لیفت ابرو با تزریق بوتاکس در واقع روشی برای بالا بردن ابرو های فرد و درشت تر نشان دادن چشم ها می باشد. در این روش با تزریق بوتاکس به انتهای ابرو های فرد سعی می شود که ابرو ها بالاتر نگه داشته باشد و فرم زیبا تر و بهتری به آن می بخشد.علاوه بر آن لیفت ابرو با تزریق بوتاکس به گونه ای است که عضلات زیر پوست را آرام و صاف می کند و همین امر موجب بالا بردن ابرو ها و زیبا تر نشان دادن چشم های شما می شود.

میزان لیفتی که بر روی ابرو های هر فرد انجام می شود با توجه به جنس، سن و عضلات فرد متفاوت می باشد. لیفت ابرو با تزریق بوتاکس علاوه بر بالا بردن ابرو ها باعث از بین بردن خط های بین ابرو ها می شود. و همچنین چین و چروک های اطراف ابرو های شما را بدون نیاز به جراحی از بین می برد.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یک روش مدرن و غیر تهاجمی می باشد و اکثر افرادی که از این روش برای بالا بردن ابرو های خود استفاده کرده اند رضایت کامل را دارند.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس دردناک نمی باشد و مدت زمان تزریق آن خیلی کوتاه می باشد و سریع انجام می شود و پزشک قبل از شروع کار کرم بی حسی بر روی ناحیه ای که قرار است در آن تزریق را انجام دهد ماساژ می دهد تا شما هیچ گونه دردی را احساس نکنید و سپس کار تزریق را شروع می کند. برای لیفت ابرو حدود 4 تا 10 واحد بوتاکس تزریق می کنند

چه افرادی مناسب انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس می باشند؟

چه افرادی مناسب انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس می باشند؟

 • افرادی که سن بالای 18 سال دارند می توانند از این روش استفاده کنند. اما این روش به افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود.
 • افرادی که از داروهای خاص استفاده نمی کنند و بیماری خاصی ندارند.
 • زنانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار ندارند می توانند از این روش استفاده کنند.
 • افرادی را که روش های زیادی را برای بالا بردن ابرو های خود و از بین بردن خطوط و چین و چروک های بین ابرو های خود استفاده کرده اند اما هیچ نتیجه ای ندیدند می توانند از این روش استفاده کنند.

انتخاب یک پزشک متخصص و متبحر در این زمینه یک امر خیلی مهم می باشد زیرا زمانی که لیفت ابرو با تزریق بوتاکس برای شما به خوبی انجام نشود ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید و از انجام این کار رضایت کافی نداشته باشید پس سعی کنید در انتخاب پزشک خود دقت بالایی داشته باشید تا بعدا پشیمان نشوید.

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که بعد از چند وقت تزریق بوتاکس روی آن ها اثر می گذارد؟

در واقع اثر گذاری تزریق بوتاکس بر روی افراد زیاد زمان بر نمی باشد و افراد بعد از حدود یک هفته تا یک ماه نتیجه ی آن را می بینند. و ماندگاری آن همیشگی نمی باشد و حدود 3 الی 6 ماه روی صورت شما باقی می ماند و می توانید بعد از هر شش ماه آن را تمدید کنند.

چه نکاتی را قبل از لیفت ابرو با تزریق بوتاکس باید انجام داد؟

چه نکاتی را قبل از لیفت ابرو با تزریق بوتاکس باید انجام داد؟

 • قبل از تزریق سعی کنید به حمام بروید و صورت خود را بشویید.
 • از داروهای رقیق کننده خون حدود یک هفته قبل از تزریق خودداری کنید.
 • با پزشک خود حتما صحبت کنید و نسبت به سوالاتی که از شما می پرسد با دقت جواب دهید.
 • سعی کنید چند روز قبل از تزریق از کشیدن سیگار خودداری کنید.

موارد ذکر شده اصلی ترین نکاتی هستند که هر فرد باید قبل از تزریق به آن ها توجه کند.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس چه عوارضی دارد؟

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس چه عوارضی دارد؟

 • ایجاد تورم و قرمزی و همچنین کبودی در محل تزریق به مدت چند روز که با گذشت زمان کاملا از بین می روند.
 • ممکن است فرد بعد از تزریق دچار سردرد شود.
 • ایجاد احساس بی حسی در محل تزریق یکی دیگر از عوارض آن می باشد.
 • احساس درد در محلی که در آن بوتاکس تزریق کرده اید.
 • بعضی از افراد ممکن است با افتادگی پلک و ابرو مواجه شوند و یا دچار عفونت شوند این عوارض خیلی نادر می باشد و افراد در صورت مشاهده باید خیلی سریع با پزشک مربوطه خود مشورت کنند و مشکل خود را در میان بگذارند تا پزشک به آن ها کمک کند و مشکل آن ها را رفع کند.