لاغر کردن همه‌جای بدن راه حلی دارد اما اَمان از روزی که اضافه‌های چربی مربوط به جایی از بدن باشد که با هیچ رژیم یا ورزشی درمان نشود. غبغب مطمئنا یکی از همان مثال‌ها است. هر چه صورتمان را آرایش کنیم اما آن یک تکه‌ی اضافی زیر چانه تناسب همه‌چیز را به‌هم می‌ریزد. اما خوشبختانه راه‌‌حلی سریع و بی‌دردسر برای رفع این مشکل به‌وجود آمده است؛ لیپوماتیک غبغب.

لیپوماتیک غبغب همان راه‌حلی بی‌دردسر است که اضافه‌های چربی که با هیچ رژیمی درمان نمی‌شوند را حذف می‌کند.

با انجام عمل لیپوماتیک غبغب می‌توان چربی‌های اضافه را برداشته و خط فک زیبایی را به‌وجود آورد. انجام لیپوماتیک غبغب علاوه بر برداشته شدن چربی، موجب بهبود بافت پوست و سفت شدن آن می‌شود. در عمل لیپوماتیک غبغب، چربی‌های جمع شده در ناحیه غبغب، گردن و خط فک به‌راحتی حذف شده و پوست شما به‌حالت عادی باز می‌گردد. از همه مهمتر خط فک زیبایی است که بعد از جراحی لیپوماتیک غبغب به‌وجود می‌آید. کلینیک زیبایی رخ آرا از بهترین روش‌ها برای جراحی زیبایی غبغب استفاده مکی‌کند. قبل از اینکه به‌سراغ این عمل جراحی لیپوماتیک لاغری بروید چندین مورد را باید در نظر بگیرید.

لیپوماتیک غبغب چگونه انجام می‌شود؟

در ابتدا مقداری از بی‌حسی موضعی (محلولی رقیق از لیدوکائین) توسط پزشکتان در قسمت زیر چانه و بالاتر از خط فک تزریق می‌شود. سپس ابزار ظریفی به‌نام میکرو کانولا، از طریق برش‌های کوچک ایجاد شده وارد بافت چربی شده و با حرکت ویبره مانند خود موجب در هم شکستن سلول‌های چربی می‌شود. در نتیجه می‌توان چربی اضافه را به‌راحتی تخلیه نمود. اصلا نترسید. چون این ابزار کوچک آسیبی به‌شما وارد نمی‌کند و از طرفی تا حد زیادی بدون درد است.

لیپوماتیک غبغب چگونه انجام می‌شود؟

چه کسانی می‌توانند این عمل را انجام دهند؟

اگر رژیم گرفته‌اید، وزنتان را پایین آورده‌اید و تمام توصیه‌های دوستان و آشنایانتان را عملی کرده‌اید اما در نهایت از شَرّ غبغب راحت نشده‌اید، لیپوماتیک غبغب بهترین راه‌حل شما است. البته این را هم باید یادآوری کنیم که افرادی که می‌خواهد عمل لیپوماتیک غبغب را انجام دهند، باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار بود، و پوست با قابلیت ارتجاعی خوبی داشته باشند.

افرادی که می‌خواهد عمل لیپوماتیک غبغب را انجام دهند، باید پوست با قابلیت ارتجاعی خوبی داشته باشند.

دوره‌ی نقاهت لیپوماتیک غبغب چگونه است؟

پس از انجام این عمل زیبایی ممکن است تا ۱۲ الی ۲۴ ساعت زخم‌ها ترشحاتی را داشته باشند که باید به‌وسیله دستگاه زهکشی زخم تخلیه شوند. برخی از بیماران تا ۱ الی ۲ هفته کمی احساس درد، ورم و بی‌حسی می‌کنند. اگر کبودی رخ دهد میزان آن بسیار کم خواهد بود. برای کاهش ورم بعد از عمل لیپوماتیک از بیمار خواسته می‌شود که تا ۳ روز به طور مداوم از گن مخصوصی استفاده کند. پس از سه روز اول از بیمار خواسته می‌شود که تا ۱۱ روز آینده گن را فقط در شب استفاده کند. دوره‌ی نقاهت لیپوماتیک غبغب کوتاه است. بیمار بلافاصله بعد از انجام عمل جراحی لیپوماتیک می‌تواند فعالیت‌های روزانه و عادی خود که سنگین نیستندرا از سر بگیرد، البته حتماً باید گن مخصوص را بپوشد. اگر بعد از انجام عمل نگران هستید که چربی‌های برداشته شده سرجای خود بازگردند بهتر است بدانید که تضمین سلامتی با 5% کاهش وزن بعد از لیپوماتیک غبغب، وجود خواهد داشت. این به‌این معنی است که تنها 5% از وزن‌تان را کم کنید تا مطمئن شوید که سالم باقی خواهید ماند.

مزایای لیپوماتیک غبغب

  • از بین رفتن غبغب: لیپوماتیک غبغب روشی علمی، مطمئن و ایمن است.
  • خط فک را تقویت می‌کند: فرد با انجام لیپوماتیک غبغب می‌تواند به خط فکی زیبا روی صورتش داشته باشد.
  • کاهش چربی گردن: لیپوماتیک غبغب امکان کاهش دادن چربی گردن را آسان‌تر می‌کند و در نتیجه گردن و فک تناسب بهتری با هم خواهند داشت.