از فیلرها برای درمان خطوط و چین و چروک‌های صورت و به طور کلی جوان‌سازی صورت استفاده می‌شود. اگر لب‌هایتان خیلی نازک یا نامتقارن است، چین و چروک‌های عمیق دارید یا چانه و خط فک شما حجم خود را از دست داده‌اند، تزریق ژل یکی از بهترین و مدرن‌ترین راه‌ها برای درمان این مشکلات است. اگر می‌خواهید در مورد تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

 

تزریق ژل نتایجی فوری را در بر دارد. با تزریق ژل می‌توان پوست را احیاء کرده، رطوبت لازم را به آن بازگردانده و انعطاف‌پذیری و همواری آن را افزایش داد. اساساً پس از درمان اکثر چین و چروک‌ها هموار شده و افتادگی پوست بهبود می‌یابد. نتایج این درمان تا ماه‌ها ماندگاری دارد.

فیلرهای پوستی رِووفیل

فیلرهای پوستی رِووفیل

رِووفیل اولترا (Revofil Ultra) فیلری است که برای درمان خطوط و چین و چروک‌های متوسط و شدید و کانتور کردن و حجم‌دهی صورت طراحی شده است. نتایج تزریق ژل revofil به طور میانگین 12 ماه ماندگاری دارد، که البته این مدت زمان به عواملی نظیر نوع پوست، شدت چین و چروک‌ها، نوع تزریق و حجم تزریق بستگی دارد.

ژل رووفیل برای زیر چشم

پس از این مدت باید جهت تزریق مجدد ژل رووفیل به دکتر مراجعه نمایید. این فیلر عمدتاً به لایه‌های عمیق پوست تزریق شده و می‌توان مشکلات نواحی مانند پیشانی، تیغه بینی، خطوط میان بینی و لب (خطوط نازولبیال)، خطوط ماریونت، گونه، فک و چانه را به وسیله آن درمان کرد.

چه کسانی نباید تزریق ژل رووفیل را انجام دهند و عوارض این درمان چیست؟

چه کسانی نباید تزریق ژل رووفیل را انجام دهند و عوارض این درمان چیست؟

افرادی که به اسید هیالورونیک حساسیت شدید دارند نباید تزریق این ژل را انجام دهند. درد، التهاب، قرمزی و ورم بخشی از عوارض موقتی تزریق ژل رووفیل هستند که این عوارض پس از چند روز از بین خواهند رفت.

تزریق این ژل پوست را به خوبی احیاء می‌کند و همچنین می‌تواند ظاهر اِسکارها را بهبود بخشد.

رووفیل فاین (REVOFIL FINE) فیلری نرم و رقیق برای اصلاح چین و چروک‌های سطحی و خطوط ظریف پوست است. تزریق این ژل پوست را به خوبی احیاء می‌کند و همچنین می‌تواند ظاهر اِسکارها را بهبود بخشد. این فیلر دارای پپتیدهای بیومتریک است. نتایجی تزریق این ژل کاملاً طبیعی است و مدت ماندگاری آن نسبت به دیگر فیلرهای اسید هیالورونیک بیشتر می‌باشد.

ماندگاری نتایج تزریق ژل رووفیل چقدر است؟

ماندگاری نتایج تزریق ژل رووفیل چقدر است؟

ژل رووفیل به طور میانگین 12 ماه ماندگاری دارد و پس از این مدت باید برای تزریق مجدد ژل به دکتر مراجعه نمایید. البته فیلر رووفیل فاین (Revofil Fine) 10 ماه ماندگاری دارد. ماندگاری نتایج به نوع پوست فرد، شدت چین و چروک‌ها، تکنیک تزریق ژل و حجم ژل تزریق شده بستگی دارد. رووفیل فاین برای تزریق به نواحی سطحی پوست مثل زیر چشم، شقیقه، گونه‌ها، لب‌ها و به طور کلی درمان خطوط ظریف صورت مناسب است.