دور کمر باریک و متناسب با سایز بدن، برای پوشیدن یک لباس تنگ در یک مهمانی، انتخاب یک شلوار جین یا حتی یک مانتو با تن‌خور چسبان، دغدغه‌ی  بسیاری از خانم‌ها است. اما واقعیت از آنچه که توصیف شد تا حدود زیادی فاصله دارد؛ چربی‌های اندوخته شده در ناحیه‌ی کفل و دور کمر همه‌ی ایده‌های خوش‌پوشی را نقش بر آب می‌کنند. اتفاقا بابت همین دغدغه‌های همیشگی، لیپوماتیک کمر و کفل به وجود آمد. لیپوماتیک دور کمر و کفلِ کلینیک زیبایی رخ آرا، با جدیدترین روش‌های موجود انجام می‌شوند.

چربی‌های اندوخته شده در ناحیه‌ی کفل و دور کمر همه‌ی ایده‌های خوش‌پوشی را نقش بر آب می‌کنند.

تا به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که علت چیست؟ بر خلاف آقایان که بیشتر چربی اضافه در ناحیه شکم جمع می‌شود، هورمون‌های زنانه طوری هستند که چربی را دور کمر و کفل ذخیره می‌کنند. بدن خانم‌ها به طور طبیعی چربی بیشتری از آقایان دارد و نرخ افزایش چربی در جهش دوره نوجوانی در خانم‌ها بیشتر از آقایان می‌باشد. خانم‌ها به علت هورمون‌های زنانه، حاملگی، سن و متابولیسم کُند بدن، بیشتر مستعد انباشتن چربی اضافه در ناحیه دور کمر و کفل هستند. این چربی اغلب در ناحیه لگن ذخیره می‌شود و با افزایش سن نیز در همانجا باقی می‌ماند. وجود چربی برای بدن ضروری است اما نیازی نیست که وجود چربی‌های اضافه را تحمل کنید. برای از بین بردن این چربی‌ها ممکن است ساعت‌ها به انجام ورزش‌های هوازی بپردازید ولی همچنین به آن نتیجه‌ی مطلوب نرسید.

بر خلاف آقایان که بیشتر چربی اضافه در ناحیه شکم جمع می‌شود، هورمون‌های زنانه طوری هستند که چربی را دور کمر و کفل ذخیره می‌کنند.

دست نگه‌دارید. الان زمانی است که باید فکری اساسی برای اساسی مشکل داشته باشید. عمل لیپوماتیک لاغری کمر، پشت و پهلو همان چیزی است که به‌سرعت مشکل شما را حل می‌کند. البته باید یادآوری کنیم که هرچند عمل جراحی لیپوماتیک کمر و دوره‌ی نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است اما در طول این مدت باید مراقب خودتان باشید. چه چیزی بهتر از یک کمر تراشیده و باریک؟! پس هر چه زودتر مراحل درمان را مطالعه کنید و بعد آن دست به‌کار شوید.

لیپوماتیک کمر چگونه انجام می‌شود؟

در ابتدا دکتر دلسوز و محتاط شما مقداری از بی حسی موضعی را به ناحیه‌ی کمر، کفل، پشت و پهلوی شما وارد می‌کند. پس از آنکه ناحیه‌ی مورد نظر بی‌حس شد، عمل لیپوماتیک دور کمر شروع می‌شود. سپس دکتر برش‌های کوچکی را در ناحیه‌ی مورد نظر ایجاد کرده و کانولا (لوله‌ای باریک که چربی از طریق آن مکش می‌شود) را وارد بافت چربی می‌کند. حرکت ویبره مانند و چرخشی کانولا بافت‌های چربی متراکم شده را می‌شکند و موجب می‌شود تا چربی‌ها راحت‌تر تخلیه شوند. فراموش نکنید که شما به‌دنبال تناسب اندام هستید. بنابراین قبل از عمل جراحی لیپوماتیک کمر، این نکته را به پزشک خود یادآوری کنید. البته به یاد داشته باشید که عوارض این عمل اجتناب ناپذیر است و تلاش برای کم کردن ورم بعد از لیپوماتیک اتفاقی طبیعی است.

لیپوماتیک کمر، پشت و پهلو برای چه کسانی مناسب است؟

لیپوماتیک کمر، پشت و پهلو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از خیره شدن به لباس‌های تنگی خسته شدید که دیگر نمی‌توانید آن‌ها را بپوشید، شما گزینه‌ای مناسب برای عمل زیبایی لیپوماتیک کمر، پشت و پهلو هستید. حواستان باشد قبل از عمل جراحی، از سلامت عمومی‌تان مطمئن شوید. همچنین این نکته را به یاد داشته باشید که خاصیت ارتجاعی پوستتان برای این عمل بسیار مهم است.

وقتی دیگر زمانی برای ورزش کردن ندارید و تنها حس خوش پوشی، خیره شدن به لباس‌هایی است که نمی‌توانید بپوشید، لیپوماتیک دور کمر، پشت و پهلو کمک زیادی می‌تواند به شما بکند. لیپوماتیک کمر، جراحی‌ای آسان با دوره نقاهت کوتاه است. پس تصمیم‌تان را عملی کنید.