سلولیت جزء آن دسته از چربی هایی است که با ورزش و رژیم ها غذایی نیز از بین نمی رود و حتما باید از طریق دستگاه لاغر شود. بسیاری از افراد هستند که از چربی های موضعی خود رنج می برند این دسته افراد باید لاغری با دستگاه را تجربه کنند. افراد زیادی هستند که اندام زیبایی دارند اما در بعضی از قسمت های بدنشان مثل ران و بازو و پهلو که چربی های موضعی دارند به راحتی لاغر نمی شوند و تناسب اندام فرد را برهم می زنند. به همین جهت ما به افرادی که بااین مشکل مواجه هستند لاغری با دستگاه را پیشنهاد می کنیم.

فردی که می خواهد لاغری با دستگاه را انجام دهد باید اقدامات لازم را برای قبل و بعد از آن انجام دهد که ما در اینجا به آن ها می پردازیم.

اقدامات لازم  قبل از شروع جلسات لاغری با دستگاه

اقدامات لازم  قبل از شروع جلسات لاغری با دستگاه

 • حداقل به مدت دو یا سه روز قبل و بعد از انجام جلسات از کشیدن سیگار و نوشیدن مشروبات الکلی به طور جدی خودداری کنید.
 • از انجام دادن فعالیت های ورزشی و کارهای سنگین تا پایان جلسات خودداری کنید.
 • حدود دو تا سه ساعت قبل از شروع جلسه لاغری با دستگاه سعی کنید یک یا دو لیوان آب بنوشید.
 • قبل از شروع جلسات سعی کنید پوست خود را کاملا تمیز کنید و بعد از تمیز کردن کار را شروع کنید.
 • از مصرف دارو های ضد التهاب،آسپرین و انواع مکمل خودداری کنید.
 • از پماد ها و کرم های موضعی به مدت چند ساعت قبل از شروع جلسه خودداری کنید.

رعایت نکات ذکر شده می تواند تاثیرات مثبتی بر روی نتایج لاغری شما بگذارد و شما از آن رضایت کافی را داشته باشید. و همچنین اگر می خواهید لاغری با دستگاه برای شما موثر باشد بهتر است این کار را حدود ۸ الی ۱۲ جلسه انجام دهید تا یک نتیجه ی مطلوب و اثربخش را دریافت کنید.

لاغری با دستگاه چگونه انجام می شود؟

لاغری با دستگاه چگونه انجام می شود؟

لاغری موضعی توسط دستگاه RF انجام می شود این دستگاه هیچ گونه آسیبی به بدن و پوست شما وارد نمی کند و به راحتی موجب از بین بردن  چربی های موضعی بدن نیز می شود. RF یک روش جدید و مدرن در علم پزشکی می باشد و به علت اینکه آسیبی به پوست فرد وارد نمی شود و نسبت به سایر روش ها هزینه زیادی را ندارد در بین افراد محبوب می باشد و مردم از آن استقبال زیادی می کنند.

استفاده از این دستگاه برای لاغری شکم و پهلو ها می تواند در ده جلسه حدود ۳ سایز از شما کم کند. در واقع این دستگاه به دفع چربی هایی که زیر پوست شما انباشته شده است و از طریق ورزش و رژیم ها غذایی از بین نمی رود و یک نوع سلولیت می باشد می پردازد و آن چربی ها توسط فرکانس هایی که از طریق دستگاه به پوست وارد می شود از بین می روند و به خوبی دفع می شوند و دیگر در زیر پوست فرد باقی نمی ماند.

دستگاه لاغری علاوه بر اینکه به لاغر شدن موضعی بازو ها ، ران، پهلو ، شکم ومی پردازد علاوه بر آن نیز می توان در لاغری صورت نیز از این دستگاه استفاده کرد. برای اینکه نتیجه مطلوب از آن بگیرید بهتر است صبور باشید و تمام جلسات را به خوبی انجام دهید زیرا با انجام دادن دو یا سه جلسه نمی توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

مزایای لاغری موضعی با دستگاه 

مزایای لاغری موضعی با دستگاه

 • این دستگاه به پوست فرد هیچ گونه آسیبی را وارد نمی کند و علاوه بر اینکه به حذف چربی های زیر پوستی می پردازد همچنین منجر به سفت شدن پوست و انقباض آن می شود و هیچ گونه شل شدگی برای پوست فرد به وجود نمی آید. و برای افرادی که دوست دارند بدن سفت داشته باشند این روش به آن ها توصیه می شود.
 • به قسمت های مختلف بدن بدون نیاز به ورزش های سخت فرم و شکل خاصی می بخشد.
 • این دستگاه برای همه ی افراد در هر سن و با هر نوع پوستی مناسب می باشد.
 • نسبت به سایر روش های لاغری عوارض و معایب زیاد و جدی ندارد.
 • لاغری با دستگاه نسبت به سایر جراحی ها بهتر می باشد و از نظر پزشکی نیز اثبات شده است زیرا لاغری با دستگه موجب بازسازی کلاژن ها پوست می شود.
 • این روش بدون هیچ گونه درد و خونریزی و یا بی حسی و کبودی می باشد و هیچ گونه جراحی در این روش انجام نمی شود و استراحت و مراقبت های خاصی برای این روش وجود ندارد و همین امر یکی از دلایلی است که افراد زیادی به این روش روی می آورند.