حتما تمام روش‌های جراحی را زیر و رو کرده‌اید و نهایتا به اینجا رسیده‌اید که به شما عمل جراحی لیپوماتیک را معرفی کرده‌اند. این عمل زیبایی یک عمل کاهش چربی سریع و غیر تهاجمی است که درکمترین زمان، شما را از شَرّ چربی‌های  اضافی هر ناحیه‌ای از بدن راحت می‌کند. این عمل جراحی نه‌تنها در مقایسه با دیگر عمل‌های زیبایی عوارض جانبی کمتری دارد بلکه در کوتاهترین زمان ممکن انجام پذیر است. در کلینیک زیبایی پوست و موی رخ آرا این عمل جراحی با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

لیپوماتیک نه‌تنها سریع و غیر تهاجمی است، بلکه درکمترین زمان، شما را از شَرّ چربی‌های  اضافی راحت می‌کند.

حتما این سوال به ذهنتان رسیده است که لیپوماتیک چگونه انجام می‌شود؟ برای انجام این عمل، از ابزار ظریفی به نام «کانولا» استفاده می‌شود. کانولا دارای حرکتی چرخشی و ویبره مانند است که برای شکستن بافت چربی استفاده می‌شود. همچنین تخلیه چربی در هنگام عمل از طریق این لوله‌ی ظریف انجام می‌شود. حرکت نوسانی و چرخشی کانولا به دکتر اجازه می‌دهد تا نواحی مورد نظر را آن‌طور که می‌خواهد و با صرف انرژی کمتر فرم دهد. پزشک می‌تواند با عمل لیپوماتیک، با دقت بیشتری میزان چربی مورد نظر را تخلیه کرده و بدن را به بهترین شکل، فرم‌دهی کند.

 

لیپوماتیک علاوه بر دقتی که دارد، درد و ورم کمتری برای بیمار به همراه خواهد داشت. از آنجایی که کانولا بافت چربی را به خوبی در هم می‌شکند، استفاده از آن در عمل لیپوماتیک روند عمل را نسبت به لیپوساکشن سنتی تسریع می‌کند. مطالعات نشان داده که عمل‌هایی که با این روش انجام شده‌اند به طور میانگین ۳۰ درصد سریع‌تر هستند. در نهایت، کاهش حرکات دستی در این عمل جراحی زیبایی این روش را برای فرم‌دهی نواحی اطراف ناف، سینه آقایان و داخل ران‌ها ایده‌آل کرده است و با این مزایای منحصر به فرد، عمل‌های لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پهلو، لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک ران، لیپوماتیک پشت و لیپوماتیک غبغب از پرکاربردترین و معروف‌ترین انواع لیپوماتیک محسوب می‌شوند. البته این را بدانید که اگر به دنبال را‌ه‌های کاهش وزن به‌جای تحمل ورم بعد از لیپوماتیک، هرچند هم کم هستید، حتما آن‌ها را دنبال کنید. اما اگر حوصله‌ای برای رژیم گرفتن ندارید، این جراحی بریتان مناسب است.

لیپوماتیک علاوه بر دقتی که دارد، درد و ورم کمتری نسبت به جراحی های دیگر برای بیمار به همراه خواهد داشت.

ممکن است جراحی لیپوماتیک با توجه به میزان چربیِ ناحیه موردنظر و میزان افتادگی پوست بهترین روش جهت دستیابی به نتایج مورد نظر شما نباشد. تنها راه فهمیدن این موضوع انجام مشاوره با پزشک است. پزشک‌های کلینیک ما نیازها و خواسته‌های شما را ارزیابی کرده و بهترین راه جهت دستیابی به هدفتان در اختیارتان قرار خواهد داد.

عمل لیپوماتیک

دوره نقاهت لیپوماتیک چگونه است؟

دوره نقاهت عمل لیپوماتیک با دیگر روش‌های پیکرتراشی متفاوت است. درد، کبودی و مدت زمان بهبود در این روش بسیار کمتر می‌شود. البته کمی درد و ورم پس از انجام عمل لیپوماتیک وجود دارد. ممکن است جهت فرم‌دهی بهتر بدن، پس از انجام عمل، مجبور به پوشیدن گنی مخصوص باشید، همچنین تجویز داروهای ضدالتهاب به شما کمک می‌کند تا میزان درد و ورم تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند.

کبودی و مدت زمان بهبود در این روش در مقایسه با روش‌های دیگر بسیار کمتر است.

از فواید عمل جراحی لیپوماتیک این است که می‌توانید فعالیت‌های عادی خود را که شدید نیستند در طول یک هفته از سر بگیرید. گرچه که فرم جدید بدنتان سریعاً معلوم می‌شود اما جهت مشاهده نتایج نهایی باید ۶ ماه صبر کنید. پزشکان کیلینک ما در طول دوره نقاهت همراه شما خواهند بود و وضعیت شما را دائماً مورد بررسی قرار خواهد داد و توصیه‌های لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت. البته این مورد را نباید فراموش کنید که جهت پایداری نتایجی که از این عمل جراحی کسب می‌کنید باید رژیم غذایی معقولی را در پیش گرفته و یک برنامه ورزشی منظم را دنبال کنید.

 

چرا مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد؟

برای ما فرقی نمی‌کند که شما چه‌قدر اضافه وزن دارید، چه‌قدر نسبت به عمل جراحی‌تان حساسیت دارید یا اینکه چه خدماتی را از ما انتظار دارید! آن‌چیزی که انگیزه‌ی کار ماست، رضایت شما از نتیجه‌ی این اتفاق زیبا شدن  است. بنابراین ما سعی می‌کنیم تمام موارد مورد نیازتان را در نظر یگیریم. واقعیت این است که اگر می‌خواهید بدن‌تان به بهترین شکل ممکن فرم‌دهی شود، نیاز به پزشکی با تجربه و تیزبین دارید که دید زیبایی‌شناسی درستی داشته باشد و بتواند به شما کمک کند تا به خواسته‌ها و اهداف خود در این زمینه دست پیدا کنید. پزشکان باتجربه، تجهیزات پیشرفته و به روزترین تکنولوژی‌های موجود در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا، کمک فراوانی به جراحی‌های زیبایی می‌کند.