اگر وقت زیادی را صرف اعمال ریمل مژه می‌کنید، وقت آن است که برای بهتر شدن حالت مژه‌های خود تدبیر دیگری بیاندیشید. اگر می‌خواهید در وقت خود صرفه‌جویی کنید، کاندیدای خوبی برای لیفت مژه با پلاسماجت هستید.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و لیفت هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

همانطور که از نامش پیداست، در این روش مژه‌ها لیفت می‌شوند، و این کار نیاز به ریمل و فرمژه را کمتر خواهد کرد. بهترین بخش این درمان این است که با کمی مراقبت می‌توانید به نتایجی شگفت‌انگیز دست پیدا کنید.

لیفت مژه باعث برجسته‌تر شدن و نمایان‌تر شدن بیشتر چشم‌ها شده و به ظاهری جذاب‌تر و هشیارتر برای فرد ایجاد می‌کند. پیش از انجام هرگونه درمانی، ابتدا باید در جلسه مشاوره عمل زیبایی لیفت در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا شرکت کنید.

بهبود ظاهر مژه‌ها با پلاسما جت

پلاسما جت یکی از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای کشیدن پوست به وسیله انرژی پلاسما است. با این روش می‌توان پوست را لیفت کرده و ظاهری جوان‌تر برای آن ایجاد کرد. انرژی پلاسماجت واکنش پوست پلک بالا و پایین را برمی‌انگیزد و باعث تحریک تولید کلاژن و فیبرهای الاستین می‌گردد. با پلاسماجت می‌توان ظاهر پوست‌های آسیب‌دیده را بهبود بخشیده، چین و چروک‌ها را کاهش داده و ظاهری هموارتر برای پوست ایجاد کرد.

این درمان شامل برش، تزریق، سوزاندن و یا برداشتن پوست یا بافت نمی‌شود. درمان پلاسماجت برای نواحی کوچک پوستی که دارای خطوط سنگین و زیادی هستند مانند نواحی بالا و پایین چشم، خطوط دور لب و ناحیه دور ناف، بسیار کارآمد است.

آیا پس از لیفت مژه می‌توانم از ریمل استفاده کنم؟

آیا پس از لیفت مژه می‌توانم از ریمل استفاده کنم؟

پس از لیفت مژه با پلاسما جت باید تا ۲۴ ساعت از خیس کردن مژه‌ها یا ریمل زدن اجتناب کنید. پس از یک روز می‌توانید به برنامه روزانه خود باز گردید، و دیگر لازم نیست نگران خیس شدن مژه‌ها یا ریمل زدن باشید.

توصیه می‌شود که برای حفظ سلامت و استحکام مژه‌ها، بین درمان‌های مژه مانند رنگ کردن مژه یا اِکستنشن مژه فاصله بیاندازید. توصیه می‌شود که برای تقویت مژه‌ها، هر شب به آن‌ها روغن‌های تقویتی مانند روغن کرچک یا رزماری بمالید.

خطرات لیفت مژه با پلاسما جت

آیا لیفت مژه با پلاسما جت بی‌خطر است؟

هر زمان که از مواد شیمیایی، لیزر، تکنولوژی پلاسما و … در نزدیکی چشم‌ها استفاده می‌شود، احتمال بروز واکنش‌های آلرژیک وجود دارد. همچنین احتمال بروز درماتیت نیز وجود دارد. درماتیت یک عارضه پوستی است که موجب ایجاد قرمزی، ورم و تاول می‌شود.

انتخاب یک دکتر ماهر و با تجربه که در زمینه درمان‌های اطراف چشم تخصص داشته باشد بسیار مهم است. اگر مستعد واکنش‌های آلرژیک هستید یا به ترکیبات خاصی حساسیت دارید بهتر است که پیش از درمان، تست‌هایی را در این زمینه انجام دهید.

آیا لیفت مژه با پلاسما جت دردناک است؟

آیا لیفت مژه با پلاسما جت دردناک است؟

پیش از درمان، ناحیه مورد نظر تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد، بنابراین درد ناشی از آن به حداقل خواهد رسید. ممکن است فرآیند بهبودی کمی درد داشته باشد که می‌توان با مصرف مُسَکن دردها را کاهش داد.

عوارض لیفت مژه با پلاسماجت

عوارض لیفت مژه با پلاسماجت

عوارض جانبی این درمان موقتی هستند و شامل ورم و قرمزی پوست ناحیه تحت درمان به مدت ۲ الی ۳ روز می‌باشد. فرآیند بهبودی شامل پوسته پوسته شدن است که این عارضه طی یک هفته و به طور طبیعی بهبود خواهد یافت.

بهبودی کامل برای برخی افراد چیزی بین ۷ الی ۱۰ روز طول می‌کشد.

در برخی موارد ورم و قرمزی پوست بیشتر طول می‌کشد و این امر اکثراً زمانی رخ می‌دهد که پلک‌ها و پوست ناحیه دور چشم تحت درمان قرار می‌گیرند. بهبودی کامل برای برخی افراد چیزی بین ۷ الی ۱۰ روز طول می‌کشد.

تا ۲۴ ساعت پس از درمان باید از آرایش کردن اجتناب کنید. نتایج حاصل از لیفت مژه با پلاسماجت فوری است و ظرف ۲ الی ۳ هفته بهبود می‌یابد.

لیفت مژه با پلاسماجت چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان این درمان نسبتاً کوتاه است و آماده‌سازی، بیهوشی و درمان چیزی حدود ۱ ساعت طول خواهد کشید.