داشتن نگرشی محافظه‌کارانه به تزریق ژل می‌تواند به کسب نتایجی طبیعی‌تر کمک کند. اما تزریق بیش از حد ژل می‌تواند منجربه پف کردن، غیرطبیعی جلوه کردن و حتی پیرتر شدن نواحی تحت درمان شود. جهت کسب نتایج مطلوب از تزریق ژل باید نگرشی حرفه‌ای به آن داشت. تزریق ژل به اندازه کافی (نه زیاد و نه کم) نیازمند دانش و دقت نظر زیادی است. همچنین انتخاب نوع فیلر و برند آن از اهمیت برخوردار است. باید متخصصی را انتخاب کنید که نگرشی محافظه‌کارانه دارد و استراتژی‌های درستی را برای تزریق در پیش می‌گیرد. همه تزریق‌کننده‌ها و همه فیلرها یکسان نیستند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

تزریق ژل می‌تواند در جوان‌سازی پوست بسیار موثر باشد اما دستیابی به بهترین نتایج نیازمند تزریق فیلر به اندازه کافی و توسط یک متخصص با تجربه است. طبیعی‌ترین نتایج با پیروی از این چهار شاخصه به دست می‌آیند:

  • تزریق ژل به اندازه کافی (عدم تزریق بیش از حد فیلر)
  • تزریق ژل در ناحیه درست
  • دانش کامل از آناتومی ماهیچه‌ها، چربی‌ها و تاندون‌های صورت
  • استفاده از محصولات و فیلرهای باکیفیت

استفاده از استراتژی‌های تزریق مختص هر فرد بسیار مهم است، متخصص تزریق ژل باید اهداف و نحوه رسیدن به آن‌ها را کاملاً برایتان شرح دهد. تزریق بیش از حد فیلر می‌تواند منجربه تغییراتی شود که بسیار متفاوت از نتایج مورد انتظار شماست. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اگر تزریق کمی ژل خوب است پس حتماً تزریق بیشتر ژل بسیار بهتر خواهد بود. اما حقیقت این است که اگر فیلر بیش از حد معمول تزریق شود ممکن است تاثیر معکوس بر روی پوست شما بگذارد، یعنی نهایتاً ظاهری پیرتر پیدا می‌کنید نه جوان‌تر!

تزریق بیش از حد فیلر می‌تواند منجربه به وجود آمدن سندروم پیری پوست شود. هر ساله افراد بیشتری به تزریق ژل رو می‌آورند تا ظاهری جوان‌تر و کم چین و چروک‌تر داشته باشند. افراد 40، 50 و 60 ساله تزریق ژل را به منظور کاهش چین و چروک‌های خود انجام می‌دهند در صورتی که افراد 30 ساله جهت برجسته‌سازی ویژگی‌های چهره خود مثل لب‌ها، گونه‌ها و … این کار را انجام می‌دهند. اما این افراد اغلب اوقات ویژگی‌های چهره را بیش از حد برجسته می‌کنند. اگر به این مسئله توجه نشود بر روی جوانی چهره تاثیر خواهد گذاشت و در نتیجه افراد 30 ساله پیرتر از سن خود به نظر خواهند رسید.

آیا می‌توان نتایج حاصله از تزریق بیش از حد فیلر را اصلاح کرد؟

ما گاهی اوقات با افرادی سر و کار داریم که با تزریق بیش از حد ژل نزد متخصصان بی تجربه ظاهری غیر طبیعی و نامتعارف پیدا کرده‌اند، در نتیجه به ما مراجعه می‌کنند تا ما حالت طبیعی چهره آن‌ها را باز گردانیم. البته از بین بردن نتایج تزریق ژل و بازگرداندن چهره به حالت طبیعی همیشه فرآیندی ساده و سریع نیست. ما آموزش‌ها و اطلاعات لازم را به مراجعه‌کنندگانی که قصد دارند تزریق ژل انجام دهند می‌دهیم تا نهایتاً با واقعیت ساختار صورت و وضعیت پوست خود مواجه شده و ظاهری طبیعی‌تر و متناسب‌تر را خواهان باشند. پس همیشه به خاطر داشته باشید که از تزریق بیش از حد ژل اجتناب کنید. اگر می‌ترسید که دچار این مسئله شوید، بهترین راه اجتناب از آن انتخاب یک متخصص ماهر و باتجربه و محافظه‌کار است.