پوست صورت با گذشت زمان و بالا رفتن سن دچار آسیب پذیری می شود و چین و چروک،خطوط روی پیشانی و لب، سیاهی دور چشم  وبا گذشت زمان بر روی پوست افراد ایجاد می شود. اما امروزه روش های زیادی برای جلوگیری از به وجودآمدن این مشکلات ایجاد شده است. که ما قصد داریم در این مقاله شما را با انواع روش های آبرسانی پوست آشنا کنیم تا شما با بهره گیری از این روش ها بتوانید یک پوست صاف و زیبا و بدون هیچ گونه چین و چروک وداشته باشید. جوانسازی و زیبایی پوست یکی از عواملی است که بیشتر افراد به آن توجه می کنند و هیچکس دوست ندارد پوست چروک داشته باشد و همه به دنبال راهی برای از بین بردن چین و چروک های صورتشان هستند و می خواهند جوانسازی و زیبایی را به پوست خود باز گردانند.

زمانی که شما به آبرسانی پوست خود می پردازید در واقع این روش باعث می شود که پوست بیرونی صورت شما مرطوب باشد و این آبرسانی رطوبت پوست را افزایش می دهد و همین اتفاق باعث می شود که رطوبت به سلول های لایه شاخی نفوذ پیدا کند و موجب ورم کردن آن و در نتیجه شادابی پوست شود.

آبرسانی به پوست و داشتن تغذیه سالم یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی هستند که می توانند به شادابی و جوانسازی پوست شما کمک کنند.

روش های آبرسانی پوست 

روش های آبرسانی پوست

آبرسانی پوست به روش هیدرودرم

یکی از روش های معروف و شناخته شده و همچنین پر طرفدار در بین مردم آبرسانی پوست به روش هیدرودرم می باشد. که این روش در اکثر کلینیک های زیبایی به صورت پیشرفته برای جوان سازی و زیبایی پوست و همچنین تامین رطوبت مورد نیاز پوست افراد  به کار برده می شود. اما خوب است بدانید که هیدرودرم یک روش موقتی است و با گذشت زمان از بین می رود و ماندگاری همیشگی ندارد.و فقط برای مدتی پوست شما را مرطوب نگه می دارد و شما می توانید هر چند وقت یکبار مجدد این کار را برای آبرسانی به پوست خود انجام دهید. در این روش از یک دستگاه هیدرودرمی برای آبرسانی به پوست صورت استفاده می شود.

از طریق این دستگاه ژل آب رسان به سلول های خشک شده نفوذ پیدا می کند. و در این روش علاوه بر ژل آبرسان از آب، اکسیژن و گازهای پزشکی نیز استفاده می شود.و بعد از آن یک شست و شوی پر فشار بر روی پوست صورت اتفاق می افتد و باعث از بین بردن مواد زائد و باز شدن حفره ها می شود. و مواد زائدی که سال ها روی پوست شما بوده است و همچنین حفره هایی که روی پوست شما بسته بوده اند به راحتی باز می شوند و همین اتفاق باعث شادابی و جوان تر شدن پوست شما می شود. پس خوب است که بدانید یکی از روش های آبرسانی پوست روش هیدرودرم می باشد که این روش بسیار پرطرفدار است و شما می توانید با اطمینان خاطر از این روش برای شادابی و طراوت پوست خود استفاده کنید و هرگز پشیمان نشوید.

آبرسانی پوست به روش هیدرودرم ابریژن

آبرسانی پوست به روش هیدرودرم ابریژن

یکی دیگر از روش های آبرسانی پوست روش هیدرودرم ابریژن می باشد. در این روش از یک میله ای که دارای سر الماسی باشد استفاده می کنند و این میله را به آرامی روی پوست فرد می کشند. وظیفه ی این میله مکیدن سلول های مرده ی پوست می باشد و بعد از مکیدن آن ها را از پوست جدا می کند.سپس از طریق همان میله به وسیله ی سرم میزان آب کافی را به پوست فرد تزریق می کنند و آبرسانی به پوست صورت می گیرد.

این شست و شو هیچ گونه دردی ندارد و به آرامی صورت می گیرد و حدود پنج جلسه نیاز است که فرد اینکار را انجام دهد تا نتیجه ی مثبتی از آن دریافت کند.در این روش نیز از آب و اکسیژن و انواع گازهای پزشکی استفاده می شود تا پوست فرد شاداب و جوان شود.در این روش بعد از آبرسانی به پوست گردش خون میکرو نیز برای فرد انجام می شود و این کار موجب با طراوت شدن و جوان تر شدن پوست افراد می شود. روش آبرسانی پوست با میکرودرم ابریژن نیز همانند روش قبل ماندگاری همیشگی ندارد و موقتی است و بعد از گذشت چند وقت رطوبت پوست از بین می رود و فرد باید مجددا برای آبرسانی و مرطوب شدن پوست خود اقدام کند تا همیشه پوستی جوان، باطراوت و شاداب داشته باشد.