ژوویدرم Juvéderm Voluma® XC یک فیلر تزریقی است که از فرم اصلاح شده اسید هیالورونیک (HA) ساخته شده است، اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در پوست وجود دارد. از این فیلر به طور کلی جهت لیفت کردن و زاویه‌سازی نواحی خاصی از صورت مانند گونه‌ها یا چانه استفاده می‌شود. این محصول جدیدترین محصول از فیلرهای Juvéderm® است که توسط FDA تایید شده و حاوی Juvéderm® XC هم می‌باشد. Juvéderm® XC محصولی است که مختص درمان چین و چروک‌های میان  ابرو و لب یا خط اخم و خط خنده تولید شده است. Juvéderm® Ultra XC نیز محصولی است که جهت حجم دادن و برجسته‌سازی لب‌ها تولید می‌شود. خانواده فیلرهای تزریقی ژوویدرم (Juvéderm®) فرآیندهایی غیرجراحی را در اختیار شما قرار می‌دهند که به واسطه آن‌ها می‌توانید جوان‌سازی پوست خود را لمس کنید.

چگونگی روند پیر شدن صورت و پوست

با بالا رفتن سن اسید هیالورونیک و کلاژن پوست کاهش می‌یابند و این امر باعث می‌شود که پوست ساختار و حجم خود را از دست دهد. بالا رفتن سن لایه‌های چربی صورت را مخصوصاً در ناحیه گونه نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در نتیجه گونه برجستگی و انعطاف‌پذیری خود را از دست داده و توخالی می‌شود. این فرآیند پیری پوست منجربه به وجود آمدن چین و چروک‌ها و تورفتگی‌ها در پوست می‌شود. بهترین داوطلبان تزریق ژل ژوویدرم Juvéderm® XC افرادی هستند که بر اثر بالا رفتن سن، کم شدن وزن و یا مشکل پزشکی حجم گونه‌های خود را از دست داده‌اند.

تایید ژوویدرم Juvéderm® Voluma XC توسط FDA

ژوویدرم Juvéderm® Voluma XC یک ژل تزریقی است که برای استفاده در نواحی گونه، استخوان گونه و چانه توسط FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) تایید شده است. این فیلر تولید الاستین، کلاژن و فیبرهایی که ساختار پوست را تشکیل می‌دهند تقویت می‌کند. ژوویدرم Juvéderm® XC اولین ژل تزریقی تایید شده توسط FDA است که حجم از دست رفته در ناحیه گونه را فوراً اصلاح کرده و باز می‌گرداند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و تزریق ژل هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

این ناحیه شامل چین و  چروک‌های میان بینی و لب (یعنی چروک‌هایی که از پایین بینی شروع شده و تا گوشه دهان ادامه دارند) می‌شود. ژوویدرم Juvéderm® XC و Juvéderm® Voluma XC جهت تزریق به قسمت‌های میانی و عمیق درمیس (غشاء میانی پوست) طراحی شده‌اند. ژوویدرم Juvéderm® Voluma XC تنها فیلر حاوی اسید هیالورونیک است که برای همه پوست‌ها تا دو سال ماندگاری دارد.

Ultra-XC_Ultra-Plus-XC1

درمان با استفاده از فیلرهای ژوویدرم Juvéderm® XC

پیش از درمان باید یک جلسه مشاوره را با دکتر خود داشته باشید و در آن نیازها و انتظارات خود را شرح دهید. سپس دکتر گزینه‌های پیش رو را در اختیارتان قرار خواهد داد و اطمینان حاصل خواهد کرد که درمان کاملاً متناسب با انتظارات و خواسته‌های شما باشد.

فرآیند این درمان به راحتی در یک جلسه و در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد گرفت.

فیلرهای ژوویدرم Juvéderm® XC در لایه‌های عمیق بافت صورت تزریق می‌شوند. در ترکیب این فیلر لیدوکائین (ماده‌ای جهت ایجاد بی‌حسی موضعی) هم به کار رفته که روند درمان را برایتان راحت‌تر می‌کند. ممکن است دکتر تصمیم بگیرد که با بی‌حس کردن ناحیه تحت درمان درد‌های شما را به حداقل برساند، گرچه که بسیاری این مرحله را غیرضروری می‌دانند. فرآیند این درمان به راحتی در یک جلسه و در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد گرفت.

پس از انجام درمان باید تا 12 ساعت از استفاده از لوازم آرایشی بر روی صورت خود اجتناب کنید. باید تا دو هفته از قرار گرفتن در معرض آفتاب، رفتن به سونا و اتاق بخار اجتناب کنید. همچنین باید تا 7 روز از انجام درمان‌های دیگر در ناحیه تحت درمان یا انجام فعالیت‌ها و قرار گرفتن در موقعیت‌هایی که به این ناحیه فشار وارد آورد اجتناب کنید.

نتایج حاصله از محصولات ژوویدرم Juvéderm® XC

محصولات ژوویدرم Juvéderm® XC با پُر کردن حجم از دست رفته صورت و هموار کردن خطوط و چین و چروک‌های میان بینی و دهان ظاهری جوان و طبیعی به صورت شما خواهد داد. با تزریق این ژل فوراً متوجه خواهید شد که صورت‌تان هموارتر و جوان‌تر شده است.

Juvederrm+Before+and+after

ملاحظات تزریق ژوویدرم Juvéderm® XC

همه فرآیندهای درمانی بلا استثناء عوارض جانبی را دارند. تزریق فیلر ژوویدرم Juvéderm® XC هم از این قاعده مستثنی نیست. عوارض جانبی تزریق این فیلر معمولاً کوتاه مدت و کم هستند. ممکن است پوست محل تزریق کمی قرمز شده و کمی هم احساس درد داشته باشید. نازک شدن پوست، سفتی پوست، ورم، به وجود آمدن دانه‌ها و توده‌ها، کبودی، خارش و رنگ‌پریدگی از عوارض جانبی تزریق ژل ژوویدرم Juvéderm® XC می‌باشند. اگر آلرژی شدید یا سابقه واکنش آلرژیک شدید دارید، مثلاً آلرژی به لیدوکائین یا پروتئین‌هایی که اسید هیالورونیک از آن‌ها ساخته شده پس ژوویدرم Juvéderm® XC مطلقاً مناسب شما نیست.

اگر حامله هستید یا سابقه اختلال‌هایی نظیر اِسکار یا پیگمانتاسیون دارید حتماً با دکتر خود این مسائل را در میان بگذارید. اگر داروهایی مصرف می‌کنید که سیستم ایمنی بدن‌تان را تضعیف می‌کنند یا منجربه خونریزی می‌شوند باید حتماً به دکتر خود اطلاع دهید. تزریق ژل یا فیلر تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد و کاملاً یک فرآیند زیبایی محسوب می‌شود. هزینه‌ها نیز نسبت به نوع فیلر و میزان مصرف آن متغیر خواهد بود. اما به طور کلی فیلرهایی که ماندگاری و دوام بیشتری دارند گران‌تر هستند.