لیفت با پلکسر یک روش غیر تهاجمی است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای عمل‌هایی مانند بلفاروپلاستی چشم و لیفت صورت و گردن باشد. دستگاه پلکسر با استفاده از ماده‌ای به نام پلاسما پوست را منقبض و جمع کرده که این فرایند حدود ۲ تا ۴ هفته طول می‌کشد. لیفت با پلکسر در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با امکانات و هزینه‌ی مناسب انجام خواهد شد.

نحوه انجام لیفت با پلکسر

برای شروع درمان در ابتدا مقداری کِرِم بی‌حس‌کننده برای کاهش درد استفاده خواهد شد. باتوجه به میزان مشکلات پوست کل زمان لیفت با پلکسر از ۲۰ تا ۶۰ دقیقه طول خواهد کشید. معمولا ۱ تا ۳ جلسه‌ی درمان در مدت ۶ تا ۸ هفته مورد نیاز است.دستگاه پلکسر نقاط ریز و آسیب‌دیده‌ی پوست را مورد هدف قرار داده  و سلول‌های آن‌ها را تصعید می‌کند. این فرایند بدون خونریزی انجام شده و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌شود.

لیفت با پلکسر روشی بدون خونریزی و درد است که با تصعید سلول‌های پوست، آن را لیفت می‌کند.

پس از عمل، مناطق تحت درمان قرمز خواهند شد. همچنین این مناطق که با لایه‌ای از کربن پوشیده شده نباید تا ۷ روز لمس شوند. این نواحی از پوست باید تمیز نگه داشته شود و تا ۳۰ روز نباید در معرض نور آفتاب و گرمای شدید قرار گیرند. استفاده از کرم نرم‌کننده می‌تواند فرایند بهبود را تسریع کند.  از عوارض جانبی این عمل می‌توان به عفونت، زخم و تغییر رنگدانه‌های پوست اشاره کرد. برای اجتناب از این عوارض توصیه‌های دکتر را در نظر بگیرید. یک جلسه‌ی مشاوره با دکتر قبل از انجام عمل لیفت، برای بررسی وضعیت داوطلب برگزار خواهد شد.

لیفت با پلکسر

فواید لیفت با پلکسر

لیفت پلکسر می‌تواند برای از بین بردن پوست اضافه‌ی بالا و پایین چشم (پلک‌ها)، رفع خطوط ریز و لک‌های صورت استفاده شود. این روش می‌تواند برای انواع پوست‌ها به‌کار رود. هرچند که لیفت با پلکسر درمانی بسیار سریع است در طی عمل، پوست بُرِش داده نمی‌شود و از هیچ بخیه‌ای استفاده نخواهد شد.

این روش درمانی برای افرادی مناسب است که از عمل جراحی پلک اجتناب می‌کنند یا اینکه کاندید مناسبی برای عمل بلفاروپلاستی نیستند.