هایفو یک روش درمانی برای لیفت صورت است. لیفت صورت هایفو، لیفت بینی با هایفو، لیفت ابرو با هایفو، لیفت چشم با هایفو و لیفت گونه با هایفو همگی زیرمجموعه‌های این عمل زیبایی می‌باشند که تمام این خدمات در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا ارائه می‌شود. لایه‌های عمیق پوست که در جراحی زیبایی روی آن‌ها کار می‌شود، توسط لیفت هایفو درمان می‌شوند. نتایج حاصل از این روش قابل مقایسه با لیفت کامل صورت نیست اما می‌توان گفت که روشی عالی و کاملاً تاثیرگذار است. لیفتینگ هایفو برای کسانی که نمی‌خواهند عمل جراحی انجام دهند و به‌دنبال روشی با ماندگاری بالا هستند، مناسب است. برخی نتایج عمل لیفت هایفو در ادامه آمده است:

  • کشیدن و لیفت کردن پوست
  • نتایج کلینیکی اثبات شده
  • لیفت چانه و غبغب
  • برطرف کردن چین و چروک‌ها
  • ۱۲ الی ۲۴ ماه ماندگاری
  • قابل مشاهده بودن نتایج بلافاصله بعد از عمل
  • نداشتن دوره نقاهت

همان‌‌طور که اشاره کردیم، لیفتینگ پوست صورت با هایفو یک روش درمانی برای لیفت پوست است. در این روش با گرم کردن لایه‌های مختلف پوست، کلاژن‌های آن را تحریک کرده و پوست را لیفت می‌کنند که این امر باعث اثرگذاری طولانی‌مدت می‌شود. زمانی‌ که گونه، گردن و پوست شکم بعد از حاملگی افتادگی پیدا می‌کنند، هایفو می‌تواند روش درمانی مناسبی باشد. به این صورت که دستگاه هایفو لایه‌های زیرین پوست را مورد هدف قرار داده و سلول‌های چربی را برای همیشه تخریب می‌کند. با این کار پوست لیفت شده، چین و چروک‌ها کاهش یافته و جوان‌سازی پوست اتفاق می‌افتد.

در هایفوتراپی با گرم کردن لایه‌های پوست، سلول‌های چربی برای همیشه تخریب شده و کلاژن‌سازی و لیفت صورت آغاز می‌شود.

در لیفت هایفو که روشی کاملاً غیر تهاجمی است از امواج اولتراسونیک برای جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود. این پروسه‌ی درمانیِ سریع و ماندگار لیفت صورت، هم بر روی پوست صورت و هم بر روی پوست بدن انجام می‌شود. این روند درمانی حدود نیم ساعت تا یک ساعت طول می‌کشد و بعد از آن به هیچ‌گونه دارو یا دوره‌ی نقاهتی نیاز نخواهید داشت. همچنین عوارض بعد از درمان در مقایسه با روش‌های دیگر، از قبیل قرمزی پوست حداقل است. عمل لیفت برای رفع افتادگی پوست صورت، گردن و شکم بعد از زایمان بسیار مناسب است. همچنین این عمل موجب رفع چین و چروک‌های صورت می‌شود.

باید به این نکته توجه کنید که لیفت هایفو برای بهبود وضعیت پوست به‌کار می‌رود نه برای درمان کامل آن. وقتی‌که برای انجام این عمل به پزشک مراجعه می‌کنید باید در مورد نتایج آن کاملاً واقع بین بوده و موارد مختلف را با پزشک مربوطه‌تان در میان بگذارید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بفهمید که آیا کاندید مناسبی برای لیفت هایفو هستید یا خیر.