در این مقاله سعی داریم که انواع مدل های تزریق ژل لب را برای شما توضیح بدهیم. اما لازم است که قبل از توضیح انواع مدل های تزریق ژل لب، توضیح دهیم که تزریق ژل لب چیست؟

ژلی که به لب تزریق می کنند یک نوع خالص از اسید هیالورونیک ( HA ) می باشد. اسید هیالورونیک ماده طبیعی می باشد که در بدن نیز یافت می شود. اسید هیالورونیک این ویژگی را دارد که آب را جذب کند به همین دلیل می تواند باعث افزایش حجم طبیعی بشود. وقتی سن افزایش پیدا می کند میزان اسید هیالورونیک بدن کم می شود و باعث می شود که با افزایش سن لب ها کوچک تر شوند.
تزریق ژل لب

چگونه بهترین مدل ژل لب را انتخاب کنیم ؟

انواع مدل های تزریق ژل  وجود دارد که بسته به محل و نوع تزریق آن را انتخاب می کنند. ژل لب می تواند بسیار طبیعی باشد و تنها احساس نرمی و صافی به لب های شما بدهد. برای انتخاب مناسب از بین انواع مدل های تزریق ژل لب باید یک جلسه مشاوره با پزشک خود برگزار کنید و در این رابطه با او صحبت کنید. اگر ژل بیش تری را به لب پایین تزریق کنید لب شما ظاهر پر تری را به خود خواهد گرفت. مانند لب های آنجلینا جولی. اما اگر ژل بیش تری به لب بالای خود تزریق کنید ظاهر هالیوودی تری خواهید داشت.

برای بهترین انتخاب میان انواع مدل های تزریق ژل لب باید در وهله اول به این نکته توجه کنید که کدام مدل برای لب های شما مناسب تر می باشد. ممکن است شما یک مدل را ببینید و از آن خوشتان بیاید ولی برای لب شما مناسب نباشد. برای اینکه بهترین گزینه را انتخاب کنید بهتر است با پزشک خود وقت مشاوره بگیرید.
تزریق ژل لب عروسکی

انواع مدل های تزریق ژل لب کدامند ؟

افراد جوان با لب های نازک دوست دارند با تزریق ژل لب های خود را حجیم تر کنند. بعضی از افراد که در اثر افزایش سن مرز بین لب هایشان از بین رفته تمایل دارند که با تزریق لب خود را خوش فرم تر کنند اما ترجیح می دهند که لب هایشان بعد از تزریق هم فرم طبیعی داشته باشند. اگر قبل از تزریق نمی دانید که دقیقا چه مدل تزریقی می خواهید می توانید با برگزاری جلسه مشاوره با پزشک خود تصمیمی مناسب با فرم لب های خودتان بگیرید. در ادامه انواع مدل های تزریق ژل لب را برای شما معرفی می کنیم.

تزریق ژل لب قلبی

تزریق ژل لب از نوع قلبی بسیار زیبا و خانمانه می باشد و در بین کسانی که تمایل دارند لب های خود را برجسته کنند طرفداران بسیاری دارد. در این روش با تزریق لیدوکائین فرم قلبی لب به طور کامل بازسازی می شود. در این روش علاوه بر حجیم کردن لب، لب ها خوش فرم نیز می شوند. در بین انواع مدل های تزریق ژل لب این تکنیک برای خانم های جوان با صورت های بیضی شکل بسیار مناسب می باشد و لبخند زیبایی را به آن ها می بخشد.

تزریق ژل لب با تکنیک عروسک روسی

در این روش لب فرم یک قلب ظریف را به خود می گیرد که مرکز حجم لب بیش تر در مرکز لب می باشد. در این روش به جای برجستگی زیاد لب، لب ها بیش تر به سمت بالا می روند. در بین انواع مدل های تزریق ژل لب، این تکنیک مناسب کسانی می باشد که می خواهند فرم لب هایشان طبیعی باشد. در این روش لب ها بسیار برجسته نمی شود و بیش تر صاف و خوش فرم می شوند. در این روش تزریق را از داخل به سمت بیرون می کشند.  مدت زمانی که تزریق ژل روسی طول می کشد 30 تا 45 دقیقه می باشد که شامل زمان آماده سازی نیز می شود. ماندگاری این تزریق بین 12 تا 18 ماه می باشد. و هر شش یا نه ماه نیاز دارد که برای ترمیم به مرکزی که تزریق رو انجام داده اید مراجعه کنید.

تزریق ژل لب عروسکی

در این مدل تزریق لب شما یک فرم عروسکی را به خود می گیرد. در تزریق ژل لب عروسکی، لب پایین حجم بیش تری نسبت به لب بالا خواهد داشت و فرم لب پایین بیش تر از لب بالا می باشد. با این روش تزریق لب شما مانند یک عروسک باربی زیبا و خوش فرم می شود. همچنین در این روش منحصر به فرد فرم V شکل لب بالا به خوبی تقویت می شود. با انتخاب این روش در بین انواع مدل های تزریق ژل لب چهره شما ظاهری جوان و زیبا و عروسکی به خود می گیرد. تزریق ژل لب عروسکی کل چهره شما را زیباتر و جوان تر و جذاب تر می کند.

تزریق ژل لب کلاسیک

اگر به دنبال این هستید که در عین تزریق لب،  لب شما یک فرم طبیعی داشته باشد و مصنوعی به نظر نرسد بهترین انتخاب در بین انواع مدل های تزریق ژل لب برای شما می تواند تزریق ژل لب کلاسیک باشد. این سبک به تمام صورت ها می آید. در تزریق لب کلاسیک تناسب میان اندازه لب بالا و پایین حفظ می شود و لب ها ظاهر طبیعی و زیبا دارند.

تزریق ژل لب مدل فانتزی

در این روش حجم و اندازه به اندازه غیر طبیعی بیش تر می شود و حالت طبیعی ندارد. افرادی که تمایل به این سبک تزریق دارند در سایر نقاط صورت خود تزریق کرده اند و چهره ای عروسکی برای خود ساخته اند.

تزریق ژل لب مدل سوتی

در این روش متخصص زیبایی به نحوی تزریق را انجام می دهد که در میان لب های فرد فضای خالی به وجود بیاید. این روش هم طرفداران خاص خود را دارد.

تزریق ژل لب پاریسی

یکی از انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل پاریسی می باشد. در این روش نیز از فیلز هیالورونیک اسید استفاده می شود و متخصص به گونه ای ژل را تزریق می کند که لب ها فرم خاصی به خود می گیرند. در حاشیه لب خطوطی وجو دارد که می توان آن ها را با فیلر پر کرد که این کار به حجیم شدن حاشیه لب کمک می کند. به برجستگی عمودی لب بالا نیز مقداری ژل فیلر تزریق می کنیم و با این کار لب بالا را برجسته تر می کنیم. در آخر مقداری فیلر را به قسمت گوشتی لب بالا و پایین تزریق می کنیم تا لب ها برجسته شوند.

تزریق ژل لب مدل چاک دار

در بین انواع مدل های تزریق ژل لب یکی از جذاب ترین روش ها مدل تزریق ژل لب چاک دار است. در این روش با تزریق لب پایین را به دو قسمت تقسیم می کنند که وسط آن یک چاک وجود دارد.