با گسترش فضای مجازی و دنیای مد، دسترسی افراد به مبانی و مباحث مدلینگ در دنیا بسیار بیشتر از گذشته شده است و از آنجایی که احساس زیبا بودن و جذابیت نیز مبحثی میباشد که در وجود تمام افراد نهفته است، میتوان گفت که روشهای زیبای کردن چهره مانند مادلینگ صورت در تمامی نقاط دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

مثلث طلایی صورت

آیا تاکنون در مورد مثلث طلایی صورت چیزی شنیده اید؟ حقیقت آن است که موضوع مادلینگ صورت ارتباط مستقیمی با مثلث طلایی صورت دارد. مثلث طلایی صورت شامل بینی، گونه، چانه می شود. نوع برجستگی این اجزا و اندازه اسکلت و بافت و نرم آنها به گونه ای میباشد که نوعی جذابیت و گیرایی خاصی به چهره می بخشد و باعث میشود تا زیبایی های صورت یک شخص بیش از پیش به نظر بیاید. نوع تقارنی که در پیشانی، گونه، بینی وجود دارد باعث میشود تا زاویه ی مثلث طلایی چهره کامل شود. یکی از روش های مادلینگ صورت که امروزه برای ایجاد مثلث طلایی و نوعی تقارن و تعادل در چهره از آن استفاده می شود، زاویه دار کردن فک و صورت میباشد.

بنابراین با توجه به توضیح بالا به خوبی میتوان به این نکته پی برد که مادلینگ صورت در حقیقت قسمت عمده ای از روند مدرنیته شدن را در دنیای امروز تشکیل می دهد و از آنجایی که در عصر ارتباطات زندگی میکنیم، به خوبی می توان این موضوع را درک کرد که دیگر تنها قشر مرفه جوامع از مبانی زیبایی و مادلینگ صورت استفاده نمی کنند و قشر متوسط جوامع نیز از مبحث مادلینگ آگاهی دارند و در برخی از مواقع نیز از آن استفاده میکنند.

شاید اکنون این تصور برای برخی از افراد بوجود آید که با کمک لوازم آرایشی نیز میتوان چهره را زاویه دار کرد و مثلث طلایی را در صورت بوجود آورد. ظاهرا تا حدودی این تصور صحیح میباشد اما اگر کمی دقت کنید دارای عیوب بسیار زیادی است؛ چرا که آرایش کردن تاثیر دائمی ندارد و سریعا ممکن است اثر خود را از دست بدهد از طرفی دیگر نیز چنین زاویه دار شدنی کاملا به نوع نورپردازی بستگی دارد و ممکن است شما مجبور شوید در مکانی حاضر شوید که نوع نورپردازی آن باعث مشخص شدن زوایا چهره شما نشود.

استفاده از چربی برای زاویه دار کردن چهره

استفاده از چربی برای زاویه دار کردن چهره

برای آنکه بتوانید مشکل فک و گونه های خود خود را برطرف کنید شما میتوانید از روش غیر تهاجمی و آسانی به نام تزریق چربی استفاده کنید. نکته ی مثبت استفاده از این روش به جای دیگر روش هایی همچون پروتز یا جراحی فک آن است که هیچگونه عارضه ای ندارد، بسیار کم هزینه تر از این روش ها میباشد و افراد میتوانند با استفاده از این روش غیر تهاجمی به راحتی چهره خود را متعادل کنند و به راحتی مثلث طلایی را برای مادلینگ صورت ایجاد کنند.

تزریق چربی یکی از جدید ترین روش هایی میباشد که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و یکی از متداولترین روش های مادلینگ صورت به حساب می اید و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد.

زاویه دار کردن چهره به کمک نخ

لیفت صورت به کمک نخ نیز یکی دیگر از بهترین روش های مادلینگ صورت به حساب می آید که تاثیر چشمگیری را در چهره افراد ایجاد میکند. در این روش متخصص و پزشک نخ ها را داخل، گونه، چونه تزریق میکند تا به تدریج اثر سفت کنندگی آن مشخص شود و خاصیت لیفت آن نمایان شود. با استفاده از روش استفاده از نخ، علاوه بر آنکه چهره افراد زاویه دار میشود و جذابیت صورت چند برابر می شود، چین و چروک ها و آثار پیری پوست نیز از بین می رود و سن افراد بسیار جوانتر از آنچه که هست بنظر خواهد آمد.

تزریق فیلر برای ایجاد مثلث طلایی در صورت

تزریق فیلر برای ایجاد مثلث طلایی در صورت

یک روش مقرون به صرفه و اثرگذاری که برای مادلینگ صورت بسیار زیاد از ان استفاده میشود، تزریق فیلر میباشد. فیلر ها و ژل های تزریقی دارای اثرگذای سریعی میباشند و بلافاصله پس از تزریق میتوان اثر آنها را مشاهده کرد. از طرفی دیگر این روش زاویه سازی دارای هیچگونه کبودی و خونریزی نمی باشد و به راحتی با انجام یک بی حسی موضعی ساده میتوان ان را تزریق کرد. این موضوع که شما دوست دارید تا چه حد چهره تان برجستگی داشته باشد، مسئله ای میباشد که کاملا مرتبط به میزان و مقدار تزریق ژل است و قدرت انتخاب و تصمیم گیری با خود شما میباشد.

کمک گرفتن از بوتاکس برای مادلینگ صورت

کمک گرفتن از بوتاکس برای مادلینگ صورت

برای انکه چانه ای برجسته و خوش فرم داشته باشید و برای ایجاد مادلینگ صورت از زاویه ی گونه های خود لذت ببرید، میتوانید به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید تا با توجه به آناتومی چهره شما برای ایجاد برجستگی مناسب در صورتتان از تزریق بوتاکس استفاده کند.

توجه داشته باشید که در اکثر مواقع استفاده از بوتاکس برای افرادی به کار میروند که عضلات فک آنها نسبتا بزرگ است و برای ایجاد تناسب و نوعی برجستگی طبیعی از این ماده استفاده میشود. همانطور که میدانید چانه بسیار بزرگ که برجستگی آن هماهنگ با دیگر قسمت های صورت نباشد با معیار های زیبایی تناقض دارد.