‌های بینی برداشته می‌شوند داوطلبان تا چند سال پس از آن احساس درد و ناراحتی خواهند داشت. اما در لیفت بینی با لیزر، بخش‌های داخل بینی آسیب نخواهند دید و نتایج عمل دائمی خواهد بود. در طی عمل جراحی بینی تمام ساختار آن تغییر خواهد کرد اما لیفت بینی با لیزر تنها بخش‌هایی از بینی را تغییر می‌دهد که داوطلب نسبت به آن‌ها احساس نارضایتی دارد.

عمل جراحی بینی همانند دیگر عمل‌های جراحی پلاستیک، عوارض جانبی مخصوص به خود را دارد. درد، زخم، کبودی و خونریزی برخی از این عوارض هستند. جالب است بدانید که لیفت بینی با لیزر کمترین عارضه‎‌ی جانبی را دارد. پس از عمل جراحی بینی داوطلب باید ۲ هفته استراحت کند. درحالیکه دوره نقاهت لیفت بینی با لیزر ۵ روز است و پس از آن داوطلب می‌تواند فعالیت‌های روزمره را از سر گیرد.

عمل لیفت بینی با لیزر چهره‌ای طبیعی برای افراد ایجاد می‌کند و نتایجی رضایت بخش دارد. همچنین دروه‌ی نقاهت و مدت زمان عمل، به طور شگفت‌آوری کوتاه است. علاوه بر این داوطلبان در طی روش لیفت بینی با لیزر و پس از آن، احساس راحتی و رضایت بیشتری خواهند داشت.