هرچند که زُل زدن به اندام کشیده‌ی مدل‌های معروف با ران‌های خوش‌تراش می‌تواند لذت بخش باشد اما پس از مدتی تاحدودی ناراحت‌کننده است! البته این حس زمانی پررنگ‌تر می‌شود که می‌خواهید مشابه فلان مدل معروف لباس بپوشید ولی کشیدگی اندام‌تان فرسنگ‌ها تا نسخه‌ی اصلی فاصله دارد. می‌خواهید ورزش کنید اما زمان ندارید، می‌‌خواهید رژیم بگیرید اما از پس‌اش برنمی‌آیید. خب راه‌حل چیست؟ لیپوماتیک ران سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌حل موجود است که به‌راحتی توسط کلینیک زیبایی رخ آرا انجام می‌شود.

اگر وقتی برای ورزش کردن و رژیم گرفتن ندارید، لیپوماتیک ران سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌حل است.

بدن خانم‌ها چربی اضافه را در قسمت بالایی ران‌ها جمع می‌کند، برخی از خانم‌ها به صورت ژنتیکی بیشتر مستعد جمع کردن چربی‌های اضافه در این ناحیه هستند. جراحی لیپوماتیک ران پا یکی از بهترین راه‌ها جهت برداشتن چربی این ناحیه است. این عمل به شما کمک خواهد کرد تا اندامی تراشیده و متناسب با آنچه که دوست دارید داشته باشید. اینکه بدانید این عمل چه قسمت‌هایی را در بر می‌گیرد شاید برایتان جالب باشد. این عمل لیپوماتیک بغل ران، لیپوماتیک خارج ران، لیپوماتیک پشت ران، لیپوماتیک ساق پا و لیپوماتیک زانو را شامل می‌شود. علاوه بر مواردی که اشاره شد، اینکه بدانید این عمل جراحی چگونه انجام می‌شود می‌تواند برایتان جالب باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

عمل لیپوماتیک چگونه انجام می‌شود؟

نگران نباشید، دکتر محتاط شما قبل از هر خراشی بدن‌تان را بی‌حس می‌کند. هنگامی که بی حسی موضعی انجام شد، دکتر برش‌های کوچکی را در ناحیه‌ی ران ایجاد می‌کند. نترسید، زخم‌های ناشی از این برش‌ها به سختی قابل رویت خواهند بود زیرا بسیار کوچک هستند و البته به مرور زمان محو می‌شوند.

  • برای لیپوماتیک داخل ران برش‌های کوچکی در نزدیکی کشاله ران و خط باسن ایجاد می‌کنند.
  • برای لیپوماتیک خارج ران برش‌های کوچکی در نزدیکی استخوان لگن و دو طرف ران ایجاد می‌کنند.
  • برای لیپوماتیک زانو گاهی در قسمت داخلی و گاهی در قسمت بیرونی زانو برش‌های کوچکی ایجاد می‌کنند.

پزشک شما پس از ایجاد برش‌ها، با استفاده از یک ابزار کوچک به نام کانولا که دارای حرکتی ویبره مانند و چرخشی است، وارد بافت چربی شده و سلول‌های چربی اضافه را در هم شکسته تا بتوان آن را به راحتی از بدن تخلیه کرد. با این روش به بافت‌های مجاور چربی آسیبی وارد نیامده و درد و خونریزی نیز بسیار کاهش می‌یابد. با توجه به شرایط خود می‌توانید فقط لیپوماتیک داخل ران، بیرون ران و زانو را انجام داده و یا هر سه با هم انجام دهید.البته به‌خار داشته باشید که قیمت حدودی لیپوماتیک را قبل از تصمیم برای انجام آن بررسی کنید.

دوره نقاهت لیپوماتیک ران چگونه است؟

می‌دانیم که به همان اندازه که نحوه‌ی عمل جراحی لیپوماتیک ران پا برایتان مهم است میزان درد و مدت زمان تحمل آن هم برایتان اهمیت دارد. عمل جراحی لیپوماتیک لاغری در قسمت‌های مختلف پا بازخوردهای متفاوتی دارند. نگران نباشید. اگر بخواهیم از یک عمل جراحی زیبایی با دوره‌ی نقاهت کوتاه و کم درد نام ببریم همین عمل لیپوماتیک ران و زانو است. البته باید نکات بعد از عمل لیپوماتیک لاغری بدانید و آن‌ها رعایت کنید که در ادامه به آن می‌پردازیم.

دوره نقاهت لیپوماتیک ران چگونه است؟

تا دو هفته پس از انجام این عمل زیبایی باید گن مخصوصی را در این ناحیه بپوشید. این کار کمک می‌کند تا نتایج بهتری کسب کرده و ران‌ها بهتر فرم بگیرند، همچنین ورم تا حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت. دوره نقاهت عمل لیپوماتیک بسیار کوتاه است اما بیمار باید سعی کند که بلافاصله پس از انجام این عمل شروع به پیاده‌وری کند. پیاده‌روی روند بهبودی را سرعت بخشیده و موجب گردش خون بهتر می‌شود. در چند هفته می‌توانید شاهد نتایج لیپوماتیک ران‌ها باشید، نتایج این عمل به‌مرور زمان و در ماه‌های آتی مشخص‌تر می‌شود.

چه کسانی برای انجام لیپوماتیک ران مناسب هستند؟

زمانیکه وقتی برای پیاده‌روی ندارید، حتی علاقه‌ای برای استفاده از رژیم‌های مختلف غذایی ندارید اما از خیره‌شدن به تصاویر اندام کشیده‌ی مدل‌ها دست برنمی‌دارید؛ شما گزینه‌ی مناسبی برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک ران هستید، چون شما انگیزه‌ای کافی برای زیبا شدن دارید . مطمئنا بهترین گزینه‌ی روی میزتان عمل جراحی لیپوماتیک ران و ساق پا است. افرادی که می‌خواهد عمل لیپوماتیک ران را انجام دهند باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار بود، و پوست با قابلیت ارتجاعی خوبی داشته باشند.