وقتی‌که ابروها افتادگی پیدا می‌کنند یا خط اخم ایجاد می‌شود لیفت ابرو اندوتاین می‌تواند چاره‌ساز باشد. در طول عمل، جراح پوست بخش بالای صورت و بافت‌های مجاور را لیفت کرده و ماهیچه‌هایی که خط اخم ایجاد کرده‌اند را از بین می‌برد. در نتیجه‌، پوست جوا‌ن‌تر خواهد شد. در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با استفاده از روش‌های نوین، می‌توان لیفت ابرو را انجام داد.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و لیفت هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

چگونه با عمل لیفت جوان خواهیم شد؟

اگرچه در طی فرایند پیر شدن، تغییرات قابل پیش‌بینی و مرسوم وجود دارد اما بخش زیادی از آن به سبک زندگی و ژنتیک وابسته است. به‌طور کلی ، افتادگی پلک و ابرو به مرور زمان وجود می‌آید. ماهیچه‌های ابرو و چشم با یکدیگر حرکت می‌کنند و هرگونه تغییر در آن‌ها می‌تواند حسی متفاوت از ظاهر فرد را به دیگران منتقل کند. به‌عنوان مثال زمانی‌که شما احساس خوشحالی دارید اما افتادگی ابروها و خط اخمِ میان‌ آن‌ها حس دیگری را انتقال می‌‌دهد.

گاهی اوقات تنها را برای رفع افتادگی پوست دور چشم، لیفت آن است. اما اگر می‌خواهید افتادگی پوست دور چشم‌تان را نیز برطرف کنید، پزشک مربوطه باید ارتفاع ابرو، میزان افتادگی پلک و خاصیت کشسانی پوست را بررسی کند. لیفت چشم اندوتاین و لیفت ابرو اندوتاین روش‌هایی مناسب برای درمان مشکلات اطراف چشم و ابرو هستند.

لیفت اندوتاین

کاندیدای لیفت ابرو اندوتاین

اگر ابروهایتان افتادگی پیدا کرده، خطوط پیشانی‌تان عمیق شده و خط اخم بین دو ابروهایتان به‌وجود آمده به‌طوریکه چهره‌ی شما خسته یا اخمو به‌نظر می‌آید، شما کاندید مناسبی برای لیفت ابرو هستید. برای اینکه از انجام این عمل مطمئن شوید، می‌توانید با انگشت‌هایتان پوست دو طرف ابروها را به سمت بالا حرکت دهید و ببینید که با این کار بخش زیادی از افتادگی آن برطرف می‌شود.

مقایسه لیفت ابرو اندوتاین با عمل جراحی زیبایی مرسوم

  • برش‌های کوچک‌تر و زخم‌های کم‌تر
  • بی‌حسی کم‌تر
  • ریزش کمتر موها
  • درد، ورم و کبودی کم‌تر

لیفت ابرو با استفاده از لیفت اندوتاین پیشانی

با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیفت اندوتاین، ابروهای شما به‌راحتی لیفت می‌شود. در لیفت اندوتاین چند نقطه از پوست پیشانی انتخاب شده و ماهیچه‌ها با استفاده از ایمپلنت اندوتاین به سمت نقاط مورد نظر کشیده می‌شوند تا پوست جوان‌تر به‌نظر آید. حدود 30 تا 60 روز بعد، ماهیچه‌ها به استخوان‌های سر متصل شده و این ایمپلنت جذب بدن می‌شود. خوشبختانه لیفت اندوتاین مزایای دو روش لیفت پیشانی و ابرو را به‌همراه دارد. زیرا با این روش پوست اضافی پلک از بین رفته و ابروها نیز لیفت می‌شوند.

این عمل جراحی لیفت می‌تواند با بی‌حسی موضعی در طی یک دقیقه انجام شده و بیمار پس از مدت زمان کوتاهی به خانه بازگردد. ایمپلنت اندوتاین از ماده‌ای به نام پلی‌اکتیک اسید ساخته شده است. پلی‌اکتیک  نیز در اصل از گیاه تولید می‌شود. به همین دلیل است که ایمپلنت اندوتاین به‌مرور حل شده و جذب بدن می‌شود.

