خوشبختانه با استفاده از تکنولوژی‌های جدید می‌توان بینی را بدون عمل جراحی لیفت کرد. در این روش از نخ‌هایی قابل جذب، به‌نام PDO (پلی‌دی‌اوکسانن) استفاده می‌شود. لیفت بینی با استفاده از این نخ‌ها کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. از آنجایی‌که دوره نقاهت بعد از این عمل بسیار کوتاه است داوطلبان می‌توانند بلافاصله فعالیت‌های روزمره را شروع کنند. لیفت بینی با نخ در کلینیک رخ آرا با با بهترین امکانات انجام می‌شود تا داوطلب دوره نقاهت بی‌دردسری را طی کند.

پس از آنکه بینی به‌طور موضعی بی‌حس شد، دکتر نخ‌های PDO را به موازات تیغه‌ی بینی و از داخل عبور داده و بینی را لیفت می‌کند. نخ‌های لیفت، زیر پوست قرار گرفته، تیغه و نوک بینی را لیفت کرده و با تحریک رشد کلاژن موجب ماندگاری نتایج عمل می‌شوند.

تعداد نخ‌های مورد نیاز برای داوطلبان مختلف، متفاوت است. برگزاری یک جلسه‌ی مشاوره با دکتر قبل از لیفت بینی بسیار ضروری است زیرا در طی این جلسه شکل نهایی بینی و تعداد نخ‌های مورد نیاز مشخص می‌شود. نتایج لیفت بینی با نخ بلافاصله بعد از عمل، قابل مشاهده است.

لیفت بینی

آیا لیفت بینی با نخ عوارض جانبی دارد؟

از آنجایی‌که نخ‌های PDO قابل جذب هستند، طی 6 الی 8 ماه پس از عمل، از بین می‌روند. البته باید اشاره کنیم که PDO یک ماده‌ی ضروری برای بخیه در طول عمل جراحی است. بروز درد و ورم بلافاصله بعد از عمل، بسیار طبیعی است، هر چند که این عوارض در طی چند روز پس از عمل از بین خواهند رفت.

لیفت بینی با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

لیفت بینی معمولاً 1 تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت. اگر بعد از عمل لیفت اولیه، لیفت نخ تکرار شود، نتایج، ماندگاری بیشتری خواهند داشت. از آنجایی‌که این عمل موجب رشد کلاژن می‌شود، وجود نتایجی با ماندگاری دائمی طبیعی است.