لیزر خط ریش را می توان راهی عالی، برای بانوان و آقایان دانست که، از موهای زائد خود رنج می برند.  با این روش می توانند تا مدت زمان طولانی، از شر موهای زائد خود، راحت شوند. و خط ریشی همیشه منظم و مرتب داشته باشند. علاوه بر آقایان، بانوان نیز، این مشکل را دارند، و برای بسیاری از بانوان، این مشکل تا حدودی، ذهنشان را مشغول کرده است. و به خاطر تاثیر زیادی که در کاهش زیبایی خانم ها دارد، به دنبال آن اعتماد به نفس آن ها را، تا حد زیادی کاهش می دهد.

بنابراین باعث شده، که بانوان نیز به لیزر، به عنوان راهی برای رهایی طولانی مدت، از موهای زائد، که در صورت، قسمت خط ریش یا گردن خود، به وجود آمده است، روی بیاورند. به خصوص بانوانی که همیشه تمایل به آرایش دارند، وجود موهای زائد، باعث می شود، کرم پودر روی پوست به خوبی خوابیده نشود، و چهره ای که می خواهند، نداشته باشند. و یا وجود خط ریش، آرایش فرد را با نقص روبه رو می کند. بسیاری از بانوان، برای حل این مشکل به نخ اصلاح، کرم موبر، و غیره روی می آورند، اما بهتر است بدانید که، لیزر خط ریش بهترین راه، برای زنان و مردان می باشد. لیزر خط ریش به این علت، جزو بهترین راه حل ها می باشد، چون از رشد مجدد موها جلوگیری می کند، و مدت زمان طولانی می گذرد تا موها دوباره سر جایگاهشان ظاهر شوند.

و می توان گفت یکی از دلایلی که لیزر خط ریش را، بهترین گزینه برای رفع موهای زائد صورت و خط ریش، شمرده اند، همان خاصیت عدم رویش سریع مجدد موها به صورت و بدن است.

از آنجایی که افراد، همیشه خواهان این هستند که، چهره مرتب و آراسته داشته باشند، لیزر بهترین گزینه برای آنها می باشد.

کارایی لیزر در رفع دائمی موهای زائد

کارایی لیزر در رفع دائمی موهای زائد

همیشه پوشاندن موهای زائد سایر قسمت های بدن، مثل دست و پا و غیره کار آسانی می باشد. ولی پوشاندن موهای زائد صورت، اینطور نیست. افراد به هر نحوی سعی در پوشاندن موهای زائد صورتشان داشته اند، و موفق نبودند. تا اینکه با پیشرفت علم، امروزه روش هایی به وجود آمده که، مشکل  افراد را تا حدود حل کرده است. علم امروزی با تکیه بر دانش های مختلف، دستگاهی را طراحی و اختراع نموده اند که، می توان تا مدت زمانی طولانی، افراد از شر مو های زائد صورتشان و همچنین بدنشان آسوده باشند. از آنجایی که حضور افراد در اجتماع بیشتر شده است، و حتی بانوان، فعالیت های بیشتری در جامعه دارند، صورت افراد همیشه در معرض دید همگان می باشد.

لیزر باعث می شود، صورت افراد بدون هیچ پرز و مویی باشد.کارایی لیزر در همه ی قسمت های صورت، از جمله بالای لب، خط ریش چانه و گردن کاربرد دارد. و در نهایت پوستی نرم و لطیف و بدون کرک و مو زائد به فرد هدیه می دهد. این دستگاه با کارایی اختصاصی خود، باعث از بین رفتن فولیکول های مو در آن ناحیه می شود، برای همین است که، از رشد مجدد آن ها جلوگیری می کند. روش لیزر خط ریش، حدود 1 ساعت طول می کشد و در چند جلسه متوالی انجام  می شود. لیزر در چند جلسه با فاصله زمانی مختلف انجام می شود تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. برای لیزر از دستگاه های  مختلفی استفاده می شود. همچنین عوامل زیادی نیز بر نتیجه لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستند، از جمله، رنگ پوست، ضخامت مو، رنگ مو.

اهمیت لیزر خط ریش

اهمیت لیزر خط ریش

لیزر خط ریش، کار بسیاری از آقایان را راحت نموده است. چون دیگر نیازی به شیو روزانه ندارند، و کلی در وقت آنها صرفه جویی می شود. و با مشکلاتی نظیر ایجاد زخم و جوش و دون دون های قرمز به روی صورت، روبرو نمی شوند. بعضی از افراد تصور می کنند که، لیزر فقط برای خانم ها مناسب است، ولی امروزه در بین آقایان نیز طرفداران بسیاری دارد و می توانند ریش خود را به هر مدلی که دوست دارند اصلاح کنند.

یکی از مهم ترین و بیشترین دلایل مراجعه آقایان را،  می توان گفت، لیزر خط ریش می باشد. یک روش کاملا بدون درد و بی خطر و بدون عوارض است که، خط ریشی صاف و منظم، به هر فردی هدیه می دهد. کسانی که از رشد بیش از حد موهای زائد صورت خود خسته شده اند، می توانند با خیالی آسوده به لیزر درمانی موهای زائد مراجعه کنند، و به طور دائم از شر موهای زائد خلاص شوند. بیشترین قسمت هایی که آقایان لیزر می کنند:

  • گردن
  • پشت گردن
  • خط ریش
  • ناحیه ریش
  • قفسه سینه

آقایان بعد از شیو کردن، وکس و اغلب کارهایی که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند، دچار موهای زیر پوستی می شوند. این مشکل به علت شکسته شدن نوک مو یا خشک شدن پوست است که از رشد طبیعی مو، از فولیکول جلوگیری می کند. اما با لیزر ابتدا موها ضعیف می شوند و سپس از بین می روند و دیگر موها، زیر پوستی نمی شوند. البته به این نکته توجه کنید که، لیزر موهای بلوند و خاکستری و سفید و قرمز را نمی تواند از بین ببرد. و شما نیاز به دستگاه های پیشرفته تری و اقدامی با تخصص کامل هستید.