فواید لیفت اندوتاین پیشانی

  • ایجاد ظاهری طبیعی برای صورت
  • لیفت ابروها و برگرداندن آن به حالت طبیعی
  • جای زخم باقی نمی‌ماند و ریزش مو وجود نخواهد داشت
  • بخیه‌های ایجاد شده روی پوست موجب از بین رفتن ریشه‌ی موها و ریزش آن‌ها نخواهد شد
  • نیاز نیست ایمپلنت خارج شود چون به مرور جذب خواهد شد

لیفت اندوتاین

فواید لیفت اندوتاین در طولانی مدت

علیرغم وجود دیگر درمان‌های غیر تهاجمی لیفتینگ صورت که هر سال دو تا سه بار باید انجام شود، اثرات لیفت اندوتاین برای سال‌های زیادی باقی خواهد ماند. همچنین هزینه‌ی این عمل با توجه به ماندگاری طولانی آن بسیار مقرون به‌صرفه است. همچنین برای جوان‌تر به نظر رسیدن با استفاده لیفت اندوتاین، انتهای ابروها به سمت بالا کشیده می‌شود. این اتفاق سبب شده تا گوشه‌ی چشم‌ها بازتر شود و پوست پلک کشیده‌تر به‌نظر آید.

بعد از لیفت اندوتاین

بعد از عمل، ورم و کبودی موقتی در قسمت پیشانی و ابرو وجود خواهد داشت که آن هم در طی 10 روز از بین خواهد رفت. بهتر است که در چند روز اول، سر خود را روی بالشت نگذارید و برای برطرف کردن ورم‌های صورت از کمپرس یخ استفاده کنید. اگر در مناطق تحت درمان احساس درد یا سوزش داشتید با پزشک خود در میان گذاشته تا با مصرف دارو آن‌ها را برطرف کنید.

چند روز بعد از عمل می‌توانید پانسمان‌های سر را باز کرده، دوش گرفته و موهایتان را بشویید. البته احساس بی‌حسی و خارش بعد از لیفت اندوتاین کاملا طبیعی است. برخی افراد بعد از سپری شدن دو هفته بعد از عمل می‌توانند فعالیت‌های روزمره را شروع کنند. تا زمانی‌که ایمپلینت اندوتاین جذب نشده تا حدودی حساسیت پوستی ایجاد خواهد کرد که آن هم پس از مدتی از بین می‌رود.

در چند روز اول پس از عمل نباید سَر خود را روی بالشت بگذارید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به جوان‌سازی پوست‌تان علاقه دارید، لیفت ابرو گزینه‌ای مناسب است. هرچند که مشاهده‌ی نتایج لیفت ابرو ممکن است چندین ماه طول بکشد، اما تا چندین سال بعد، از داشتن ظاهری زیبا و جوان لذت خواهید برد.

مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو برای افراد مختلف بسیار متفاوت است زیرا عوامل متعددی از قبیل سن، ژنتیک و سبک زندگی نقش مهمی در این زمینه دارند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اگرچه با استفاده از این عمل جوان‌تر به‌نظر می‌آیید اما روند پیری همچنان ادامه دارد.

عوارض لیفت اندوتاین

ریسک‌های لیفت اندوتاین

هر سال هزاران مرد و زن عمل جراحی لیفت ابرو با اندوتاین را انجام می‌دهند، بدون اینکه هیچ‌گونه عوارض جانبی را تجربه کنند. اگرچه عوارض جانبی این عمل بسیار کم و نادر است اما بهتر است قبل از انجام عمل با پزشک مربوطه مشورت کنید. ممکن است محل عمل، تا حدی عفونت کند یا جای زخم تا مدتی باقی بماند. علاوه بر این احتمال دارد ایمپلنت را زیر پوست خود احساس کنید و پوست و موهای منطقه تحت درمان نازک شود که در این صورت می‌توانید با استفاده از یک عمل جراحی ساده آن را خارج کنید.

از آنجایی‌‌که ایمپلنتِ لیفت اندوتاین به استخوان سر متصل می‌شود، تا حدودی ریسک وجود خواهد داشت. به‌عنوان مثال، ممکن است که محل ایمپلنت عفونت کرده یا از استخوان جدا شود و زیر پوست حرکت کند. اگرچه این ایمپلنت می‌تواند جذب بدن شود اما ممکن است تحمل این مدت زمان برای برخی افراد سخت باشد.