افزایش سن و پیری یکی از عواملی است که میتواند شادابی و طراوت پوست انسان را تحت تاثیر قرار دهد و چهرهی شما را شکستهتر و پیرتر نمایش دهد. لیفت ابرو یکی از تکنیکهای زیبایی رایج و متداول برای مقابله با آثار و نشانههای پیری است و همانگونه که از نام آن مشخص میباشد، در این روش با کمک تکنیکهای مختلفی جایگاه ابروها تغییر میکند و این عضو مهم صورت کمی به سمت بالا کشیدهمیشود و این عامل موجب بازتر شدن صورت و افزایش زیبایی آن میگردد.

لیفت ابرو برای آقایان

لیفت ابرو آقایان در سالهای اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و به یکی از رایجترین دلایل مراجعهی آقایان به کلینیکهای زیبایی تبدیل شده است. اگرچه سالهای زیادی از پدیدار شدن این روش زیبایی گذشته است ولی با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی روشهای جدیدتر و پربازدهتری برای انجام آن بوجود آمدهاند و هم اکنون لیفت ابرو آقایان با کمک تکنیکهای نوین به صورت یک عمل سرپایی ساده قابل اجرا میباشد و این مسئله باعث شده است تا این فرایند به سرعت جایگاه مناسب خود را در دنیای زیبایی بدست آورد و به یکی از رایجترین عملهای زیبایی آقایان تبدیل شود.

با این حال، لازم به ذکر است که لیفت ابرو تنها برای برطرف کردن عوارض افزایش سن نیست و ایرادات و موارد مختلف دیگری نیز وجود دارند که میتوان با کمک این تکنیک زیبایی آنها را برطرف کرد و در ادامه این مطلب میتوانید اطلاعات بیشتر و مفیدتری را در این رابطه کسب کنید و با دلایل افزایش محبوبیت لیفت ابرو آقایان در سالهای اخیر آشنا شوید.

لیفت ابرو آقایان چرا و چگونه انجام می‌شود؟

لیفت ابرو آقایان چرا و چگونه انجام میشود؟

ناحیه صورت انسان از بافتها و عضلات مختلفی تشکیل شده است و افزایش سن به عنوان یکی از اصلیترین عوامل ضعیف شدن اجزای مختلف صورت در نظر گرفته میشود و این عامل در قسمت پیشانی با ضعیف کردن ماهیچهها و بافت همبند میتواند زمینه را برای افتادن ابروها و تغییر ظاهر صورت انسان فراهم کند. همچنین، ضعیف شدن عضلات پیشانی و ماهیچههای اطراف چشم میتواند باعث پدیدار شدن چین و چروکهایی در نواحی مختلفی همچون: پیشانی، حدفاصل میان ابروها و یا پلک شود و این پدیده در نهایت باعث شکستهتر شدن پوست صورت خواهد شد و شادابی چهره شما را از بین خواهد برد.

در لیفت ابرو آقایان با کمک تکنیکهای مختلفی همچون جراحی ماهیچهها و بافت نواحی پیشانی به سمت بالا کشیده میشوند و اصطلاحاً فرایند ((لیفت شدن ابروها)) انجام میشود و این پروسهی زیبایی در نهایت باعث بشاشتر شدن صورت و درشتتر شدن چشمان زیباجویان خواهد شد. با این حال، شرایط دیگری نیز وجود دارند که میتوان با کمک لیفت ابرو آقایان آنها را برطرف کرد که از جمله مهمترین آنها میتوان به مواردی همچون: افتادگی یک و یا هر دو ابرو به صورت مادرزادی و پدیدار شدن خطوط پیری در مابین ابروها و پیشانی اشاره کرد و تجربهی پزشکان در گذشته نشان داده است که لیفت ابروها با بازده بسیار مناسبی در رفع این مشکلات زیبایی همراه است.

