خط خنده چیست؟

خط خنده چیست؟

خط خنده شامل خطوط میان بینی و لب و خطوط ماریونت می‌شود. همه این خطوط و چین و چروک‌ها را با هم خط خنده یا خط لبخند می‌گویند. خطوط میان بینی و لب (خطوط نازولبیال) خطوط و چین و چروک‌های ظریفی هستند که از گوشه‌های بینی تا قسمت بیرونی لب‌ها امتداد می‌یابند. خطوط ماریونت، خطوط ظریفی هستند که از قسمت بیرونی دهان تا خط فک و دو طرف چانه امتداد پیدا می‌کنند.

Juvéderm Vollure XC

Juvéderm Vollure XC

این فیلر حاوی اسید هیالورونیک است و می‌تواند چین و چروک‌های خفیف تا شدید را اصلاح کند. نتایج حاصل از تزریق ژل ژوویدرم والور ایکس سی تا 18 ماه ماندگاری دارد. این فیلر امسال مورد تایید FDA قرار گرفته اما فرمول آن از سال 2013 در بازار اروپا و کانادا مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این فیلر موثر به پوست حجم داده، خط خنده و چین و چروک‌های اطراف دهان را هموار کرده و ظاهری جوان‌تر به صورت شما می‌دهد.

درست است که می‌توان از فیلرهای دیگر هم برای درمان خط خنده و خطوط ماریونت استفاده کرد اما ثابت شده که Juvéderm Vollure XC موثرترین فیلر برای انجام این کار است. این فیلر به دلیل رقیق بودن می‌تواند چین و چروک‌ها و خطوط ظریف اطراف بینی و دهان را به خوبی هموار کند. از آنجایی که این فیلر رقیق و سبک است موجب حجیم شدن غیرطبیعی ناحیه تحت درمان نمی‌شود و این یعنی نتایج حاصل از تزریق آن کاملاً طبیعی می‌باشد.

نحوه عملکرد Juvéderm Vollure XC

نحوه عملکرد Juvéderm Vollure XC

برای درک نحوه عملکرد این فیلر، ابتدا بهتر است تا چگونگی به وجود آمدن خط خنده و خطوط نازولبیال را بررسی کنیم. علت اصلی به وجود آمدن خط خنده تکرار حالات چهره است. بنابراین افرادی که زیاد می‌خندند، زیاد حرف می‌زنند و زیاد با حالات چهره خود بازی می‌کنند مستعد ابتلا به خط خنده و چین و چروک‌های اطراف دهان می‌باشند.

به علاوه آسیب‌های ناشی از نور آفتاب و بالا رفتن سن هر دو بر روی از بین رفتن و کاهش کلاژن و الاستین تاثیر می‌گذارند. این امر باعث می‌شود تا پوست ساختار و حجم خود را از دست داده، گونه‌ها افتادگی پیدا کرده و خطوط خنده عمیق‌تر شوند. ژنتیک هم نقش مهمی در این مسئله ایفا می‌کند. اگر مادرتان دارای خط خنده و خطوط نازولبیال است احتمال اینکه شما هم به آن‌ها دچار شوید وجود دارد.

جادوی تکنولوژی وایکراس (Vycross®)

جادوی تکنولوژی وایکراس (Vycross®)

Juvéderm Vollure XC مثل هر فیلر اسید هیالورونیک دیگر نیست، در این فیلر از فرمول اختصاصی که دارای تکنولوژی وایکراس (Vycross®) می‌باشد استفاده شده است. در این تکنولوژی اوزان مختلفی از اسید هیالورونیک در سطح مولکولی با یکدیگر ترکیب شده‌اند. این در حالیست که اکثر فیلرهای اسید هیالورونیک به صورت 100% از وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند؛ اما در تکنولوژی وایکراس از 90% وزن مولکولی پایین و 10% وزن مولکولی بالا استفاده می‌شود، در نتیجه فرمول به دست آمده بسیار نرم‌تر است و به سادگی تزریق می‌شود، همچنین تعامل بهتری با پوست ایجاد می‌کند. ترکیب وزن‌های مولکولی باعث ایجاد نتایجی طبیعی‌تر شده که تا 18 ماه ماندگاری دارند. Juvéderm Vollure XC فیلری منحصر به فرد است که نیازهای و خواسته‌های زیبایی شما را برآورده می‌کند.

اگر شما هم از خطوط خنده و چین و چروک‌های اطراف بینی و لب‌های خود خسته شده‌اید برای گرفتن وقت مشاوره همین حالا با مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا تماس بگیرید.