لیفت با هایفو یا امواج اولتراسوند (HIFU)، روشی منحصر به فرد در میان شیوه‌های مختلف عمل‌های زیبایی است. در واقع، امواج اولتراسوند یک ابزار عالی برای انواع روش‌های درمانی در طی چند دهه‌ی اخیر بوده است. همچنین طی چند سال اخیر به علت نتایج عالی امواج اولتراسوند در عمل‌های زیبایی، به عنوان یک ابزار کاربردی و پیشرفته معرفی شده است.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و لیفت هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

با استفاده از روش هایفو با امواج اولتراسوند می‌توان افتادگی بافت‌های صورت، گردن و قفسه‌ی سینه را برطرف ساخت تا ظاهر پوست جوانتر شود. لیفتبا هایفو نیز یکی از بهترین راه‌های جوان‌سازی پوست بینی در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا است.

آثار لیفت هایفو روی پوست

  • جوانسازی پوست صورت با افزایش رشد کلاژن
  • لیفت صورت و گردن از طریق رشد کلاژن و انباشته سازی آن
  • زاویه‌سازی صورت و بدن از طریق در هم شکستن سلول‌های چربی

لیفت بینی با هایفو

مناطق مورد نظر برای لیفت هایفو

  • پیشانی: لیفت خطوط عمیق روی پیشانی و ابرو
  • چشم‌ها: از بین بردن پف زیر چشم و چین و چروک دور آن
  • گونه: رفع خط خنده، خط اخم و افتادگی بخش میانی صورت
  • چانه: از بین بردن غبغب و افتادگی پوست فک
  • گردن: رفع افتادگی پوست گردن و چین و چروک‌های آن
  • فک: بازیابی خط فک

نحوه انجام لیفت هایفو

وقتی که میزان زیادی از کلاژن و الاستین، در لایه‌ی دِرم وجود داشته باشد پوست افتادگی نخواهد داشت. به‌مرور زمان با کاهش میزان کلاژن زیر پوست، لایه‌های بالایی پوست پیر شده و افتادگی پیدا می‌کنند. با تابش امواج اولتراسوند به لایه‌ی دِرم، رشد کلاژن آغاز می‌شود. این موج کوچک انرژی جراحت کمی را روی پوست ایجاد خواهد کرد. با ترمیم تدریجی زخم توسط بافت‌ها، کلاژن جدید تولید شده و لیفت پوست آغاز می‌شود.

با تابش امواج اولتراسوند با بافت‌های پوست، تولید کلاژن آغاز شده و پوست لیفت می‌شود.

 

این روش نوین جوان سازی پوست برای رسیدن به اهداف درمانی، چهار لایه‌ی مختلف از پوست با نام‌های اپیدرم، دِرم، چربی و ماهیچه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به‌ همین دلیل ۴ عدد کارتریج مخصوص برای دستگاه هایفو در نظر گرفته شده است که لایه‌های مختلف پوست را درمان می‌کند. در طول جلسات درمان، کلاژن جدیدی در زیر پوست گردن و صورت ایجاد شده که در نتیجه‌ی آن ظاهر داوطلب جوان‌تر می‌شود. بزرگترین مزیت این روش این است که تنها بعد از یک جلسه، نتایج درخشان درمان روی پوست ظاهر می‌گردد. به همین دلیل است که لیفت با هایفو به عنوان یک روش درمانی بی‌دردسر بسیار توصیه می‌شود.