بدن خانم‌ها و مخصوصاً ناحیه آلت تناسلی‌شان در اثر زایمان یا بالا رفتن سن دچار تغییرات زیادی می‌شود. اما روند طبیعی زندگی و تجربیاتی که در این مسیر کسب می‌کنید نباید توانایی لذت بردن از بدن‌تان را از شما بگیرد. از آنجایی که بسیاری از خانم‌ها ناحیه بیکینی خود را شیو یا وَکس می‌کنند قطعاً با چین و چروک‌ها و شُلی پوست این ناحیه مشکل دارند. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

کاهش چربی در ناحیه آلت تناسلی باعث می‌شود که لب‌های بیرونی واژن (لابیا ماژورا) و مونس پوبیس (برجستگی بالای آلت تناسلی) دچار شُلی و افتادگی شوند. کاهش چربی در این ناحیه باعث می‌شود که لایه‌های چربی موجود بر روی استخوان آلت تناسلی هم تحلیل رفته و این موضوع قطعاً بر روی کیفیت رابطه جنسی تاثیر خواهد گذاشت.

تزریق ژل یا چربی به واژن

می‌توان مشکل فقدان چربی واژن را با تزریق ژل یا تزریق فیلر به واژن برطرف کرد. برخی افراد ترجیح می‌دهند که برای رفع این مشکل از تزریق فیلرهای موقتی بهره ببرند و برخی هم تزریق چربی را انتخاب می‌کنند چون ماندگاری نتایج آن بیشتر است. در تزریق چربی واژن، ابتدا چربی اضافه از ناحیه زیر شکم، پهلو‌ها یا پایین کمر برداشته شده و پس از آن به ناحیه لابیا ماژورا یا مونس پوبیس تزریق می‌شود.

تزریق ژل یا چربی به واژن ناحیه مثلثی شکل لگن خاصره را پُر کرده و ظاهری هموارتر و جوان‌تر برای این ناحیه ایجاد می‌کند. این عمل‌ها علاوه بر بهبود زیبایی واژن رضایت جنسی شما را نیز افزایش داده و باعث می‌شوند که این ناحیه مثل دوران قبل از زایمان، جوان شود. تزریق ژل یا چربی به واژن این مزایا را در بر خواهد داشت:

  • افزایش اعتماد به نفس (مخصوصاً در هنگام رابطه جنسی)
  • جوان‌تر شدن ظاهر واژن
  • افزایش عزت نفس در بسیاری از موارد

اگر از ظاهر واژن خود ناراضی هستید تزریق ژل یا چربی بهترین راهکار برای بهبود مشکلات این ناحیه می‌باشد.

زایمان، نیروی جاذبه و گرایشات ژنتیکی می‌توانند باعث افتادگی و شُل شدن لابیا مینورا (لب‌های کوچک داخل واژن) و لابیا ماژورا (لب‌های بزرگ خارج واژن) شوند. اگر از ظاهر واژن خود ناراضی هستید تزریق ژل یا چربی بهترین راهکار برای بهبود مشکلات این ناحیه می‌باشد.

تزریق ژل به واژن

با بالا رفتن سن چربی‌های لابیا ماژورا تحلیل رفته و از حجم و زیبایی آن کاسته می‌شود، در نتیجه لابیا مینورا جلوتر می‌آید. اما حالا با وجود درمان‌هایی مثل تزریق ژل یا چربی به واژن می‌توانید زمان را به عقب باز گردانید و حجم از دست رفته واژن را بازیابی کنید. با روش‌هایی مثل ویزرلیپو، لیپوماتیک و لیپوساکشن می‌توان چربی را از نواحی مثل شکم، پهلو، ران، کمر یا باسن برداشته و به واژن تزریق نمود.

اغلب عمل‌های جوانسازی واژن با انجام بی‌حسی موضعی یا تامیسنت انجام می‌گیرد. پس از انجام تزریق ژل یا چربی می‌توانید به خانه باز گردید و استراحت کنید. می‌توانید برای کاهش ورم ناشی از تزریق بر روی ناحیه تحت درمان کمپرس یخ قرار دهید. پس از 4 الی 5 روز می‌توانید به سر کار خود باز گردید. البته باید تا چند هفته از انجام فعالیت‌های سنگین و برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید.