ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟ آیا شما نیز قصد بهره مندی از تزریق چربی به منظور جوانسازی پوست خود را دارید و نگران اثرات و ماندگاری آن هستید؟ آیا به دنبال روش هایی برای افزایش میزان ماندگاری تزریق چربی هستید؟  با ما همراه باشید. آیا می دانید که با به کارگیری راهکارهای ساده می توانید ماندگاری این نوع از جراحی زیبایی را افزایش دهید؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعات مفیدی ارائه دهیم.

ماندگاری تزریق چربی به پارامترهای مختلفی وابسته است، اگر چه به طور معمول تزریق چربی یک بازه ی زمانی خاصی بر روی پوست شما باقی ماند ولی اگر بتوانید اصول کار و معیارهای مختلف را به خوبی بدانید و آنها را  در اولویت قرار دهید در این صورت به مراتب ماندگاری تزریق چربی  نیز افزایش خواهد یافت. به منظور جبران حجم از دست رفته از پوست در اثر روند پیری می توان از گزینه ی تزریق چربی استفاده کرد.

تزریق چربی در مقایسه با سایر روش ها به دلیل مزایای منحصر به فردی که دارد از توجه بالایی برخوردار است. حساسیت و به وجود آمدن عوارض احتمالی در این روش بسیار کم است، به همین دلیل می تواند در اولویت انتخاب قرار گیرد. از آنجایی که چربی از بدن فرد گرفته می شود و به نواحی مورد نیاز تزریق می گردد، آلرژی و هر گونه پس زدن همراه ندارد و دوره ی بهبودی نیز به سرعت طی می شودگفتنی است که با در نظر گرفتن راهکارهایی می توانید به راحتی میزان ماندگاری تزریق چربی را افزایش دهید. اگر مدت ماندگاری این نوع از روش های زیبایی برای شما مهم است این مقاله را حتما بخوانید.

ماندگاری تزریق چربی در مقابل ژل

ماندگاری تزریق چربی در مقابل ژل ها

 ماندگاری تزریق چربی در مقایسه با ژل ها و هر گونه ماده ی دیگر به مراتب بیشتر است، البته همیشه راهکارهای مختلفی برای افزایش ماندگاری مد نظر نیز موجود است. قبل از به کارگیری تزریق چربی حتما با پزشک خود مشورت کنید و راهنمایی لازم را به دست آورید. به شدت تاکید می شود که کلینیک های معتبر را برای این منظور انتخاب کنید زیرا  ماندگاری تزریق چربی و کیفیت نهایی کار تا حدود قابل ملاحظه ای به کیفیت فرایند تزریق انجام شده وابسته است. یک پزشک با تجربه و کاردان با بهره مندی از تکنیک های مطلوب به راحتی می تواند کیفیت تزریق چربی را افزایش داده  و این امر در مرتبه ی بعدی می تواند میزان ماندگاری آن را تحت کنترل قرار دهد.

اگر چه ماندگاری تزریق چربی در مقایسه با ژل ها  زیاد است ولی در نظر داشته باشید که هزینه ی درخواستی برای تزریق آن نیز بیشتر می باشد. تزریق چربی روش و راهکارهای متفاوتی دارد و پزشک مربوط می تواند با در نظر گرفتن پارامترهای متختلف مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهد. در نظر داشته باشید که هر چه سلول های مد نظر آسیب دیده تر باشد، به مراتب ماندگاری تزریق نیز کمتر خواهد بود. روش های موجود برای تزریق به اصول که چربی از بدن برداشته می شود، وابسته است.

افزایش ماندگاری تزریق چربی

افزایش ماندگاری تزریق چربی

چربی که به بدن تزریق می شود به مقدار قابل ملاحظه ای توسط بدن جذب می شود به همین دلیل پزشکان در صدد آن هستند که با در نظر گرفتن میزان چربی تزریقی بیشتر، به نتایج دلخواه دست یابند. میزان جذب انجام شده نیز به فاکتورهای مختلف وابسته است و بدن هر فردی با متابولیسم مشخص میزان جذبی بین 30 تا 70 درصد را می تواند تجربه کند. با ای ن توضیحات مشخص می شود که پزشک فعال در این زمینه تا چه اندازه ای باید تخصص و تجربه داشته باشد که بتواند با ارزیابی دقیق ، مناسب ترین راهکار را در پیش بگیرد. به منظور افزایش ماندگاری تزریق چربی، تزریق چربی کافی برای ناحیه ی دلخواه یکی از مهمترین اقداماتی است که صورت می گیرد.

در نظر داشته باشید که کاهش وزن نیز از جمله پارامترهایی است که می تواند میزان چربی تزریق شده را بیشتر جذب کند به همین دلیل به افرادی که قصد تزریق چربی دارند، پیشنهاد می شود، کاهش وزن خود را به قبل از تزریق موکول کنند. یکی از راهکارهای مطلوب دیگر برای افزایش ماندگاری تزریق چربی ، نوشیدن میزان آب بیشتر است. پس حتما سعی کنید به مقدار کافی در طول روز آب بنوشید.

رژیم غذایی مناسب برای افزایش ماندگاری تزریق چربی

رژیم غذایی مناسب برای افزایش ماندگاری تزریق چربی

بهره مندی از غذاهای مناسب نیز از جمله راهکارهای دیگر برای افزایش ماندگاری تزریق چربی می باشد. گشنگی نکشید زیرا در این حالت میزان جذب چربی در بدن افزایش می یابد و این امر ماندگاری تزریق را کاهش می دهد. بهترین رژیم غذایی بعد از چنین جراحی زیبایی باید سرشار از سبزیجات باشد. اگر مواد مغذی لازم به بدن شما نرسد در این صورت سلول های بدن به منظور دسترسی به قند مورد نیاز می توانند از تمام چربی های موجود در بدن استفاده کنندسعی کنید پس از تزریق چربی، رژیم غذایی مناسبی داشته باشید.

در صورتی که مبتلا به بیماری خاصی هستید و این امر سبب کاهش وزن شما می شود، حتما با پزشک خود این موضوع را در میان بگذارید. تا راهکار و تدابیر لازم برای این امر اندیشیده شود. بهترین راهکار برای آن است که قبل از تزریق سعی کنید این بیماری را درمان و یا متوقف سازید