چه روش‌هایی برای لیفت ابرو آقایان وجود دارد؟

چه روشهایی برای لیفت ابرو آقایان وجود دارد؟

همانگونه که قبلاً به آن اشاره شد، پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا روشهای جدیدتری برای لیفت ابرو آقایان ابداع شوند که از نظر بازده تفاوتهای کمی را با روشهای قدیمیتری همچون جراحی لیفت ابرو دارند و مزایای دیگری همچون: کوتاهتر شدن دورهی نقاهت، عوارض جانبی کمتر، ماندگاری مناسب و پیادهسازی سادهتر را برای زیباجویان به ارمغان میآورند. از جمله رایجترین روشهای مورد استفاده برای لیفت ابرو می‌‌توان به مواردی همچون:

لیفت ابرو با نخ، لیفت ابرو با کمک تزریق بوتاکس، لیفت ابرو به روش هایفوتراپی و لیفت ابرو با کمک لیزر اشاره کرد که از میان این روشها لیفت ابرو با کمک نخ و تزریق بوتاکس از شیوع بیشتری برخوردار هستند و کلینیکهای زیبایی بسیاری در سطح ایران وجود دارند که از این تکنیکها برای لیفت ابرو آقایان استفاده میکنند.

اگرچه ممکن است نحوهی پیاده سازی لیفت ابرو با کمک این تکنیکها تفاوتهایی را با یکدیگر داشته باشند ولی باید به خاطر داشته باشید که هدف نهایی تمامی این روشها تغییر جایگاهابروها و دستیابی به اهداف جانبی دیگری همچون: افزایش تولید کلاژن در پوست، افزایش قوام و سفتی پوست و رفع چین و چروکهای ناحیه پیشانی و اطراف چشم است و شما میتوانید بر اساس شرایط خود از این تکنیکها برای افزایش زیبایی صورت خود استفاده نمایید.

آیا لیفت ابرو آقایان با عوارض جانبی همراه است؟

آیا لیفت ابرو آقایان با عوارض جانبی همراه است؟

تمامی خدمات زیبایی قابل ارائه در کلینیکهای زیبایی با عوارض جانبی همراه هستند و در واقع، سوال اصلی در رابطه با لیفت ابرو این است که آیا عوارض جانبی این روش بیشتر از مزایای آن هستند؟ پاسخ این سوال منفی است و لازم به ذکر است که لیفت ابرو در مقایسه با بسیاری از فرایندهای زیبایی با عوارض بسیار کمتری همراه است و مشکلاتی که ممکن است بعدها گریبانگیر شما شوند بیش از این که به ماهیت این تکنیک زیبایی وابسته باشند با میزان مهارت متخصص زیبایی ارتباط دارند و در این راستا به شما توصیه میکنیم تا حتماً تمامی خدمات زیبایی مورد نظر خود را از کلینیکهای زیبایی معتبر و شناخته شده دریافت نمایید.

با این حال، رایجترین عوارض جانبی قابل رویت پس از لیفت ابرو آقایان شامل مواردی همچون: بی حس شدن پوست پیشانی به صورت موقت و یا دائمی، تغییر خط رشد مو و نامتقارن شدن ابروها هستند و این موارد ارتباطی را با ماهیت این فرایند زیبایی ندارند و به میزان مهارت و تجربهی پزشک متخصص مرتبط هستند.

آیا سن مشخصی برای انجام لیفت ابرو وجود دارد؟

آیا سن مشخصی برای انجام لیفت ابرو وجود دارد؟

تقریباً تمامی تکنیکهای زیبایی باید پس از اتمام دورهی رشد انجام شوند و بهتر است که لیفت ابرو آقایان در مواردی همچون اصلاح افتادگی مادرزادی ابرو به دوران پس از بلوغ موکول شود. با این حال، سن مشخصی از سوی مراجع معتبر برای انجام این روش توصیه نشده است و شما میتوانید پس از دورهی بلوغ برای انجام لیفت ابرو اقدام نمایید و از مزایای آن بهرهمند شوید ولی بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که بازده این تکنیک زیبایی پس از 55 سالگی کمی کاهش مییابد و دلیل این پدیده کاهش قابل توجه قدرت بازسازی پوست صورت پس از این سن است و بهتر است که این فرایند زیبایی قبل از این سن انجام شود تا بازده کلی آن بتواند نظر مساعد شما را جلب کند.