iGrow یک تکنولوژی کلاه‌خود شکل است که در آن از لیزر سطح پایین (LLLT) استفاده شده است. این روش با کاشت مو لیزری  igrow نیز شهرت دارد و می‌توان در خانه هم از آن استفاده کرد. این درمان قبلاً برای آقایان تجویز می‌شد اما در حال حاضر خانم‌هایی هم که دچار آلوپسی آندروژنیک هستند می‌توانند از آن استفاده نمایند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

شرکت Apira Science که تولید کننده این تکنولوژی است اذعان دارد که سیستم iGrow باعث بیشتر شدن فعالیت سلولی درون فولیکول‌های مو می‌گردد و فعالیت متابولیک آن را افزایش می‌دهد که این امر نهایتاً منجر به رشد موهای جدید می‌شود.

بر اساس دو مطالعه‌ای که در مجله “لیزر در جراحی و پزشکی” چاپ شده کاشت مو لیزری  igrowبه طور میانگین باعث رشد 35 الی 37 درصدی موها در خانم‌ها و آقایان مبتلا به آلوپسی آندروژنیک می‌شود. شرکت Apira توصیه می‌کند که جهت دستیابی به نتایج مطلوب باید برای 4 الی 6 ماه و روزی 25 دقیقه از سیستم کاشت مو لیزری  igrowاستفاده کنید.

دستگاه iGrow

دستگاه iGrow شامل دو لیزر و طراحی LED می‌باشد. این دستگاه دارای هدفون و دستگاه پخش MP3 نیز می‌باشد که قابلیت اتصال به اکثر دستگاه‌های صوتی را دارد. کاشت مو لیزری  igrowبرای افرادی که دچار آلوپسی اره‌اِتا هستند یا ریزش موی شدید دارند توصیه نمی‌شود.

شرکت Apira Science یکی از پیشگامان درمان‌های لیزری در جهان است و به عنوان یکی از بزرگترین توسعه‌دهندگان، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان دستگاه‌های لیزر سطح پایین (LLLT) به شمار می‌رود. این شرکت از سال 2004 وارد صنعت ترمیم مو شد و دستگاه لیزر Revage670 که برای درمان‌های جوان‌سازی و ترمیم مو مورد استفاده قرار می‌گیرد را معرفی کرد. شرکت Apira حاصل دهه‌ها مطالعات علمی در زمینه لیزرهای سطح پایین است، این شرکت توانسته با طراحی دستگاه‌هایی خانگی و کاربر پسند گامی را در زمینه درمان‌های پوستی و ترمیم مو بردارد. سیستم‌های iGrow و iDerma با تجربه و تخصص مخترعان در سر تا سر جهان توسعه یافته‌اند.

عملکرد کاشت مو لیزری  iGrow

عملکرد کاشت مو لیزری  iGrow

پیش از درمان iGrow

نازک شدن موها و ریزش مو عمدتاً مشکلی ژنتیکی است که به آن آلوپسی آندروژنیک می‌گویند. این مشکل به مرور زمان به سلول‌های فولیکول مو آسیب وارد می‌کند و باعث می‌شود تا موها به تدریج نازک شده و فولیکول مو بمیرد، در نتیجه دیگر نمی‌تواند موی جدید تولید کند.

فرآیند درمان iGrow

لیزرهایی که دارای اشعه سطح پایین هستند (LLLT) دارای طول موج مشخصی می‌باشند (655 نانومتر) که بدین وسیله می‌توانند به سلول‌های ناسالم موجود در فولیکول‌های مو دوباره انرژی بدهند. با کاشت مو لیزری  igrow می‌توان باعث تولید موهایی پُرتر، ضخیم‌تر و سالم‌تر شد.

پس از درمان iGrow

پس از درمان iGrow

تحقیقات و مشاهدات نشان داده که اگر از این درمان به طور مداوم استفاده شود می‌تواند تاثیرات اولیه آلوپسی آندروژنیک (نازک شدن موها) را درمان کند. کاشت مو لیزری  igrowمی‌تواند ریزش موها را تا مدت زمان قابل توجهی به تعویق بیاندازد و باعث شود که موهای نازک سر، پُرتر، ضخیم‌تر و سالم‌تر شوند.

با ویژگی‌هایی که سیستم iGrow دارد می‌توان به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. این درمان در برخی موارد توانسته زندگی افراد را تا حد زیادی دگرگون کرده و اعتماد به نفس‌شان را تقویت کند.