می‌توان از هیدرودرم (هیدروفیشیال) به عنوان درمان و حتی نوعی از پیشگیری استفاده نمود. از آنجایی که احیاء و بازتولید سلول‌ها هر 30 روز اتفاق می‌افتد، می‌توانید برای کسب نتایج بهتر در هر ماه یک جلسه درمان را ترتیب دهید تا بتوان خطوط ظریف صورت، چین و چروک‌ها، پیگمانتاسیون، آکنه و چربی و آلودگی‌های پوست را رفع کرده و بهبود بخشید. این کار موجب می‌شود تا نتایج به دست آمده ماندگاری بیشتری داشته و پوست مراقبت لازم را دریافت کند. اگر هدف‌تان بهبود یا درمان هر کدام از این مشکلات پوستی و جوان‌سازی پوست است ، توصیه می‌شود تا بسته به مشکل خود طوری برنامه‌ریزی کنید که در هر هفته یک جلسه درمان داشته باشید. پزشک شما با ارزیابی نیازهای شما یک یا چند درمان مورد نیاز شما را توصیه خواهد کرد. مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با بهره‌گیری از تیم پزشکی متخصص و مجرب آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه هیدرودرم (هیدروفیشیال) می‌باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هیدرودرم (هیدروفیشیال) یا رزرو نوبت در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا می‌توانید با شماره‌های۰۲۱۲۶۶۰۱۹۰۰ – ۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

نتایج درمان هیدرودرم (هیدروفیشیال) شامل دستیابی به پوستی جوان‌تر و سالم‌تر، رنگ پوستی یک دست‌تر و شفاف‌تر و هیدراته شدن پوست می‌باشد. برخی افراد پس از یک جلسه درمان این تغییرات مثبت را بر کاملاً بر روی پوست خود مشاهده می‌کنند. ممکن است نتایج هیدراته شدن پوست 5 الی 7 روز و یا بیشتر ماندگاری داشته باشد. ادامه دادن درمان هیدروفیشیال برای حفظ پوستی سالم توصیه می‌شود. جلسه درمانی هیدرودرم (هیدروفیشیال) فقط 45 دقیقه به طول می‌انجامد و در نتیجه 7 روز دارای پوستی شفاف، زیبا و سالم خواهید بود.

مشتریان ما مشتاق هستند تا نتایج هیدرودرم (هیدروفیشیال) را تا جایی که امکان دارد طولانی مدت کنند. چندین ترفند وجود دارد که با به کارگیری آن‌ها در خانه می‌توانید ماندگاری نتایج این درمان را طولانی‌تر کرده و پوست خود را تا جلسه درمانی بعدی سالم و باطراوت نگاه دارید.

ترفندهای ماندگاری طولانی‌تر هیدرودرم

به مقدار زیاد آب بنوشید

هیدراته ماندن بدن به اندازه هیدراته ماندن پوست مهم است. همانطور که توصیه می‌شود روزی حداقل 8 لیوان آب بنوشید، مطمئناً تاثیر آن را بر روی پوست خود مشاهده خواهید کرد. نوشیدن آب کمک می‌کند تا پوست‌تان فربه و انعطاف‌پذیرتر شده و سموم حاوی آکنه از سیستم بدن شما خارج شود.

روزانه از مرطوب‌کننده استفاده کنید

مهم‌ترین کاری که می‌توانید برای پوست خود انجام دهید استفاده از مرطوب کننده است. این کار باعث هیدراته شدن پوست و مرطوب ماندن آن می‌شود. اکثر مرطوب کننده‌ها حاوی ضد آفتاب نیز هستند بنابراین از پوست‌تان در برابر تاثیرات نور آفتاب محافظت خواهد شد. باید استفاده از مرطوب کننده را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود قرار دهید.

جلسات درمانی هیدروفیشیال را ادامه دهید

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب نتایج ماندگار از هیدروفیشیال ادامه دادن جلسات درمان است. همانطور که پس از یک جلسه درمان هیدرودرم (هیدروفیشیال) تاثیرات آن را مشاهده می‌کنید، پس از 6 جلسه درمان تفاوت بافت و ظاهر پوست خود را به طور کامل شاهد خواهید بود. پس از آن می‌توانید هر چند ماه یکبار جهت انجام جلسات نگاهداری نتایج درمان مراجعه کنید. قطعاً از اینکه تا این حد می‌توانید ظاهر پوست خود را بهبود ببخشید شگفت‌زده خواهید شد.