ما می خواهیم شما را با روش های کاشت مو آشنا کنیم تا شما بتوانید در صورت نیاز بهترین روش کاشت را برای موهای خود استفاده کنید.

امروزه افراد زیادی دچار ریزش و کم پشت شدن موهای خود می شوند و این اتفاق آن ها را به شدت ناراحت می کند زیرا مو یکی از قسمت های مهم می باشد که بر زیبایی هر فرد تاثیر می گذارد. بنابراین زمانی که فردی موهای خود را از دست می دهد و دچار کم پشتی مو می شود زیبایی اصلی خود را از دست می دهد.

سوال بسیاری از افراد برای کاشت مو این است که هزینه کاشت چقدر می باشد؟ ما در این زمینه نمی توانیم اطلاعات دقیق به شما بدهیم زیرا هزینه کاشت به بسیاری از عوامل از جمله هزینه پزشک،هزینه کلینیک،تجهیزات و روش های به کار گرفته شده در این زمینه وبستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت.

با پیشرفت علم پزشکی و نوآوری های جدید نگرانی و ناراحتی افرادی که دچار ریزش موهای خود شده اند کمتر شده است. زیرا روش های زیادی برای کاشت مو ها به وجود آمده است که افراد به راحتی می توانند کاشت مو را انجام دهند و مانند بقیه افراد موهای زیبایی داشته باشند و زیبایی آن ها به حالت اول برمی گردد. بنابراین ما در این مقاله قصد داریم شما را با روش های کاشت مو آشنا کنیم و به آن ها بپردازیم.

روش های کاشت مو

روش های کاشت مو

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از قدیمی ترین روش ها ی کاشت نیز می باشد که در این روش ابتدا بانک موی سر فرد را پیدا می کنند و از طریق آن به قسمت های جلوی سر که طاس شده اند پیوند می زنند که این روش نسبت به سایر روش ها دردناک تر می باشد و سختی ها و عوارض بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد.

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT در واقع نوع پیشرفته و مدرن تر کاشت به روش FUT می باشد. این روش نیز مانند روش قبل دچار درد و خونریزی و مراقبت های زیاد بعد از عمل می باشد و از بانک موی فرد به قسمت های طاس پیوند می زنند اما نسبت به روش FUT جدید تر و از تکنیک های مدرن تری استفاده می شود.

کاشت مو به روش BHT

این نوع کاشت مو مانند سایر روش ها از بانک مو به قسمت های طاس سر پیوند زده نمی شود. بلکه در این روش از قسمت های مختلف بدن مو برمی دارند و به قسمت های طاس مو اضافه می کنند و درد  و خونریزی در این روش نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

یکی از روش های کاشت مو SUT می باشد. این روش علاوه بر اینکه یکی از بهترین روش کاشت مو می باشد همچنین یک روش مدرن و جدید در بین مردم می باشد و طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است.این روش از کاشت بدون درد و خونریزی می باشد و اثر بخشی نتایج آن خیلی سریع تر از سایر روش ها می باشد.  عمل آن بسیار ساده است و ماندگاری بهتر و بالاتری نسبت به بقیه روش ها دارد. این روش مانند سایر روش ها که برای جراحی از دست استفاده می کردند نمی باشد و از دستگاه های پیشرفته برای کاشت مو استفاده می کنند. این دستگاه تمام اتوماتیک می باشد و هیچگونه خونریزی و بخیه در سر شما ایجاد نمی شود و دوران نقاهت و بهبودی این روش خیلی سریع می باشد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

این روش نیز یکی از روش های کاشت مو می باشد که از طریق دستگاه میکروایمپلنتر  گرافت ها را داخل آن می چینند و شروع به کاشت مو می کنند. در این روش نیز درد و خونریزی وجود ندارد و برش های لازم توسط این دستگاه بدون خونریزی انجام می شود و یک روش تضمینی می باشد.

کاشت مو بدون تراشیدن سر

کاشت مو بدون تراشیدن سر

این روش برای آن دسته از خانم هایی که دوست ندارند موهای خود را بتراشند مناسب می باشد. زیرا در این روش بانک مو هیچ دخالتی ندارد و از آن جا مو بر نمی دارند و سر فرد را نمی تراشند و روی موهای خود فرد کاشت را به راحتی انجام می دهند. یکی از فواید این روش این است که زخم های کوچکی که هنگام کاشت ایجاد می شود توسط موهای فرد پوشانده می شود. کاشت مو بدون تراشیدن سر از دیگر روش های کاشت مو می باشد