همه ی مردم اعم از خانم ها و آقایان علاقه دارند که همیشه و در هر حال جذابیت زیادی را در چهره ی خود داشته باشند. زاویه سازی صورت یکی از راهکارهایی است که می تواند برای متقارن تر و زیباتر دیده شدن صورت افراد مورد استفاده قرار گیرد. به بیان دیگر می توان گفت زاویه سازی صورت در بالاتر بردن عزت نفس افراد برای حضور در جامعه هم می توانند موثر باشند.

اگر شما هم می خواهید اطلاعات کاملی را پیرامون این شیوه ی زیبا سازی صورت دریافت کنید، بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شکل های گوناگون انجام زاویه سازی صورت

شکل های گوناگون انجام زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت می تواند به شیوه های مختلفی می تواند صورت گیرد. در واقع ترکیب علم با سلیقه های نو و امروزی باعث پدید آمدن روش های مختلف زیباتر ساختن چهره ها شده اند.

  • تزریق چربی

اولین شیوه ی زاویه سازی صورت که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، افزودن چربی به صورت است. طی این روش برای آن که بتوانند فرم صورت را به شکل حرف V در زبان انگلیسی شبیه نمایند، بخش کوچکی از چربی شکم یا پهلوی فرد را بر می دارند و به قسمت هایی از صورت فرد اضافه می کنند.

البته شایان ذکر است که میزان چربی برداشته شده آنقدر زیاد نیست که بتواند باعث لاغرتر ساختن اندام شخص شود.

  • استفاده از نخ

اگر برای شما هم اتفاق افتاده که از ایجاد خطوط پیری و یا خط اخم در بخش های مختلف صورت حس نامطلوبی را دریافت کرده باشید، بهتر است استفاده از نخ های مخصوص لیفت صورت را امتحان کنید. این نخ های مخصوص زمانی که برای لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرند، در حقیقت سبب کشیده تر شدن پوست صورت خواهند شد. قرار گیری این نخ ها تا تکمیل این روش درمان در بخش چربی زیر پوستی است. برخلاف تصور بسیاری از افراد، بهره گیری از روش زاویه سازی صورت با نخ می تواند تا چند سال هم نتایج مثبتی را بر پوست صورت بر جای بگذارد.

یعنی بعد از حدود ۶ ماه که این نخ های طبی لیفتینگ به داخل صورت جذب شدند، می توانید نزدیک به دو سال از فواید آن نهایت لذت را برده و اعتماد به نفس خود را از داشتن صورت صاف و بدون چروک بالاتر ببرید.

نکته ی مهمی که پیرامون این مدل از زاویه سازی مطرح می باشد، محلی است که باید لیفت در آن صوت گیرد. چرا که میزان تعداد بخش های لیفت در صورت بستگی به هدف افراد برای از بین بردن خطوط خاصی از صورت خواهد داشت.

  • ژل تراپی

یکی دیگر از روش هایی که می تواند باعث پرتر نشان دادن قسمت های مختلف صورت افراد شود، افزودن ژل کلسیم یا اسید هیالورونیک می باشد. برای آن که پزشکان بتوانند به بهترین شکل ممکن اینگونه فیلرها را به داخل صورت وارد کنند، روش های متفاوتی را امتحان می نمایند. تکنیک کانولا یا استفاده از سوزن دو شیوه ی متداول برای افزودن ژل و فیلر به نقاط مختلف صورت است که باعث می شود تقارن بیشتری ایجاد شده و نقاط برجسته ی صورت به چشم آیند.

مهم ترین نقطه ای که ژل ها به آن افزوده می شوند، چانه ی افراد است. اگرچه افزودن و تزریق ژل یا فیلر درد زیادی را در افراد ایجاد نخواهد کرد، اما بی حس کننده هایی را به بیمار تزریق می نمایند تا حتی کوچکترین آسیبی حین انجام وارد نشود.

  • کانتورینگ، راحت ترین روش زاویه سازی صورت

اگر نمی خواهید به سراغ روش های ذکر شده بروید، ساده ترین روش برای افزودن زوایای خاص به صورت، استفاده از تکنیک کانتورینگ صورت می باشد. پودرهای کانتورینگ و هایلایت در کنار هم می توانند نقاط مختلف را برجسته یا عمیق کنند.

برای زمانی که از کانتورینگ بر روی بینی استفاده می کنید، در حقیقت گویا مرز آن را مشخص نموده اید. البته نکته ی مهم تشخیص تفاوت های کانتورینگ و هایلایت است. این که بدانید کدام قسمت های صورت را باید با پودر کانتورینگ پوشاند و نیز کدام نواحی باید هایلایت شوند، مهم ترین موضوع در این شیوه از زاویه سازی صورت خواهد بود که البته نسبت به روش های دیگر بسیار ساده تر و کم هزینه تر می باشد.

مزیت های زاویه سازی صورت

مزیت های زاویه سازی صورت

تقارن بخش های مختلف صورت به شکلی که اگر خطی صورت را به دو نیمه تقسیم کند، هر دو قسمت کاملا لا هم در تقارن کامل خواهند. بود. اصلاح نمودن فرم بینی و زاویه ی آن هم می تواند یکی دیگر از مهم ترین مزیت های زاویه سازی صورت به  حساب آید. همچنین جوان سازی پوست صورت و نیز جوانتر ساختن آن باعث بالاتر بردن اعتماد به نفس خواهد شد. حتی اگر غبغب دارید، به کمک این روش آن هم از بین خواهد رفت.