لیفت غبغب با لیزر روشی جدید و غیرتهاجمی برای کاهش غبغب و زیباسازی خط فک می‌باشد. در این روش چربی‌های اضافه زیر چانه و گردن آب شده و پوست یکنواخت‌تر می‌شود. لیفت غبغب با لیزر در دو مرحله انجام می‌شود و چربی‌ها و پوست اضافه (که یا در اثر بالا رفتن سن یا کاهش وزن زیاد به وجود آمده) را از بین می‌برد. در بخش اول درمان سلول‌های چربی غبغب توسط انرژی لیزری مورد هدف قرار می‌گیرند. این روش برای افرادی که نمی‌خواهند عمل جراحی لیفت غبغب را انجام دهند بسیار مناسب است.

لازم به ذکر است که این درمان هیچ‌گونه آسیبی به رگ‌های خونی، رشته‌های عصبی و بافت‌های دیگر نمی‌رساند. با یک جلسه درمان می‌توان مقدار قابل توجهی از چربی را آب کرد. در بخش دوم درمان افتادگی پوست اطراف فک، گردن و قفسه سینه با استفاده از انرژی اولتراسوند (امواج فراصوتی) تحت درمان قرار می‌گیرد. این درمان پوست را جوان‌تر می‌کند.

لیفت غبغب با لیزر

در لیفت غبغب با لیزر از ترکیب انرژی لیزری و انرژی اولتراسوند برای از بین بردن سلول‌های چربی انباشته شده در غبغب و کانتور کردن خط فک استفاده می‌شود. در این روش برای آب کردن چربی‌های غبغب از تکنولوژی لیزر Class 3B استفاده می‌شود. زمانی که سلول‌های چربی انرژی لیزری را دریافت می‌کنند و گرم می‌شوند، حفره‌هایی در آن‌ها ایجاد شده و محتوای درون خود مانند آب، گلیسرول و اسیدهای چربی را آزاد می‌کنند. در چند روز بعد از این عمل، محتوای سلول‌های چربی از طریق سیستم زهکشی (دِرَن) از بدن استخراج می‌شوند. نتایج حاصل از این درمان به مرور زمان بهتر خواهند شد.

در بخش دوم درمان با استفاده از تکنولوژی جدیدی اولتراسوند (امواج فراصوتی) تولید کلاژن در پوست تحریک می‌شود تا افتادگی پوست و چین و چروک‌ها بهبود یافته، خط گردن و فک کانتور شده و غبغب از بین برود.

کاندیدای لیفت غبغب با لیزر

کاندیدای لیفت غبغب با لیزر

لیفت غبغب با لیزر برای افرادی مناسب است که رژیم غذایی و ورزش هیچ تاثیری بر روی چربی‌های بدن آن‌ها ندارد. افرادی که می‌خواهند پوست و چهره‌ای جوان‌تر داشته باشند، غبغب و افتادگی پوست گردن را از بین ببرند و پوست قفسه سینه را بهبود ببخشند، کاندیدای خوبی برای لیفت غبغب با لیزر می‌باشند.

روند انجام لیفت غبغب با لیزر

روند انجام لیفت غبغب با لیزر

این درمان، روشی سریع، راحت و بدون درد است که حتی نیازی به بی‌حسی موضعی هم ندارد. کلیه روند درمان چیزی حدود 30 دقیقه طول می‌کشد، در نتیجه برای افرادی که مشغله زیادی دارند بسیار مناسب است.

انرژی اولتراسوند کاملاً بدون درد بوده و چیزی شبیه به ماساژ صورت است.

داوطلب در طول درمان و با اعمال انرژی لیزری در ناحیه گردن و چانه، کمی احساس گرمی می‌کند. انرژی اولتراسوند نیز کاملاً بدون درد بوده و چیزی شبیه به ماساژ صورت است. پس از انجام لیفت غبغب با لیزر نتایج آب شدن چربی فوراً مشهود شده و بافت و ظاهر پوست در طول یک هفته و به تدریج بهبود خواهد یافت.

دوره نقاهت لیفت غبغب با لیزر

این درمان کاملاً غیرتهاجمی بوده و دوره نقاهت ندارد. این یعنی بلافاصله پس از درمان می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. نیازی نیست که پس از لیفت غبغب با لیزر مراقبت خاصی را انجام دهید. نتایج این درمان به مرور زمان بهتر شده و خود را نشان می‌دهند. ممکن است پوست برخی افراد پس از این درمان کمی صورتی رنگ شود که این امر به سرعت رفع می‌گردد.

عوارض لیفت غبغب با لیزر

عوارض لیفت غبغب با لیزر

از آنجایی که این درمان کاملاً غیرتهاجمی بوده و از تکنولوژی‌های ایمن و شناخته شده برای تحریک و احیای سیستم ترمیم طبیعی بدن استفاده می‌کند، هیچ‌گونه عوارضی را در بر نداشته و تا به حال هم هیچ گزارشی در این زمینه دریافت نشده است.

نتایج لیفت غبغب با لیزر

نتایج این درمان خودشان گویا هستند. کاهش چربی‌های ناحیه زیر چانه و غبغب و بهبود بافت پوست و قابلیت ارتجاعی آن در ایجاد چهره‌ای متناسب و زیبا بسیار موثر هستند. نتایج این درمان فوری بوده و ماندگاری بالایی دارد. در پیش گرفتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن به ماندگاری بیشتر نتایج لیفت غبغب با لیزر کمک شایانی می‌کند.

جهت دستیابی به نتایج مطلوب به چند جلسه درمانی نیاز خواهد بود؟

توصیه می‌شود که جهت دستیابی به بهترین نتایج، چهار جلسه درمانی لیفت غبغب با لیزر را در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا داشته باشید.