هر آنچه از عمل زیبایی لیفت بدن باید بدانید.


متاسفانه اکثر افرادی که کاهش وزن زیادی دارند (که ممکن است در اثر رژیم غذایی، ورزش یا عمل بای‌پس معده باشد)، دچار افتادگی پوست شده و نمی‌توانند بخشی از چربی اضافه در نواحی مختلف بدن و مخصوصاً در قسمت میانی بدن را آب کنند. این مسائله باعث می‌شود که نتوانند فرم جدید بدن خود را پذیرا باشند و لباس‌هایی پیدا کنند که متناسب با اندام‌شان باشد. این امر احتمال ابتلا به عفونت‌های پوستی را بیشتر کرده، حساسیت فرد را نسبت به خودش زیاد کرده و موجب کاهش اعتماد به نفس او می‌گردد. خوشبختانه جراحی پلاستیک راه‌حلی بسیار موثر را پیشنهاد می‌دهد: لیفت بدن

داوطلب می‌تواند بسته به محل پوست‌های اضافه، لیفت قسمت بالا، میانی یا پایین بدن را انتخاب کند.

عمل لیفت بدن یک جراحی پلاستیک بسیار موثر برای افرادی است که دچار پوست اضافه، چربی اضافه و یا عدم تناسب دیگر قسمت‌های بدن پس از کاهش وزن شدید می‌باشند. داوطلب می‌تواند بسته به محل پوست‌های اضافه، لیفت قسمت بالا، میانی یا پایین بدن را انتخاب کند. افرادی که در تمامی بدن خود دارای پوست اضافه هستند می‌توانند از ترکیب این روش‌های لیفت بدن که به آن ” لیفت کامل بدن ” می‌گویند، بهره ببرند.

عمل زیبایی لیفت بدن
جراحی کشیدن پوست بدن مانند هر جراحی پلاستیک دیگری می‌تواند مطابق انتظارات و اهداف هر فرد انجام شود. اگر فکر می‌کنید که جراجی لیفت بدن برایتان مناسب است، پس حتماً باید انجام آن را به دکتری ماهر و با تجربه بسپارید که سابقه خوبی در این زمینه دارد. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره لیفت کامل بدن در کلینیک پوست و مو رخ آرا با ما تماس بگیرید.