یکی از مشکلاتی که اکثر خانم‌ ها مخصوصاً بعد از سن بلوغ با آن دست ‌و پنجه نرم می‌کنند تیرگی ناحیه واژن می باشد. همچنین سیاه شدن واژن در بارداری و بعد از زایمان نیز به دلیل به هم ریختن هورمون ها بسیار شایع می باشد. دلایل مختلفی ممکن است باعث تیره ‌تر شدن ناحیه واژن شود. سفید کردن واژن و یا وایتنینگ یکی از یکی از روش‌ هایی است که برای سفید کردن ناحیه تیره واژن استفاده می‌شود. همچنین جالب است بدانید که تیره ‌تر بودن ناحیه واژن امری کاملاً طبیعی است به دلیل این ‌که این ناحیه چین‌ و چروک‌ های بیشتری دارد. این چین و چروک‌ها باعث تیره‌ تر شدن ناحیه بدن می‌شوند، برای مثال آرنج ‌ها،زیر بغل، کشاله ران‌، و زانوها نیز ممکن است تیره‌تر از جایی دیگر بدنتان باشد. شما نباید با تیره ‌تر شدن ناحیه واژن خودتان اعتماد به ‌نفس خود را از دست بدهید زیرا به راحتی می‌توانید با روش‌ های سفید کردن واژن به خواسته خودتان برسید. دلایل مختلف و متنوعی مانند استفاده از لباس های تنگ، و اصطکاک موجود میان پا های شما ممکن است باعث تیره‌تر شدن پوست این ناحیه شود. ما در ادامه به بررسی روش ‌های مختلف و متنوعی که شما می‌توانید برای سفید کردن واژن استفاده کنید، خواهیم پرداخت.

نکاتی در رابطه با سفید کردن واژن

سفید کردن واژن مزیت‌ های بسیاری دارد. یکی از مزیت های سفید کردن واژن بازگشت اعتماد به ‌نفس خانم ‌ها در روابط جنسی آن ها است که باعث می‌شود آن ‌ها اشتیاق دوباره برای برقراری رابطه ‌های جنسی خودشان پیدا نمایند. امروزه بانوان بسیاری به دنبال روش ‌های گوناگون و بی ‌خطری هستند تا بتوانند بدون هیچ ‌گونه عارضه و هزینه باعث سفید کردن واژن خودشان شوند. خوشبختانه امروز گیاهان و روش ‌های مختلف و متنوعی برای این امر وجود دارد و شما می‌توانید با تحقیقات در این زمینه روش‌ های مختلف سفید کردن واژن را پیدا نمایید و از آن ‌ها استفاده نمایید. به طور کل و در مرحله اول شما می‌توانید با رعایت نکاتی ساده و بسیار کوچک از تیره ‌تر شدن ناحیه تناسلی خودتان جلوگیری نمایید. ما در ادامه به بررسی این نقاط برای شما خواهیم پرداخت. سعی نمایید که به میزان مناسبی به پوست این ناحیه هوا برسانیم. یکی از دلایل مهم تیره‌ شدن ناحیه واژن عدم هوا رسانی به پوست این ناحیه می‌باشد. سعی نمایید که در صورت وجود رطوبت این رطوبت را از روی پوست تن خودتان پاک نمایید و همیشه این ناحیه را خشک نگه دارید زیرا رطوبت یکی دیگر از عواملی است که باعث تیره ‌تر شدن ناحیه تناسلی شما می‌شود. در هنگام تعریق و در فصل‌‌های گرم سال سعی کنید که سریع این ناحیه بدن خود را به آب و صابون بشویید زیرا تعریق دارای مواد شیمیایی می باشد که باعث تیره ‌تر شدن پوست این ناحیه می‌شود. پوشیدن لباس‌ های تنگ یکی دیگر از عواملی است که باعث تیره ‌تر شدن پوست این ناحیه می‌شود شما می‌توانید با پوشیدن لباس ‌های نخی و کمی آزاد از تیره تر شدن پوست این ناحیه جلوگیری نمایید.

روش‌ های کلینیکی سفید کردن ناحیه واژن

همان‌طور که گفتیم امروز افراد بسیار زیادی به دنبال سفید کردن ناحیه تناسلی خودشان هستند برای این منظور کلینیک ‌های پوست و زیبایی اقدام به خدمات‌رسانی در زمینه سفید کردن واژن نمودند. هیگز یکی از دستگاه‌ هایی است که بدون هیچ ‌گونه خطر و عارضه‌ای اقدام به سفید کردن واژن شما میکند. این روش روشی کاملاً کم تهاجم است که علاوه بر سفید کردن ناحیه تناسلی شما باعث تنگ تر کردن این ناحیه نیز می‌شود و می‌تواند برای شما نتایج بسیار رضایت ‌بخشی را به دنبال داشته باشد. این دستگاه با استفاده از امواج رادیو فرکانسی بدون هیچ‌ گونه درد و عارضه ای بدن شما را تحریک می‌کند تا کلاژن پوستی را بازسازی نماید و باعث سفید تر شدن پوست ناحیه تناسلی شما می‌شود.

سفید کردن واژن با روش ‌های طبیعی

رفع سیاهی واژن با استفاده از گیاه آلوئه ورا: همان ‌طور که می‌دانید گیاه آلوئه ورا یکی از گیاهانی می باشد که برای پوست و مو کاملاً مفید و مناسب می باشد. اکثر دانشمندان و پزشکان در زمینه پوست و مو به خواص ترمیمی گیاه آلوئه ورا اذعان نموده‌اند و در رابطه با خواص درمانی این گیاه اتفاق نظر دارند. گیاه آلوئه ورا باعث می‌شود که ملانین پوست تنظیم شود و در نتیجه باعث می‌شود که پوست شما روشن ‌تر شود. پس در نتیجه استفاده از این گیاه را برای روشن کردن پوست توصیه می شود.

استفاده از سفیده تخم مرغ: سفیده تخم ‌مرغ یکی دیگر از موادی است که باعث سفید کردن واژن می شود. سفیده تخم‌ مرغ دارای پروتئین های بسیار گوناگون و زیادی است که باعث سفید کردن پوست شما می شود. به علاوه این ماده باعث نرم و لطیف کردن پوست شما نیز می شود اما شما توجه نمایید که سفیده تخم‌مرغ در صورتی تاثیر خود روی بدن شما می‌گذرد که برای مدت طولانی و به‌صورت مداوم از آن استفاده نمایید.

زردچوبه: زردچوبه یکی دیگر از موادی است که در سفید کردن واژن تاثیر‌ گذار می باشد. شما باید زردچوبه را با آلوئه ورا مخلوط نمایید و آن را به‌ صورت یک ماسک خمیری شکل روی بدن خودتان قرار دهید و پس از گذشت پنج دقیقه آن را با آب و صابون شستشو دهید.

مواد دیگری مانند ماست، شیر، سیب‌زمینی، لیمو، عسل، و خیار مواد دیگری هستند که می‌توانند در سفید کردن واژن موثر باشند. اما شما باید توجه نمایید که در صورت استفاده از این روش ‌ها شما باید صبر و حوصله بسیار زیادی به خرج دهید و به ‌هیچ‌ عنوان برای رسیدن به نتیجه عجله نکنید زیرا این روش‌ ها زمان زیاد و وقت زیادی را از شما می‌گیرند تا شما را به نتیجه دلخواه خودتان برسانند پس سعی نمایید که با صبور بودن و به خرج دادن صبر به هدف خودتان برسید. اما اگر شما فرد صبور نیستید می‌توانید با استفاده روش ‌های کلینیکی اقدام کنید و واژن خود را سفید نمایید و بدون هیچ مشکلی در سریع‌ ترین زمان به هدف خودتان برسید.